d Afdruk of vergroting in afwijkend formaat en/of van andere dan vlak- filmnegatieven van 13 X 18 cm, per dm2 of een gedeelte daarvan, met minimum van 1,respectievelijk 0,25 per stuk extern: 0,90 intern: 0,30 Afgesloten 10 maart 1973. F.C.J.K. Lijst van ingevolge artikel 23 van het Archief besluit aangewezen instellingen (per 29 november 1972) A Archiefbewaarplaatsen 1 de rijksarchiefbewaarplaatsen; 2 de archiefbewaarplaatsen van de gemeenten Alkmaar, Amsterdam, Arnhem, Axel, Bergen op Zoom, Breda, Brielle, Delft, Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Goes, Gorinchem, Gouda, 's-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Heerlen, Helmond, 's-Hertogenbosch, Hulst. Kampen, Leeuwarden, Leiden. Maastricht, Nijmegen, Roosendaal en Nispen, Rotterdam. Schiedam, Tilburg, Utrecht, Vlaardingen, Vlis- singen, Zierikzee, Zutphen en Zwolle. B Bibliotheken 1 de Economisch-historische bibliotheek van de Vereniging 'Het Nederlands Eco- nomisch-Historisch Archief', te Amsterdam; 2 de bibliotheek van het Rijksmuseum Twenthe, te Enschede; 3 de handschriftenafdeling van de Koninklijke Bibliotheek, te 's-Gravenhage; 4 de handschriftenafdeling van de bibliotheek van onderscheidenlijk de Rijksuni versiteit te Leiden, Utrecht en Groningen, en de handschriftenafdeling van de bi bliotheek van onderscheidenlijk de Universiteit van Amsterdam en de Katholieke Universiteit, te Nijmegen; 5 de bibliotheek der gemeente Rotterdam, Nieuwe Markt 1, aldaar; 6 de bibliotheek van onderscheidenlijk de Nederlandse Economische Hogeschool*, te Rotterdam en de Katholieke Hogeschool, te Tilburg; 7 de bibliotheek van de Rijks Landbouwhogeschool, te Wageningen. Sedert 1 januari 1973: Erasmus-universiteit. 142] C Andere instellingen 1 het Historisch Seminarium van de Universiteit van Amsterdam; 2 het Instituut voor dialectologie, volkskunde en naamkunde (Centrale Commissie voor Onderzoek van het Nederlands Volkseigen) van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, te Amsterdam; 3 het Centraal Bureau voor Genealogie, te 's-Gravenhage; 4 het Nederlands Economisch-Historisch Archief, te 's-Gravenhage; 5 het Historisch Instituut van de Katholieke Universiteit, te Nijmegen; 6 het Instituut voor geschiedenis van de Rijksuniversiteit, te Utrecht; 7 de Afdeling agrarische geschiedenis van de Rijks Landbouwhogeschool, te Wa geningen; 8 het Koninklijk Huisarchief te 's-Gravenhage. [143]

Nederlandsch Archievenblad | 1973 | | pagina 79