[52] [53] Schema „Hypothecaire" Boekhouding 1929 heden Uitgaande van de naam: Uitgaande van het perceel: (voor eigendom e.d.) Uitgaande van het perceel:j (voor hypotheek en beslag) Uitgaande van het perceel: (voor zakelijke rechten, als erfdienstbaar heden grond renten enz. in bep. gevallen) I Algemene Naamwijzer Percelen register (nr. 71) Kadastrale Legger verwijst o.m. verkrijgings- titel Dagregister betreft aanbieding van de akten e.d. Verwijst ernaar met deel en nr. Losbladig register verwijst met deel Register van overschrijving. Register van inschrijving (ook beslagen na medio 1963) bevat o.m. perceel nummer naam debiteur Algemeen Register (nr. 2 bis) bevat korte inhoud van bepaalde akten zonder kadastrale aanduiding Verwijst met deel en nr. Reg. v. overschr. Register van overschrijving bevat volledige akte (beslagen tot medio 1963) perceelnummer naam koper e.d. naam verkoper e.d. verkrijgingstitel. Percelen register (nr. 69a) ingericht per gemeente en sectie Verwijst met deel en nr. voor hypotheek, en beslag na medio 1963, naar Register van in schrijving; voor beslagen tot medio 1963 naar Register van over schrijving. Schema Kadastrale Boekhoudingen 1832 heden ingericht per kadastrale gemeente Uitgaande van de naam: 1832 legger alphabetisch aangelegd 1832 1863 1864- 1929 1929- heden Uitgaande van het perceel 1832- 1844 (1845- 1863) 1844- heden Uitgaande van de kaart of het terrein Register van Overschrijving Algemene Naamwijzer (kaartsysteem) Verwijst o.m. naar leggerartikel. Alphabetische Naamwijzer bevat namen van eigenaren e.d. Verwijst naar leggerartikel. Alphabetische Lijst (vóórin legger) bevat namen van eigenaren e.d. Verwijst naar leggerartikel. Oorspronkelijke- en Suppletoire Aanwijzende Tafel bevat percelen per sectie met belasting gegevens en o.m. naam eigenaar e.d. ev. verwijzing naar leggerartikel Kadastrale kaart (gemeente, sectie, blad nummer op minuut plan systematische perceels- nummering). Bevat o.m. perceel nummer letter en nummer van de ruit. Percelen register (nr. 71) bevat percelen per sectie met o.m. verwijzing naar: leggerartikel nummer(s) van percelen- waaruit perceel is ont staan, cq. waarin het is opgegaan. (sinds 1864) kadastrale - kaart met bladnummer, letter en nummer van de ruit. Kadastrale Legger met in het hoofd van ieder art. naam eigenaar e.d. (belastingplichtige). Daaronder Sectie(s) en nummer(s) v.d. percelen met o.m. grootte.belas- tinggegevens en verwijzing naar: leggerartikel(s) waaruit, cq. waar heen is overgeboekt (na 1838) verkrij gingstitel.

Nederlandsch Archievenblad | 1978 | | pagina 32