Hommerich, drs. L. E. M. A. van (I), directeur van de gemeentelijke oudheidkundige dienst (archief, museum, bibliotheek) van Heerlen, St. Annalaan 25, Heerlen. Hoogeveen, L. P. M. (II), adjunct commies bij het gemeentearchief van Nijmegen, Vermeerstraat 16, Nijmegen. Houtkoop, A. (II), adjunct archivist A bij het streekarchivariaat Tiel-Buren-Culem- borg, Burgemeester Meslaan 57, Tiel. Hovy, dr. J. (I), gemeentearchivaris van Amersfoort, Van Marnixlaan 61, Amers foort. Hustinx, L. M. Th. L. (II), archivist bij het rijksarchief in Noord-Brabant, Hoeflaan 65, 's-Hertogenbosch. Iddekinge, drs. P. R. A. van (I), plv. gemeentearchivaris van Arnhem, De Helster 42, Eist (Gld.). Jacobs, R. Ch. M. (II), medewerker bij de provinciale archiefinspectie in Drenthe, Speenkruidstraat 229, Assen. Jaeger, J. A. (II), commies I bij de gemeentelijke archiefdienst van Breda3), Weilust- laan 118, Breda. Jansen, R. J. (II), commies A bij het gemeentearchief van Groningen, Briljantstraat 80, Groningen. Janssen, H. A. M. (II), adjunct commies bij het gemeentearchief van Nijmegen, Fransestraat 83, Nijmegen. Japikse, drs. N. M. (I), gemeentearchivaris van Haarlem, Smaragdhorst 248, 's-Gra- venhage. Jaquet, F. G. P. (II), administratief ambtenaar bij het Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde te Leiden, Stationsplein 10, Leiden. Jensma, dr. Th. E. (I), gemeentearchivaris van Dordrecht, Van Strijsingel 464, Dordrecht. Jongh, drs. G. J. W. de (I), hoofdchartermeester bij het Algemeen Rijksarchief, Park Leeuwensteyn 73, Voorburg. Jurriaanse, mej. M. W. (II), oud-archivaris van het Ministerie van Buitenlandse Zaken, Van Alkemadelaan 1046, 's-Gravenhage. Kamerling-Van Haersma Buma, mevr. A. A. S. (II), adjunct commies bij het ge meentelijk archief van Utrecht, Kampweg 3, Doorn. Keikes, W. H. (II), gemeentearchivaris van Zierikzee, De Wittestraat 11, Zierikzee. Ketelaar, mr. F. C. J., secretaris van de Archiefraad en wnd. directeur der Rijks archief school, Cromhoutlaan 37, Rijswijk (Z.H.). Ketner, dr. F. (I), wetenschappelijk ambtenaar bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, Gijsbert van Walenborghstraat 32, Utrecht. Keune, W. T. J. P. M. (II), streekarchivaris van Noordoost Friesland, Bonifatiuspol- der 2, Dokkum. Keymel, P. D. (II), hoofdarchivist bij het rijksarchief in Gelderland, Jozef Israëls- laan 64, Arnhem. Klaasen, W. (II), streekarchivaris van Noord-Kempenland, Torenstraat 1, Oirschot, 3 Wordt per 1 juli 1971: archivaris van het hoogheemraadschap van Schieland. [104] Klomp, J. W. M. (II), referendaris B bij het gemeentearchief van 's-Gravenhage, Galileistraat 185, 's-Gravenhage. Knoester, H. J. H. (II), hoofdcommies I bij de gemeentelijke archiefdienst van Zwolle, Julianastraat 36, Zwolle. Koch, dr. A. C. F. (I), gemeentearchivaris en directeur der Athenaeumbibliotheek te Deventer, Rembrandtkade 7, Deventer. Kok, O.F.M. prof. dr. J. A. de (II), hoogleraar in de kerkgeschiedenis aan de rijks universiteit te Utrecht, archivaris van de Orde der Minderbroeders in Neder land, Kometenlaan 74, De Bilt. Kokke, drs. C. Th. (II), hoofd van de afdeling documentatie van het Rijksmuseum voor Volkskunde te Arnhem, Beethovenlaan 3, Velp. Kölker, dr. A. J. (I), chartermeester bij het rijksarchief in Noord-Holland, Jan Steenstraat 41, Lisse. Koreman, J. G. J. (II), referendaris bij het gemeentearchief van Maastricht, Kalan derdonk 11, Maastricht. Korvezee, mej. drs. E. H. (1), oud-rijksarchivaris in Noord-Brabant, Pettelaarseweg 83, 's-Hertogenbosch. Kruimel, H. L. (II), oud-conservator bij het Centraal Bureau voor Genealogie te 's-Gravenhage, Pellenaerstraat 9, 's-Gravenhage. Kuile, mr. G. J. ter (I), rijksarchivaris in Overijssel1), Willemskade 20, Zwolle. Kurtz, mej. dr. G. H. (I), oud-gemeentearchivaris van Haarlem, Veldzigtlaan 42, Haarlem. Kuyer, drs. P. Th. J. (I), gemeentearchivaris van 's-Hertogenbosch, Pastoor Verhoe- venstraat 2, Empel. Laan, drs. P. H. J. van der (I), chartermeester bij de gemeentelijke archiefdienst van Amsterdam, Van Dijkstraat 9, Diemen. Laar, drs. E. van (I), hoofd van de tweede afdeling van het Algemeen Rijksarchief, Frankenslag 189, 's-Gravenhage. Leemans-Prins, mevr. mr. E. C. M. (I), oud-archivaris van het Koninklijk Neder lands Genootschap voor Geslacht en Wapenkunde te 's-Gravenhage, Van Heemstralaan 13, Arnhem. Leeuwen, H. W. van (II), hoofdcommies bij het gemeentearchief van Delft, Mozart - laan 59, 's-Gravenhage. Lennep, jhr. drs. M. J. van (I), gemeentearchivaris van Leeuwarden, Pelikaanstraat 27, Leeuwarden. Leverland, drs. B. N. (I), chartermeester A bij de gemeentelijke archiefdienst van Leiden, Diemeistraat 7, Leiden. Linssen, J. G. (II), archivaris van de Vrije Universiteit te Amsterdam, Fideliolaan 94, Amstelveen. Lohmann, drs. C. Th. (I), archivaris van het streekarchivariaat 'De Markkant' te Et- ten, Doenradestraat 17, Breda. 4 De heer Ter Kuile zal op 30 juni 1971 zijn ambt neerleggen wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. [105]

Nederlandsch Archievenblad | 1970 | | pagina 13