5.2 Projektgroep Thesaurus (1982) drs. F. J. M. Otten, voorzitter; P. Nieuwland, secretaris mw. mr. B. J. M. Asberg-Schermer, dr. J. P. van de Voort, drs. D. van der Vlis, C. P. Pronk, adviseur 5.3 Projektgroep Buitenland (1982) drs. M. van Driel, drs. S. Hofman, drs. O. W. Hoogerhuis, dr. F. C. J. Ketelaar 6. Commissie Archieven en Hoger Onderwijs (1982) prof. dr. C. Dekker, voorzitter; drs. J. P. Sigmond, secretaris mw. drs. Th. E. A. Bosman, drs. H. G. J. Bilijks, drs. S. Groenveld, prof. dr. M. W. Heslinga, drs. P. Kooij, drs. P. H. J. van der Laan, dr. F. Mes sing, S. F. M. Plantinga, drs. H. Th. M. Roosenboom 7. Commissie Regeling Openbaarheid Archieven (1982) mr. J. D. Chr. de Vries, voorzitter; J. H. Kompagnie, secretaris prof. dr. J. Th. M. Bank, mr. J. H. van den Hoek Ostende", mw. drs. E. M. Koen, drs. E. van Laar, prof. dr. A. F. Manning 8. Commissie Broncommentaren (1982) drs. C. O. A. baron Schimmelpenninck van der Oije, voorzitter; drs. M. van Driel, secretaris drs. P. A. W. Dingemans, P. J. Horsman, prof. dr. P. M. M. Klep, H. A. J. van Schie, drs. H. D. Wessels, drs. R. Wolf 9. Commissie AMvB Bouwvoorschriften (1982) drs. F. C. Berkenvelder, mr". P. Brood, mr. C. J. van Heel Stichting door de vereniging opgericht Stichting Archiefpublikaties (1978) bestuur: prof. dr. C. Dekker, mr. J. H. van den Hoek Ostende, H. J. M. Mijland, mw. drs. M. Mijnssen-Dutilh, drs. J. P. Sigmond Commissies en instellingen waarin de vereniging vertegenwoordigd is 1. Curatorium Rijks Archiefschool drs. C. O. A. baron Schimmelpenninck van der Oije 2. Begeleidingscommissie Opleiding Archiefrestauratoren (Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk) mr. W. Downer [106] 3. Begeleidingscommissie Voortgezette Vorming Archiefbeheer (Vereniging voor documentaire informatievoorziening en administratieve organisatie SOD) drs. H. Bordewijk 4. Commissie Nota Archiefbeleid (Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk) drs. B. Woelderink 5. Werkcommissie Inventarisatie Periodieken (Koninklijke Nederlandse Academie van Wetenschappen) P. J. M. de Baar, drs. G. J. Mentink 6. Conventcommissie Centraal Register van Particuliere Archieven R. C. Schoute 7. Afdeling Alfabetiseren (Nederlandse Stichting voor Classificatie en andere ontsluitingsmethoden NCS) G. J. Rehm 8. Subcommissie 380 82-01, tekst, vorm en indeling van documenten (Nederlands Normalisatie Instituut) J. A. G. Bekker 9. Werkgroep ter bestudering van het IVA-rapport 'Het behoud van culturele voorwerpen' drs. R. C. Hol, drs. A. J. M. den Teuling De commissie Functiebeschrijvingen van de Stichting Nederlands Orgaan voor de bevordering van de informatieverzorging, waarin O. A. M. W. Hartong na mens de vereniging zitting heeft, is onlangs met haar werkzaamheden gereed ge komen. De functiebeschrijvingen zullen binnenkort gepubliceerd worden. [107]

Nederlandsch Archievenblad | 1982 | | pagina 6