H MODEL VI. GEMEENTE DIENSTJAAR 19.. MAANDSTATENBOEK. Titelpagina; het nummer van het model is altijd opgenomen, kasopnemingsboek In 1951 werd het maandstatenboek landelijk vervangen door een kasopnemingsboek, Model V. Afbeelding: zie Stbl. 337 van 1951. (Het verzamelpostenboek, eveneens genummerd model V, was intussen afgeschaft, zie aldaar). Dit moet minstens één maal per week worden ingevuld. 3.5. overzicht Machtigings- en boekhoudprocedure volgens de provinciale voorschriften van 1924. 1. Voorbereiding van de machtiging Notabevelschrift -» secretarieregister van uitgaven (niet voorgeschreven) of verzamelstaten K (deze behoren eigenlijk pas na af loop van het dienstjaar te worden opgemaakt bij de ge meenterekening) Bewijsstuk voor inning inningsopdracht) secretarieregister van inkomsten (niet voorgeschreven, niet algemeen in gebruik) of verzamelstaten J (zie op merking bij K) [310] 2. Ondertekening door Burgemeester en Wethouders. 3. Betaling/inning door de ontvanger en verwerking in de boekhouding Bevelschrift nota saldolijst voor postgirorechten kasboek van uitgaven verzamelposten- I boek grootboek van uitgaven (Inningsopdracht bewijsstuk Dagafschriften van de bank l( rekening-courantboeken ^bedrijven en diensten kasboek van -inkomsten hulpkasboeken van inkomsten rekeningcourantboek met de bank -grootboek van inkomsten maandstaten- (boek) Machtigings- en boekhoudprocedure volgens het KB van 2 augustus 1951 (Stbl. 337). 1 en 2 ongewijzigd. Het secretarieregister van inkomsten komt echter algemeen in gebruik, evenals de inningsopdracht. 3. Betaling/inning door de ontvanger en verwerking in de boekhouding Bevelschrift nota dagboek van uitgaven -•-grootboek van uitgaven rekening-courantboeken bedrijven en diensten (Inningsopdracht bewijsstuk saldobiljet van de bank dagboek van inkomsten rekening-courantboek met de bank [311] grootboek van inkomsten kasopnemings boek

Nederlandsch Archievenblad | 1978 | | pagina 20