si iuer ing archiefgebouw KAMPEN [415] Kampen: moderne, frisse hal met gewassen grinttegels; geen receptie; ruime kapstok; geen tassenkast Zutphen: minimale gang; geen receptie; kleine kapstok; geen tassenkast ORIËNTATIERUIMTE Zwolle: nauwelijks aanwezig, alleen vitrine in de hal, die een beeld geeft van de werk zaamheden en de mogelijkheden bij een gemeentelijke archiefdienst Deventer: alleen vitrine in de hal (tevens expositieruimte) Kampen: niet aanwezig Zutphenniet aanwezig STUDIEZAAL Zwolle: kapaciteit: 25 personen; geen geluidshinder wegens geluiddichte glazen ruimten voor studiezaalambtenaar en depotbediende, waar ook het kopieerapparaat en het micro- film-afdrukapparaat staan; indicering: kaartenkasten; handbibliotheek; tijdschriftenrek; kopieerapparaatmicrofilmleesapparaten Deventer: kapaciteit: 16 personen; geluidshinder van toezichthoudend personeel (tele fooncentrale en typen); indicering: ingebonden klappers; handbibliotheek; tijdschriften- rek; kopieerapparaat; geen microfilmleesapparaat Kampen: kapaciteit: 10 personen; informatiebalie met twee personen; geluishinder van toezichthoudend personeel (telefooncentrale en typen); indicering: ingebonden klappers; handbibliotheek; tijdschriftenrek; kopieerapparaat; microfilmleesapparaat Zutphen: kapaciteit: 11 personen; geluidshinder van toezichthoudend personeel (tele fooncentrale en typen); indicering: kaartenkasten; handbibliotheek; tijdschriftenrek; ko pieerapparaat; geen microfilmleesapparaat TENTOONSTELLINGZAAL Zwolle: grote tentoonstellingzaal met fraai uitzicht over de stad; bewaking met T.V.- kamera (monitor bij de balie); redelijk toegankelijk voor publiek, d.m.v. een apart hier naar toegaande lift (personenlift 8 personen); gunstig gelegen in nabijheid van vergader zaal, geschikt voor groepen; outillage: klankbeeldkast, verwisselbare expositieschotten, variabele spots Deventer: stijlvolle tentoonstellingsruimte, alleen geschikt voor vitrines en een enkel schot Kampen: fraaie en royale tentoonstellingzaal; slechts toegangkelijk via smalle wentel trap; overzichtelijk met expositieschotten en een diaprojektor; geen toezicht Zutphen: niet aanwezig VERGADERZAAL Zwolle: geschikt voor 20 personen; naast tentoonstellingzaal gelegen; outillage: over- headprojektor en diaprojektor Deventer: geschikt voor 20 personen; naast studiezaal en tentoonstellingzaal gelegen Kampen: niet aanwezig Zutphen: geschikt voor 10 personen; kan verduisterd worden KANTINE Zwolle: sfeervolle kantine, geschikt voor 20 personen Deventer: niet aanwezig (wel in Athenaeum Bibliotheek) Kampen: slechts balie, uitsluitend voor personeel Zutphen: niet aanwezig [414] C. Personeelsruimten WERKKAMERS I Archivaris bureau en uitlegtafel zitje konferentietafel II Adjunkt-archivaris bureau en uitlegtafel zitje Zwolle ja ja ja ja ja Deventer Kampen ja ja ja ja ja ja ja nee Zutphen ja nee nee Zwolle Deventer Kampen Zutphen ia ja

Nederlandsch Archievenblad | 1978 | | pagina 32