112 Schulting, J. G. (II), archivaris der gemeente Purmerend, Wormerplein 7 te Purmerend. Schurink, drs. H. J. A. M. (I), archivaris der gemeente Tilburg, Tuinstraat 93 te Tilburg. Sickinghe, jhr. ir. P. F. O. R., directeur van het Kon. Huisarchief, Noordeinde 74 te 's-Gravenhage. Sigal, M. C. (II), oud-archivaris der gemeente Vlaardingen, Burg. van Tuyllaan 18 te Zeist. Slicher van Bath, prof. dr. B. H. (I), oud-rijksarchivaris in Overijssel, Generaal Foulkesweg 113 te Wageningen. Slootmans, C. J. F. (II), archivaris der gemeente Bergen op Zoom, Bolwerk Noord 69 te Bergen op Zoom. Sluyters, M. F. J. A. (II), adj.-archivist bij het streekarchivariaat in de „Kring Oosterhout", Wilhelminalaan 30 te Oosterhout. Smeets, M. K. J. (II), hoofdarchivist bij het Rijksarchief in Limburg, Wilgen laan 45 te Maastricht. Smit, mr. P. W. A. (I), oud-rijksarchivaris in Noord-Brabant, oud-inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven, Peperstraat 35 te 's-Hertogenbosch. Son, B. H. M. J. van (II), archivist-A bij het Rijksarchief in Noord-Brabant, Fred. Hendriklaan 19a te 's-Hertogenbosch. Son, mej. M. A. F. Th. van (II), assistente bij het Streekarchivariaat „Brabants WesthoekSt. Bernautsstraat 10 te Oudenbosch. Stadermann, G. (II), commies-A bij de inspectie der gemeente- en waterschaps archieven in Zeeland en archivaris der gemeenten Goes, Hulst en Tholen, Ravelijn de Grenadier 5 te Goes. Stempher, A. S. (II), hoofdcommies bij het archief der gemeente Arnhem, Sweelincklaan 103 te Arnhem. Steur, J. (II), hoofdarchivist-A bij het Algemeen Rijksarchief, Klimopstraat 28 te 's-Gravenhage. Struick, dr. J. E. A. L. (I), chartermeester bij het archief der gemeente Utrecht, Stolberglaan 25 te Utrecht. Taal, dr. J. (I), oud-archivaris der gemeente Gouda, Graaf Florisweg 77 te Gouda. Telders, mej. G. C. (II), oud-conservatrice bij het archief der gemeente 's-Gra venhage, Van Imhoffstraat 22 te 's-Gravenhage. Tops, A. J. J. H. (II), archivaris der gemeente Eindhoven, Fazantlaan 13 te Eindhoven. Ubels, A. J. (II), wet. ambtenaar bij het Kon. Huisarchief, Noordeinde 74 te 's-Gravenhage. Unger, dr. W. S. (I), oud-rijksarchivaris in Zeeland en inspecteur der gemeente en waterschapsarchieven, Huis te Landelaan 292 te Rijswijk Z-H. Veen, W. K. van der (II), commies-A bij het archief der gemeente Groningen, Henr. Roland Holststraat 16 te Groningen. Veldman Boer, mr. J. (II), archivaris der Ned. Herv. Gemeente te Delft, Kleiweg 63 te Rijswijk. Ven, dr. A. J. van de, rijksarchivaris in Utrecht en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven, Van Lidth de Jeudestraat 6 te Utrecht. Venne, J. M. van de (II), oud-hoofdarchivist bij het Rijksarchief in Limburg, p.a. Houthem (L.). 113 Verburgt, P. J. G. (II), commies-A bij het archief der gemeente 's-Gravenhage, Rotterdamseweg 117 te Delft. Verharen, Th. J„ chef van het Bureau Research van de onderafdeling Docu mentatie van het Ministerie van Binnenl. Zaken, Plein 1 te s-Gravenhage. Verhoofstad, P. (II), archivaris van het bisdom Haarlem, Jansstraat 77 te Haarlem. Verschueren, J. M. Th., archivaris van de gemeente Roosendaal en Nispen, Petrus Dondersstraat 98 te Eindhoven. Versprille, mej. mr. A. J. (I), archivaris der gemeente Leiden, Cobethstraat 22 te Leiden. Verveen, mej. G. W. J. (II), commies bij het archief der gemeente Rotterdam, Graaf Florisstraat 91 te Rotterdam. Visser, drs. J. (I), chartermeester le klasse bij het Rijksarchief in Friesland, Kwartelstraat 47 te Leeuwarden. Vos, O. (II), commies aan de secretarie van de gemeente Voorburg, Buitenrust straat 13 te Voorburg. Vroom, drs. E (I), inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in Overijssel, Wilhelminastraat 13 te Zwolle. Walland-Diemont, mevr. M. C. G. (II), Van Stienhovenstraat 29 te 's-Gra venhage. Wely O.F.M., dr. D. van, archivaris van de Ned. Provincie der Minderbroe ders, Biest 43 te Weert. Werkman, drs. E. J. (I), rijksarchivaris in Drenthe en inspecteur der gemeente en waterschapsarchieven, Berkenstraat 55 te Assen. Weytens, F. H. C. (II), archivist-A bij het Rijksarchief in Utrecht, Utrechtse- weg 320 te De Bilt. Win, J. Th. H. de (II), hoofdcommies le klasse bij de inspectie der gemeente en waterschapsarchieven in Limburg, Fr. Romanusweg 14 te Maastricht. Woltring, dr. J. (I), wet. ambtenaar bij de afdeling Archieven van het Minis terie van Buitenl. Zaken, Eemwijkplein 6 te Voorburg. Wondaal, H. G. (II), beheerder van het Rijksarchief-depot te Schaarsbergen, Tooropstraat 21 te Arnhem. Wortel, Th. P. H. (II), archivaris der gemeente Alkmaar, Emmastraat 87 te Alkmaar. Wouters, mr. drs, H. H. E. (I), archivaris der gemeente Maastricht, Notgerus- weg 21 te Maastricht. Wuisman, P. J. M. (II), adj.-archivist bij de gemeentelijke archiefdienst van Amsterdam, Roelof Hartstraat 22-111, Amsterdam. Zondervan, W. (II), archivaris van het streekarchivariaat „De Liemers en Doesburg", Molenveldsingel 38 te Doesburg. Zonjee, J. J. (II), archivist bij het Rijksarchief in Noord-Holland, P. C. Bou- tensstraat 126 hs te Haarlem. Corresponderende leden: Graham Botha, dr. C., oud-hoofdarchivaris van de Unie van Zuid Afrika te Newlands (Kaapprovincie). Piétresson de St. Aubin, P., conservator der „Archives du Nord te Rijssel. Sabbe, dr. E„ Algemeen Rijksarchivaris van België te Brussel.

Nederlandsch Archievenblad | 1961 | | pagina 7