JOHN M. POLS' In gebruik bij vele grote en kleine bedrijven en gemeenten in Nederland Archiefexamen Ilde klasse 2 febr.: R. Jacobs mej. A. S. van Haersma Buma G. Custers 12 febr.: J. C. Okkema 1 juli: A. Houtkoop H. Eykemans J. Grooten mej. J. W. Koppenol H. J. van Meerendonk 2 juli: mej. J. Vellekoop mej. Soemartini mej. M. Ramperti E. Neuhaus 4 juli: mej. V. M. de Waal Malefijt mej. J. F. M. Wentholt Archiefexamen Iste klasse 5 maart: drs. J. K. Zuur (1ste gedeelte) dr. A. J. Kölker (1ste gedeelte) drs. P. A. Henderikx (1ste gedeelte) 27 mei: mr. O. Schutte (2e deel) drs. J. P. Vredenberg (2e gedeelte) 28 juni: mevr. drs. C. M. M. Ridderikhof (le gedeelte) drs. F. Otten (le gedeelte) In verband met de slechte financiële toestand van onze vereniging verzoek ik de leden, die hun contributie voor 1969 nog niet hebben voldaan, zo spoedig mogelijk (liefst voor 1 juni a.s.) een bedrag van 17,50 over te maken op postrekening 487283 ten name van de Vereniging van Archiva rissen in Nederland, Alexander Numankade 199 te Utrecht. [274] THANS VOORHEEN Vraag uitvoerige dokumentatie of demonstratie aan: KANTOORMACHINES - HANDELSONDERNEMING SCHIETBAANLAAN 122 - ROTTERDAM 3 - TELEF. 010-25.21.00 Planax-verkooporganisatie/importeur-alleenverkoper voor Nederland het mooiste en meest efficiente archiefsysteem is het 'Planax' archief-intoindsysteem volgens de honderden enthousiaste gebruikers in Nederland en de duizenden over de gehele wereld (geschikt voor alle voorkomende bescheiden: korrespondentie, boekingsstukken, enz., enz.) Planaxeren (d.i. elastisch lijmend inbinden met de speciale koudlijm Planaxol) is bovendien de ideale methode voor het snel en duurzaam inbinden van kettingformulieren (b.v. Hollerith-staten), van zelf vervaardigde drukwerken (rapporten, brochures, e.d.), tijdschriften, enz. U kunt 'Planax'-boeken zelf maken tot 8 cm dikte, die ongelofelijk solide zijn en blijven zonder vakkennis hoe ongelijksoortig de bundel bescheiden ook is met het Planax-inhindtoestel (model 'Standaard': 325, resultaat ongelofelijk sterke boeken 50 ruimtebesparing 70 kostenbesparing opengeslagen volkomen vlak geen zoekraken van stukken met dezelfde inhoud als de briefordner Door toepassing van een Planax-infra Straallamp is nog sneller werken mogelijk dan met de gepatenteerde Planax alleen. Planax Infra samen: 550, (volledig gepatenteerd)

Nederlandsch Archievenblad | 1969 | | pagina 48