Faber, H. F. (II), hoofdcommies bij de provinciale archiefinspectie in Friesland, Eikenstraat 35-6, Leeuwarden. Fens, E. (II), archiefambtenaar bij Hr. Ms. Ambassade te Djakarta, adres: Minis terie van Buitenlandse Zaken, Plein 23, 's-Gravenhage. Feyst, drs. G. van der (I), gemeentearchivaris van Schiedam, Broersvest 6c, Schie dam. Fledderus, mr. L. (II), archiefambtenaar bij het Ministerie van Buitenlandse Zaken, Balistraat 78a, 's-Gravenhage. Formsma, dr. W. J. (I), oud-rijksarchivaris en oud-inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in Groningen, Van Houtenlaan 172a, Groningen. Fox, drs. J. (I), rijksarchivaris van de derde afdeling van het Algemeen Rijksar chief, Van Nijenrodestraat 25, 's-Gravenhage. Geerligs, G. Prinsen (II), Noordwijkselaan 9, 's-Gravenhage. Geselschap, mr. J. E. J. (I), gemeentearchivaris van Gouda, Neuhuyskade 7, 's-Gravenhage. Giessel, A. van (II), archivaris en hoofd documentatiedienst van de verenigde Kunstmestfabrieken Mekog-Albatros N.V. te Utrecht, Rosweydelaan 70, De Meern. Gilhuys, P. M. (II), archivist bij de gemeentelijke archiefdienst van Amsterdam,2) Sypestein 108, Amsterdam-Buitenveldert. Giphart, J. (II), assistent bij het Nederlands Postmuseum te 's-Gravenhage, Beets- laan 134, Rijswijk (Z.H.). Goudappel, C. D. (II), gemeentearchivaris van Delft, Maerten Trompstraat 20, Delft. Goulooze, H. (II), streekarchivaris van Brabants Westhoek, Jan van Glymesstraat 22, Willemstad. Graaff, A. L. de (II), chef van de afdeling interne zaken der gemeente Vlijmen, Bilderdijkstraat 9, Vlijmen (N.B.). Graafhuis, A. (II), adjunct gemeentearchivaris van Utrecht, Cobradreef 16, U trecht. Groeneveld dr. C. (II), oud-bibliothecaris van de Technische Hogeschool te Eind hoven, Boordseweg 46, Nuenen (N.B.). Groesbeek, mr. J. W. (I), rijksarchivaris en inspecteur der gemeente- en water schapsarchieven in Noord-Holland, Van Eedenstraat 1, Haarlem. Groot, B. J. de (II), registratuur-ambtenaar ter gemeentesecretarie van Leerdam, Groenewal 8, Heukelom (Z.H.). Grooten, J. (II), archivist bij het rijksarchief in Zeeland, Dolfijnstraat 22, Middel burg. Haan, mej. drs. A. M. J. de (I), chartermeester A bij het gemeentearchief van 's-Gra- venhage, Roggekamp 279, 's-Gravenhage. 2 Wordt per 1 september 1971: gemeentearchivaris van Axel en Hulst, Singelweg 117, Axel. 102] Haar, dr. C. van de (I), chartermeester bij het gemeentearchief van Haarlem, Van Moerkerkenstraat 32-huis, Haarlem. Haas, drs. J. A. K. (I), chartermeester bij het rijksarchief in Limburg, Apollolaan 108, Heerlen. Haer, mej. L. J. van der (II), chartermeester B bij het gemeentearchief van 's-Gra venhage, Lubeckstraat 104, 's-Gravenhage. Halfman, C. Z. (II), archivist bij het rijksarchief in Overijssel, Ter Culenstraat 7, Dalfsen. Ham, W. A. van (II), assistent bij het gemeentearchief van Bergen op Zoom, Van Hogendorpstraat 10, Steenbergen. Hamburger-Wolterbeek Muller, mevr. A. A. (I), Menno ter Braaklaan 129, Delft. Hardenberg, mr. H. (I), oud-algemene rijksarchivaris, Van der Aastraat 69, 's-Gra venhage. Hart, dr. S. (II), adjunct gemeentearchivaris van Amsterdam, Rijnstraat 110 II, Amsterdam. Hartong, O. A. M. W. (II), commies bij de provinciale archief-inspectie in Gronin gen, Talmastraat 19, Hoogezand. Helden, A. G. van (II), archivist bij de Staatsmijnen in Limburg, Ed. Wintgensstraat 28, Treebeek-Heerlen. Helders, C. H. J. (II), commies bij het gemeentearchief van Gouda, Mercatorsingel 32, Gouda. Hendriks, B. Th. (II), chef registratuur der Nederlandse Gasunie, Abraham Kuyper- laan 13, Groningen. Hendriks, W. Th. M. (II), gemeentearchivaris van Venlo, Hertog Reinoudsingel 151, Venlo. Henkens, C. P .J. (II), gemeentearchivaris van Weert, Boshoverweg 80, Weert. Heringa, dr. J. (I), rijksarchivaris en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchie ven in Drenthe, Emmastraat 26, Assen. Hoboken, dr. W. J. van (I), gemeentearchivaris van Amsterdam, Archimedesplant- soen 20 I, Amsterdam-Watergraafsmeer. Hoed, J. den (II), archivaris van het streekarchivariaat Tiel-Buren-Culemborg, Cor- nelis Udentsstraat 13, Tiel. Hoekx, mr. J. A. M. (I), wetenschappelijk assistent bij het gemeentearchief van 's-Hertogenbosch, Commissaris De Quaylaan 508, 's-Hertogenbosch. Hoff, mr. B. van 't (I), oud-rijksarchivaris van de derde afdeling van het Algemeen Rijksarchief, Flat 'De Bloemenkamp', Beukenlaan 4, Gorssel. Hofman-Allema, mevr. A. C. (II), archivist bij de gemeentelijke archiefdienst van Amsterdam, Schoolstraat 19, Zevenhoven (Z.H.). Holleman, O. H. W. (II), hoofd van het archief van de Nederlandse Permanente Vertegenwoordiging bij de Europese Gemeenschappen, Rue Belliard 62, Brus sel. Hollestelle, mej. dr. J. (I), Bergstraat 125, Arnhem. Hollestelle, J. B. W. (II), commies bij het hoogheemraadschap van Rijnland te Lei den, 'Flat Jolanda', Louis Davidsstraat 21, Rijswijk (Z.H.). [103]

Nederlandsch Archievenblad | 1970 | | pagina 12