Samenstelling werkgroep en commissie Samenstelling van een werkgroep met de opdracht zich over de vernietigingscriteria te beraden en een handleiding voor de selectie en vernietiging van archiefbescheiden te ontwerpen: H. J. van Meerendonk, wnd. hoofd 4e Afd. Algemeen Rijks Archief, 's-Gravenhage. S. A. Goedbloed, wnd. chef afd. Interne Zaken ter Gemeentesecretarie, 's-Hertogen- bosch. dr. Th. E. Jensma, gemeentearchivaris van Dordrecht. Samenstelling van een commissie van deskundigen, bestaande uit vertegenwoordi gers van administratie, registratuur en archiefwezen, met de opdracht de ontwerp- handleiding te beoordelen en praeadvies uit te brengen: mr. J. H. de Vey Mestdagh, rijksarchivaris in Groningen en prov. inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven aldaar, voorzitter. A. Graafhuis, adjunct-gemeentearchivaris van Utrecht, secretaris. W. N. Berends, hoofd van de centrale afdeling post- en archiefzaken van het mini sterie van landbouw en visserij, 's-Gravenhage. dr. F. A. Brekelmans, gemeentearchivaris van Breda. H. H. M. Dinkgreve, hoofd van het gemeentelijk bureau voor documentatie en regi stratuur, Amsterdam. drs. F. J. M. Otten, chartermeester 2e Afd. Algemeen Rijksarchief, 's-Gravenhage. prof. dr. B. H. Slicher van Bath, hoogleraar in de Agrarische geschiedenis aan de Landbouwhogeschool, ondervoorzitter van de Archiefraad, Wageningen. H. W. van Veldhuizen, gemeentelijke archiefinspecteur, Rotterdam. P. A. Vervaat, districtsregistrator bij het Centraal Adviesbureau voor organisatie, documentatie, registratuur en personeelbeheer der Vereniging van Nederlandse Gemeenten, Souburg. [416]

Nederlandsch Archievenblad | 1970 | | pagina 42