BIJLAGE IV Beschikking van 7 januari 1983, nr. MMA/Ar U 5099 De minister van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur, Handelend in overeenstemming met de Minister van Economische Zaken; gelet op artikel 15 van het Archiefbesluit; Besluit: Artikel I Indien archiefbescheiden van een gemeente, een waterschap, een veenschap of een veenpolder aan het Rijk in bewaring worden gegeven, is de gemeente, het waterschap, het veenschap of de veen- polder een vergoeding verschuldigd, berekend naar een bedrag van 45,per jaar en per strek kende meter, een gedeelte van een meter voor een gehele meter berekend. Deze vergoeding wordt telkens binnen één maand na afloop van elk kalenderjaar in 's-Rijks kas gestort. Artikel II De beschikking van de Minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk van 11 juni 1968, Afdeling O/MA nr. 143614 (Stcrt. 138) wordt ingetrokken. Artikel III Deze beschikking, die in de Nederlandse Staatscourant zal worden geplaatst en waarvan afschrift zal worden gezonden aan de Algemene Rekenkamer, treedt in werking met ingang van 1 februari 1983. De Minister voornoemd, w.g. L. C. Brinkman. [116] BIJLAGE V Beschikking van 7 januari 1983, nr. MMA/Ar U 5100 De minister van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur, Overwegende dat de regeling van de examengelden ter verkrijging van de hoedanigheid van hoger en middelbaar archiefambtenaar herziening behoeft; handelend in overeenstemming met de Minister van Economische Zaken; gelet op artikel 41, tweede lid, van het Archiefbesluit; gehoord de examencommissie; Besluit: Artikel I Artikel 11, eerste lid, van de Beschikking examens hoger en middelbaar archiefambtenaar wordt gelezen als volgt: 1 De voor het afleggen van de in de artikelen 1 en 6 bedoelde examens verschuldigde examengel den bedragen telkenmale 120,en 60,Over een wijziging van deze bedragen wordt de exa mencommissie gehoord. Artikel II Deze beschikking, die in de Nederlandse Staatscourant zal worden geplaatst en die in afschrift zal worden gezonden aan de Algemene Rekenkamer, treedt in werking op 1 februari 1983. De Minister voornoemd, w.g. L. C. Brinkman. [117]

Nederlandsch Archievenblad | 1983 | | pagina 61