Veldhuizen, H. W. van (II), gemeentelijke archiefinspecteur van Rotterdam, Stad en Landschap 26, Krimpen aan de IJssel. Veldhuyzen, Sv. E. (II), commies A bij het gemeentearchief van 's-Gravenhage, Van Lumeystraat 85, 's-Gravenhage. Veldman Boer, mr. J. (II), archivaris der Nederlandse Hervormde gemeente te Delft, Sir Winston Churchill-laan 63, Rijswijk (Z.H.). Vellekoop, mej. I. (II), assistent bij het Economisch Historisch Instituut te 's-Gra venhage, Hoogstraat 120, Vlaardingen. Ven, dr. A. J. van de (I), oud-rijksarchivaris en oud-inspecteur der gemeente- en wa terschapsarchieven in Utrecht, archivaris van het kerkgenootschap der Oud- Bisschoppelijke Clerezie, Van Lidt de Jeudestraat 6, Utrecht. Verburgt, P. J. G. (II), hoofdcommies B bij het gemeentearchief van 's-Gravenhage, Westlandscheweg 101, Delft. Verschueren, J. M. Th. (II), gemeentearchivaris van Helmond, Geeneindse Kerkweg 37, Stiphout (gemeente Helmond). Versprille, mej. mr. A. J. (I), oud-gemeentearchivaris van Leiden, Cobethstraat 22, Leiden. Vey Mestdagh, mr. J. H. de (I), rijksarchivaris en provinciaal inspecteur der archie ven in Groningen, Hondsruglaan 23, Groningen. Visser, drs. J. (I), hoofdchartermeester bij het rijksarchief in Friesland, Kwartel straat 47, Leeuwarden. Visser, W. (II), hoofdarchivist bij de tweede afdeling van het Algemeen Rijksarchief, Azalealaan 97, Boskoop. Vlerk, D. van der (II), archivist bij het rijksarchief in Drente, Speenkruidstraat 159. Assen. Vlis, drs. D. van der (I), gemeentearchivaris van Kampen, Rozenlaan 73, Vlaardin gen. Vredenberg, drs. J. P. (I), hoofdcommies bij het gemeentearchief van Arnhem, Abraham Kuyperstraat 7, Zevenaar. Vree, drs. V. L. (II), commies A bij de afdeling registratuur ter gemeentesecretarie van Purmerend, Kolfstraat 219, Purmerend. Vriens, J. A. A. A. M. (II), adjunct archivist A bij het rijksarchief in Noord-Brabant, Albert Plesmansingel 7, 's-Hertogenbosch. Vries, A. de (II), Kloekhorststraat 45, Assen. Vries, D. de (II), adjunct archivist A bij het rijksarchief in Friesland, De Jokse 166, Leeuwarden. Vries, drs. Th. J. (I), oud-gemeentearchivaris van Zwolle, Melkmarkt 14, Zwolle. Vries, A. B. R. du Croo de (II), commies bij het gemeentelijk archief van Utrecht, Ramstraat 41, Utrecht. Vroom, drs. E. (I), provinciaal inspecteur der archieven in Overijssel, Wilhelmina- straat 13, Zwolle. Walland-Diemont, mevr. M. C. G. (II), Van Stienhovenstraat 29, 's-Gravenhage. Wartena, R. (II), hoofdcommies A bij het gemeentearchief van Zutphen, Rozenhof laan 8, Zutphen. [110] Water, mr. W. J. E. van de (II), adjunct secretaris van de Onderwijsraad, Mozart- straat 239, Leiden. Wentholt, mej. J. F. M. (II), adjunct commies A bij het gemeentearchief van 's-Gra venhage, Valkenbosplein 9, 's-Gravenhage. Werkman, drs. E. J. (I), oud-rijksarchivaris en oud-inspecteur der gemeente- en wa terschapsarchieven in Drente, Berkenstraat 45, Assen. Weytens, F. H. C. (II), hoofdarchivist A bij het rijksarchief in Utrecht, Utrechtse- weg 320, De Bilt. Winkel-Van Hall, mevr. D. J. te (II), adjunct archivist bij de gemeentelijke archief dienst van Amsterdam, Van Boshuizenstraat 131, Amsterdam-Buitenveldert. Winsemius, drs. J. D. (I), referendaris II bij de provinciale archiefinspectie in Zuid- Holland, Endegeesterstraatweg 8, Oegstgeest. Woelderink, drs. B. (II), adjunct gemeentearchivaris van Rotterdam, Schoutstraat 11, Krimpen aan de IJssel. Woltring, dr. J. (I), wetenschappelijk ambtenaar bij de afdeling archieven van het Ministerie van Buitenlandse Zaken, Eemwijkplein 6, Voorburg. Wondaal, H. G. (II), beheerder van het hulpdepót van het Algemeen Rijksarchief te Schaarsbergen, Tooropstraat 21, Arnhem. Wortel, Th. P. H. (II), oud-gemeentearchivaris van Alkmaar, Emmastraat 87, Alk maar. Wouters, mr. dr. H. H. E. (I), gemeentearchivaris en directeur der stadsbibliotheek van Maastricht, Notgerusweg 21, Maastricht. Wreede-Koppenol, mevr. J. W. de (II), adjunct commies bij de gemeentelijke ar chiefdienst van Rotterdam, Bosland lid, Rotterdam-16. Wuisman, P. J. M. (II), streekarchivaris in het kwartier van Oisterwijk, Durendaal- dreef 14, Oisterwijk (N.B.). Wijst, M. A. van der (II), archivist bij het hulpdepöt van het Algemeen Rijksarchief te Schaarsbergen, Stellingwerfstraat 55-111, Arnhem. Usseling, J. M. F. (II), hoofdcommies I bij de gemeentelijke archiefdienst van Breda, Bavelselaan 237, Breda. Zandbergen, H. C. J. (II), gemeentearchivaris van Roosendaal en Nispen, Kerk straat 32, Oud Gastel (N.B.). Zoeter, mej. A. E. (II). administratief ambtenaar bij het Ministerie van Buitenlandse Zaken, Aronskelkweg 48, 's-Gravenhage. Zom, A. M. C. (II), adjunct archivist bij het rijksarchief in Noord-Brabant, Zuid haven 99, Zevenbergen. Zondervan, W. (II), archivaris van het streekarchivariaat 'De Liemers en Doesburg', Molenveldsingel 38, Doesburg. Zonjee, J. J. (II), hoofdcommies A (ambtenaar heemkunde) bij de gemeente Zaan dam, Lorentzkade 418, Haarlem. Zuurdeeg, J. P. B. (II), adjunct commies ter provinciale griffie van Zeeland, Drie wegenhof 31, Middelburg. [111]

Nederlandsch Archievenblad | 1970 | | pagina 16