Lohmann-de Roever, mevr. M. B. (II), adjunct commies A bij de gemeentelijke archiefdienst van Amsterdam, Jacob Obrechtstraat 21 II, Amsterdam. Loo, E. L. van (II), chef van het centraal archief van de Staatsmijnen te Heerlen. Molenberglaan 120, Heerlen. Lugt, W. F. H. (II), hoofdarchivist bij het gemeentearchief van Haarlem, Olmen straat 73, Haarlem. Maris, mej. dr. A. J. (I), oud-hoofdchartermeester bij het rijksarchief in Gelderland, Poggenbeekstraat 44, Arnhem. Masselink, J. A. (II), archivist bij de vierde afdeling van het Algemeen Rijksarchief, Rembrandtkade 282, Rijswijk (Z.H.). Meerendonk, H. J. van (II), wnd. hoofd van de vierde afdeling van het Algemeen Rijksarchief, Veenendaalkade 610, 's-Gravenhage. Meihuizen, dr. L. S. (I), directeur van het Nederlands Agronomisch Historisch In stituut te Groningen, Stationsweg 28a, Haren (Gr.). Meilink-Roelofsz, mevr. prof. dr. M. A. P. (I), oud-rijksarchivaris van de eerste af deling van het Algemeen Rijksarchief, bijzonder hoogleraar in de geschiedenis van de West-Europese expansie overzee aan de rijksuniversiteit te Leiden, Van Hogenhoucklaan 10a, 's-Gravenhage. Meinema, J. (II). archivist A bij het rijksarchief in Groningen, Amethiststraat 43, Groningen. Mensonides, drs. H. M. (I), gemeentearchivaris van 's-Gravenhage, Dovenetelwe; 59, 's-Gravenhage. Mentink, drs. G. J. (I), chartermeester I bij het rijksarchief in Gelderland, Grieg straat 20, Eist (Gld.). Mey. drs. P. J. (I), rijksarchivaris in Gelderland, Bosboomstraat 21, Arnhem. Meyer, pr. A. K. A. de (II), archivaris van de Nederlandse Provincie der Augustij nen, Ridderstraat 42, Culemborg. Meijer, dr. mr. A. T. Schuitema (I), gemeentearchivaris van Groningen, Hoendieps kade 11, Groningen. Moes, D. J. (II), archivist bij de gemeentelijke archiefdienst van Amsterdam, Lands kroon 24, Amsterdam-Buitenveldert. Mosselveld, J. H. van (II), gemeentearchivaris van Bergen op Zoom, Zuidzijde Zoon 32, Bergen op Zoom. Mulder, drs. T. R. (II), oud-gemeentearchivaris van Hoorn, Eschweg 12, Norg. Muiken, W. van (II), hoofdcommies bij de provinciale archiefinspectie in Limburg, Julianastraat 35, Bunde (L.). Nalis, H. J. (II), adjunct commies A bij het gemeentearchief van Deventer, Bloem straat 116, Deventer. Nederhorst, G. E. (II), Courbetstraat 37, Amsterdam-Z. Neuhaus, E. (II), adjunct archivist bij de griffie van de Arrondissementsrechtbank te Amsterdam, Geinwijk 401, Amsterdam-Bijlmermeer. Nienes, drs. A. P. van (II), commies A bij de afdeling archieven van het Ministerie van Buitenlandse Zaken, Azaleastraat 17, 's-Gravenhage. [106] Nieuwenhuis, J. G. B. (II), hoofdcommies bij de gemeentelijke archiefdienst van Rotterdam, Bentincklaan 37a, Rotterdam. Nieuwenhuis-Verveen, mevr. G. J. W. (II), Bentincklaan 37a, Rotterdam. Noordhoff, mr. L. J. (I), hoofdchartermeester bij het rijksarchief in Groningen5), Ubbo Emmiussingel 47f, Groningen. Nijhoff, mej. J. A. H. (II), archivaris van het Ministerie van Buitenlandse Zaken, Melis Stokelaan 1720, 's-Gravenhage. Nijhuis, H. P. (II), archivaris van het Algemeen Mijnwerkersfonds te Heerlen, Vos- kuilenweg 16, Heerlen. Obreen, dr. H. T. (I), oud-referendaris A bij de inspectie der gemeente- en water schapsarchieven in Friesland, Harsta State, Hogebeintum 20. Okkema, J. C. (II), commies bij de gemeentelijke archiefdienst van Rotterdam, Sta- tensingel 44b, Rotterdam-4. Ommeren, drs. H. R. van (I), provinciaal inspecteur der archieven in Limburg, p/a Het Bat 16, Maastricht. Ostende, mr. J. H. van den Hoek (I), hoofdchartermeester bij de gemeentelijke ar chiefdienst van Amsterdam, Binnen Wieringerstraat 22, Amsterdam-C. Panhuysen, dr. G. W. A. (I), oud-rijksarchivaris en oud-inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in Limburg, Op de Locht, Bunde (L.). Pathuis, A. (II), hoofdarchivist A bij het rijksarchief in Groningen, Korreweg 186b, Groningen. Pelle, C. J. (II), commies bij de gemeentelijke archiefdienst van Leiden, Jacques Ur- lusplantsoen 343, Leiden. Persman, J. R. (II), archivist A bij het rijksarchief in Noord-Holland, Pegasusstraat 91, Haarlem. Peters, L. C. M. (II), archivaris van het streekarchivariaat 'Rijnstreek' i.o., Linden- laan 72, Woerden. Petersen, J. W. van (11), commies bij het streekarchivariaat 'De Liemers en Does burg', Hofweg 1Warnsveld. Peijnenburg, pr. drs. J. W. M. (I), archivaris van het bisdom 's-Hertogenbosch, Pe perstraat 5, 's-Hertogenbosch. Pieterse, mej. dr. W. Chr. (I), chartermeester I bij de gemeentelijke archiefdienst van Amsterdam, Max Havelaarlaan 28, Amstelveen. Pirenne, dr. L. P. L. (I), rijksarchivaris in Noord-Brabant, Aartshertogenlaan 393, 's-Hertogenbosch. Poelstra, Th. J. (II), gemeentearchivaris van Vlaardingen, Brederostraat 47, Alblas- serdam. Polak-de Booy, mevr. drs. E. P. (I), chartermeester I bij het Algemeen Rijksarchief, belast met de registratie der familie-archieven, Frans Halslaan 74, Bilthoven. Popkema-van Heiningen, mevr. A. J. (II), Middelwijk 220, Drachten. Proosdij, F. C. van (II), beheerder van de Centrale Archiefbewaarplaats van het Mi- 0 De heer Noordhoff is met ingang van 1 juli 1971 op zijn verzoek eervol ontslag ver leend. [107]

Nederlandsch Archievenblad | 1970 | | pagina 14