nisterie van Onderwijs en Wetenschappen, Aaltje Noordewierstraat 376, 's-Gra- venhage. Raadsveld, F. Ch. L. (II), chartermeester A bij het gemeentearchief van 's-Graven- hage, IJsvogelplein 19, 's-Gravenhage. Ramperti, mej. M. (II), commies bij de gemeentelijke archiefdienst van Rotterdam, Statenweg 52c, Rotterdam-4. Rehm, G. J. (II), streekarchivaris in de kring Oosterhout, Commandeurstraat 1, Oosterhout (N.B.). Renting, drs. R. A. D. (I), gemeentearchivaris van Rotterdam, Rozenburglaan 52a, Rotterdam. Ribberink, mr. A. E. M. (I), Algemene Rijksarchivaris, Gruttolaan 3, Leidschendam. Ridderink'hof, mevr. drs. C. M. (1), assistent bij het Historisch Seminarium van de Universiteit van Amsterdam, Prinses Marijkestraat 79, Diemen. Ringeling, B. (II), archivaris der gemeenten Maassluis en Naaldwijk, Marocstraat 8, Naaldwijk. Rinzema, mr. J. (I), rijksarchivaris in Friesland, Hearewei 35, Dronrijp. Rochemont, F. de (II), hoofdcommies bij het Rijksinstituut voor Oorlogsdocumen tatie, Indische afdeling, Nannostraat 19huis, Amsterdam-Bos en Lommer. Roessingh, drs. M. P. H. (I), hoofd van de eerste afdeling van het Algemeen Rijks archief, Witte de Withlaan 3, Oegstgeest. Roessingh, W. L. A. (II), archivist bij het Algemeen Rijksarchief, Rijnweg 298, Monster. Rogier, J. P. (II), journalist, Amstel 33, Amsterdam-C. Rombach, mr. J. H. (II), adjunct gemeentearchivaris van Alkmaar, Kennemerpark 14, Alkmaar. Rooy, G. V. W. L. van (II), commies A bij het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid, Soesterbergstraat 147, 's-Gravenhage. Rozemond, A. I. H. (II), archivist A bij het Algemeen Rijksarchief, Suze Groene- wegstraat 2, Rijswijk (Z.H.). Ruland, L. A. (II), archivaris van het Beambtenfonds voor het Mijnbedrijf, Ovidius straat 12, Heerlen. Sandberg, jhr. mr. G. F. (1), chartermeester bij het rijksarchief in Zeeland, Chur- chill-laan 2, Middelburg. Schaap, mr. K. (I), gemeentearchivaris van Arnhem, Burgemeester Weertsstraat 78. Arnhem. Scherft, dr. P. (I), rijksarchivaris en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchie ven in Zeeland, Toorenvlietwegje 8, Middelburg. Schilfgaarde, mr. A. P. van (I), oud-rijksarchivaris in Gelderland, Jansbuitensingel 28, Arnhem. Schimmel, dr. J. A. (I), gemeentearchivaris van Nijmegen, Heyendaalseweg 68, Nijmegen. Schoone, drs. F. A. M. (I), conservator bij de gemeentelijke archiefdienst van Rotter dam, Schumannpad 7, Krimpen aan de IJssel. [108] Schoute, C. R. (II), administratief ambtenaar bij het Centraal Register van Familie archieven te Utrecht, woonschip 'Vlotflat', Noordersluis, Utrecht. Schrammen, M. A. A. I. (II), hoofd van het bureau archief van de provinciale griffie van Limburg, Koningsplein 101e, Maastricht. Schulting, J. G. (II), archivaris van het hoogheemraadschap der Uitwaterende Slui zen in Kennemerland en West-Friesland, Henri Dunantstraat 161, Purmerend. Schurink, drs. H. J. A. M. (I), gemeentearchivaris van Tilburg, Tuinstraat 93, Til burg. Slicher van Bath, prof. dr. B. H. (I), oud-rijksarchivaris in Overijssel, hoogleraar in de agrarische geschiedenis aan de Landbouwhogeschool te Wageningen, onder voorzitter van de archiefraad, voorzitter van het curatorium van de rijks ar chief school, Generaal Foulkesweg 113, Wageningen. Sluyters, J. M. J. F. A. (II), streekarchivaris van het Land van Ravestein en het Graafschap Megen, Scholtishof, Ravestein. Smeets, drs. M. K. J. (I), rijksarchivaris in Limburg, Wilgenlaan 45, Maastricht. Smit, mr. dr. J. P. W. A. (I), oud-rijksarchivaris in Noord-Brabant, Peperstraat 35, 's-Hertogenbosch. Snakkers, G. W. M. (II), archivist bij het Sociaal Historisch Centrum in Limburg, O.L. Vrouwenplein 4, Maastricht. Son, mej. M. A. F. Th. van (II), adjunct commies A bij het gemeentearchief van Nij megen, Wisentstraat 2, Nijmegen. Stempher, A. S. (II), hoofdcommies B bij het gemeentearchief van Arnhem, Swee- lincklaan 103, Arnhem. Streefland, J. H. (II), hoofdcommies A bij de provinciale archiefinspectie in Zuid- Holland, Hendrik Ravesteinplein 75, Rijswijk (Z.H.). Struick, dr. J. E. A. L. (I), gemeentearchivaris van Utrecht, Stolberglaan 25, Utrecht. Taal, dr. J. (I), oud-gemeentearchivaris van Gouda, Willem de Zwijgersingel 118, Gouda. Temminck, drs. J. J. (I), adjunct gemeentearchivaris van Haarlem, Groot Heilig land 19, Haarlem. Tops, A. J. J. H. (II), oud-gemeentearchivaris van Eindhoven, Fazantlaan 13, Eind hoven. Ubels, A. F. (II), archivist bij het Koninklijk Huisarchief, Juliana van Stolberglaan 313, 's-Gravenhage. Ubels, A. J. (II), hoofdarchivist bij het Koninklijk Huisarchief, Noordeinde 74, 's-Gravenhage. Veen, J. H. S. M. (II), commies bij de gemeentelijke archiefdienst van Zwolle, Pale- strinalaan 795, Zwolle. Veen, W. K. van der (II), hoofdcommies A bij het gemeentearchief van Groningen, Henriëtte Roland Holststraat 16, Groningen. Vegte, J. O. van de (II), gemeentearchivaris van Apeldoorn, Kaliumstraat 37, Apel doorn. Veldhuis, N. (II), gemeentearchivaris van Vlissingen en Veere, Paul Krugerstraat 165, Vlissingen. [109]

Nederlandsch Archievenblad | 1970 | | pagina 15