Biesta, P. (II), direkteur, Oranjesingel 11 (postbus 218), Groningen. Blom, J. W. A. M. van der (II), commies A ter gemeentesecretarie van Ridder kerk, Prinses Marijkelaan 3, Slikkerveer. Boelaars, ir. G. H. H. M. (II), documentalist-literatuuronderzoeker bij de uitgeverij Wolters-Noordhoff te Groningen, Rijksstraatweg 35, Glimmen. Bokhoven, C. H. A. M. van (II), oud-gemeentearchivaris van Helmond, Oostende 31a, Helmond. Boom, ds. H. ten (II), Herv. predikant, Dorpsstraat 69, Wamel (Gld.). Booma, J. G. J. van (II), adjunct archivaris der Nederlandse Hervormde Kerk, James Wattstraat 19, Groningen. Boon, J. G. M. (II), streekarchivaris van Zuid-West Utrecht, Floris van Egmond straat 27, Lopik. Bordewijk, drs. H. (I), chartermeester bij de derde afdeling van het Algemeen Rijks archief, Van Adrichemstraat 32, Delft. Bracht, J. Th. W. van (II), hoofd van de kaartenafdeling van het Algemeen Rijks archief, Stephensonstraat 18, 's-Gravenhage. Bree G. W. G. van (II), wnd. gemeentearchivaris van Roermond. Saturnusstraat 66, Roermond. Brekelmans, dr. F. A. (I), archivaris der gemeenten Breda en Nieuw-Ginneken, Laan van Meckelenburg 1, Breda. Broeders, J. M. H. (II), streekarchivaris in de kring Oosterhout, Hildebrandlaan 81, Oosterhout. Burg, W. M. A. van den (II), gemeentearchivaris van Geleen, Wenckebachstraat 29. Geleen. Busch, A. J. (II), gemeentearchivaris van Gorinchem, Koningin Emmastraat 12, Gorinchem. Buysen, A. J. G. (II), adjunct commies A bij het gemeentearchief van Roosendaal en Nispen, Nieuwe Markt 26a, Roosendaal. Buytenen, dr. M. P. van (I), rijksarchivaris en inspecteur der gemeente- en water schapsarchieven in de provincie Utrecht, Stolberglaan 7, Utrecht. Campen, mr. J. W. C. van (I), oud-gemeentearchivaris van Utrecht, Frederik Hendrikstraat 72, Utrecht. Camps, dr. H. P. H. (I), gemeentearchivaris van Venray, wetenschappelijk ambte naar bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, Weberstraat 's-Hertogenbosch. Cate, drs. J. A. ten (I), hoofdchartermeester bij het rijksarchief in Noord-Brabant Kortenbergstraat 4, 's-Hertogenbosch. Cate, mr. T. J. Naudin ten (I), oud-archivaris der Nederlandse Hervormde Kerk, Sonderdankstraat 33, 's-Gravenhage. Coolhaas, prof. dr. W. Ph., oud-landsarchivaris van Nederlands-Indië, Gezichts laan 71, Bilthoven. Cornelissen, W. H. (II), hoofdcommies bij het gemeentearchief van Eindhoven Putterlaan 10, Nuenen. [100] Couwenberg, G. F. (II), commies A ter gemeentesecretarie van Waalwijk, Grote Straat 18, Besoyen. Crol, mej. W. A. H. (I), conservatrice van de Atlas van Stolk te Rotterdam, Rotter - damseweg 41, Schoonhoven. Dam, Th. J. van (II), hoofdcommies ter gemeentesecretarie van Enschede, belast met de zorg voor de oude archieven, Dr. Zamenhoflaan 67, Enschede. Das, J. (II), gemeentearchivaris van Ede, Eikenlaan 12, Ede. Dekker, dr. C. (I), chartermeester I bij het rijksarchief in Utrecht, Singel 103, Odijk. Dingemans, P. A. W. (II), adjunct archivist A bij het rijksarchief in Limburg, Zeep- ziedersdreef 51, Maastricht. Dolk, W. (II), referendaris bij het gemeentearchief van Leeuwarden, Eikenstraat 11-8, Leeuwarden. Don, J. (II), oud-gemeentearchivaris van Kampen, Laan van Meerdervoort 1313, 's-Gravenhage. Dooren, dr. J. P. van (I), archivaris der Nederlandse Hervormde Kerk, Druiven- straat 45, 's-Gravenhage. Doornink-Hoogenraad, mevr. drs. M. M. (I), gemeentearchivaris van Zutphen, Rozenhoflaan 44, Zutphen. Douma, drs. H. (I), streekarchivaris in het Land van Cuyk, Antoniuspark 14, St. Anthonis (N.B.). Downer, mr. W. (I), gemeentearchivaris van Leiden, Van den Brandelerkade 4, Leiden. Draak, J. den(II), hoofdarchivist bij het rijksarchief in Gelderland, Hisveltplein 30, Arnhem. Driessen, J. F. (II), hoofdcommies ter gemeentesecretarie van Kerkrade, Prick- steenweg 12, Kerkrade. Duinker, P. F. (II), klerk ter provinciale griffie van Zuid-Holland, Meppelrade 239, 's-Gravenhage. Dullaert, P. L. J. (II), archivist bij het rijksarchief in Gelderland, Coehoornsingel 28a, Zutphen. Eeghen, mej. dr. I. H. van (I), adjunct gemeentearchivaris van Amsterdam, Prin sengracht 590, Amsterdam. Emstede, E. J. Th. A. M. van (II), streekarchivaris van Peelland, Molenstraat 48, Deurne. Enkhuizen, L. Merkelbach van (II), oud-archivaris van het bisdom Breda, oud gemeentearchivaris van Etten en Leur, Haagdijk 180, Breda. Es, mej. mr. J. C. van (I), Willem de Zwijgerlaan 12a, 's-Gravenhage. Essink, drs. H. B. M. (I), streekarchivaris in het Land van Cuyk, Postbus 38, Grave. Eussen, N. G. H. M. (II), commies ter gemeentesecretarie van Heerlen, Valken- burgerweg 74, Nuth. Eijken, mr. E. D. (I), chartermeester I bij het rijksarchief in Overijssel1,) Handel- laan 149, Zwolle. J Wordt per 1 juli 1971: rijksarchivaris in Overijssel. [101]

Nederlandsch Archievenblad | 1970 | | pagina 11