41 Andere toegangen naast de klassieke inventaris voor archieven van de negentiende en twintigste eeuw' en 'Automatisering van archief toegangenverslag van de studiedagen gehouden op 5 en 6 november 1981 in het Nederlands Congresgebouw te 's-Gravenhage. Nieuwe leden A. Anzion, Termuntenpad 6, Postbus 498, 6800 AL Arnhem A. A. Elout sr., Marnixstraat 36, 1813 VL Alkmaar C. J. W. Gravendaal, M. Bauerstraat 16, 3443 HL Woerden C. L. Punt, Hoofdkade 26, 9503 HB Stadskanaal B. van der Wulp, Wezelstraat 82, 2623 CL Delft Bedankt als lid M. S. Jansen, Korte Geldersekade 2, 3311 CH Dordrecht A. J. de Raat-Giljam, Wessel Gansfortlaan 5, 8034 PG Zwolle R. M. de Raat, Wessel Gansfortlaan 5, 8034 PG Zwolle K. Schutgens, Holstraat 27, 6176 CJ Spaubeek (L.) Uitslagen archiefexamens In de periode mei-oktober 1981 zijn geslaagd voor het examen hoger archiefambtenaar eerste deel: de dames dr. L. A. M. Giebels en drs. O. Vlessing en de heren drs. A. Au gustijn, drs. J. E. A. Boomgaard, drs. O. W. Hoogerhuis, drs. H. H. Jongbloed, drs. J. C. van der Ploeg en drs. J. P. Sigmond; voor het examen hoger archiefambtenaar tweede deel: de dames dr. L. A. M. Giebels en drs. J. van Keulen en de heren drs. P. A. W. Dingemans en drs. P. Th. A. Zweegers en voor het examen middelbaar archiefamb tenaar: de dames C. J. M. Bakker, N. M. Brandt, E. J. M. Glas, E. W. Manning en A. M. L. van Someren en de heren M. Beekhuis, drs. W. H. N. Doyen, J. W. Hagen (met genoegen), J'. N. Hanemaaijer, R. M. Haubourdin, W. A. Hoffstadt, J. J. Hoogstins, J. de Jong, J. W. van Kronenberg, J. J. G. Luijten, H. Nagelhout, G. G. A. M. Otten, W. D. Post, drs. C. L. Punt, J. J. de Valk, G. J. Vermeij, A. Vos en P. M. H. Waters. In deze 85e jaargang van het Nederlands Archievenblad verschijnt nog een vijfde aflevering, die het verslag zal bevatten van de op 5 en 6 novem ber 1981 in 's-Gravenhage gehouden studiedagen over critische bronnen- commentaren en het gebruik van computers in archieven. Tegelijk met dit extra-nummer zullen jaarinhoud en jaaromslag verzonden worden. [384] Tijdens de discussie op de eerste dag. Achter de microfoon dr. G. Asaert. [385]

Nederlandsch Archievenblad | 1982 | | pagina 1