310 Lugt, W. F. H. de (II), archivist bij het archief der gemeente Haarlem, Olmen straat 73 te Haarlem. Manen, P. G. van (II), adj.-commies bij het archief der gemeente Rotterdam, Abraham Kuyperstraat 11a te Rotterdam. Maris, mej. dr. A. J. (I), hoofdchartermeester bij het Rijksarchief in Gelder land, Poggenbeekstraat 44 te Arnhem. Meihuizen, dr. L. S. (I), directeur van het Ned. Agronomisch-Hist. Instituut, Stationsweg 28a te Haren (Gron.). Meilink-Roelofsz, Mevr. drs. M. A. P. (I), chartermeester le klasse bij het Algemeen Rijksarchief, Van Hogenhoucklaan 10a te 's-Gravenhage. Mensonides, drs. H. M. (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage, Dovene- telweg 59 te 's-Gravenhage. Merkelbach van Enkhuizen, L., oud-archivaris van het bisdom Breda en van de gemeente Etten en Leur, Haagdijk 180 te Breda. Merx, H. J., archivist bij de Staatsmijnen te Heerlen, Van Sonsbeeckstraat 1 te Heerlen. Mestdagh, mr. J. H. der Vey (I), chartermeester le klasse bij het Algemeen Rijksarchief, Lessinglaan 20 te Utrecht. Mey, drs. P. J. (I), Rijksarchivaris in Gelderland, Bosboomstraat 21 te Arnhem. Meyer, dr. A. T. Schuitema (I), archivaris der gemeente Groningen, Hoen- diepskade 11 te Groningen. Mosselveld, J. H. van (II), archivaris van het streekarchief in de „Kring Oos terhout", Commandeurstraat 5 te Oosterhout. Mulder, Mej. A. W. J. (II), wetensch. assistente bij het Kon. Huisarchief, Jozef Israelslaan 3 te 's-Gravenhage. Mulder, drs. T. R. (II), archivaris der gemeente Hoorn, Noorderstraat 18a te Hoorn. Nieuwenhuis, J. G. B. (II), commies bij het archief der gemeente Rotterdam, Bentincklaan 37a te Rotterdam. Noordhoff, mr. L. J. (I), chartermeester le klasse 'bij het Rijksarchief in Gro ningen, Nieuwe Boteringestraat 1 II te Groningen Nordt, L. archivist bij het Kon. Shell Laboratorium, Bloemendaalsestraat- weg 18 te Santpoort. Nuyens, mej. dr. E. M. Th. W. (I), chartermeester le klasse bij het Rijksarchief in Limburg, Kapoenstraat 23 te Maastricht. Nuyens, dr. F. J. C. J. (I), belast met de leiding van de archiefdienst van de Staatsmijnen, Bongaertstraat 40 te Heerlen. Nijhof, mej. J. A. H. (II), hoofdregistrator bij de afdeling archieven van het Ministerie van Buitenl. Zaken, Valkenboslaan 140 te 's-Gravenhage. Nijhuis, H. J. (II), archivaris van het Alg. Mijnwerkers-Fonds, Heuvelweg 2 te Heerlen. Obreen, dr. H. T. (I), referendaris bij de inspectie der gemeente- en water schapsarchieven in Friesland, Emmakade 98 z.z. te Leeuwarden. Oldewelt, mr. W. F. H. (I), oud-archivaris der gemeente Amsterdam, Roose- veltlaan 24-111 te Amsterdam. Oosterbaan, dr. D. P. (I), archivaris der gemeente Delft, Westplantsoen 98 te Delft. Oprsal, drs. P. (I), commies bij het archief der gemeente Leeuwarden, Sper werstraat 5 te Leeuwarden. 111 Ortmans, J. W. (II), archivaris van het Fonds van Soc. Instellingen van de Staatsmijnen te Heerlen, Schaesbergerweg 75 te Heerlen. Ostende, mr. J. H. van den Hoek (I), chartermeester bij de gemeentelijke archiefdienst van Amsterdam, Pieter Pauwstraat 4 te Amsterdam. Panhuysen, dr. G. W. A. (I), rijksarchivaris in Limburg en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven, Lage Kanaaldijk 63 te Maastricht. Pathuis, A. (II), hoofdarchivist-A bij het Rijksarchief in Groningen, Korreweg 186b te Groningen. Persman, J. R. (II), adj.-archivist bij het rijksarchief in Noord-Holland, Pegasus- straat 91 te Haarlem. Pirenne, dr. L. P. L. (I), archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch, Karei de Stoutestraat 26 te 's-Hertogenbosch. Postma, C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen, Floris de Vijfdestraat 26 te Vlaardingen. Prins, mej. mr. E. C. M. (I), chartermeester le klasse bij het Algemeen Rijks archief en archivaris van het Kon. Ned. Gen. van Geslacht- en Wapen kunde, Bachmannstraat 28 te 's-Gravenhage. Raadsveld, F. Ch. L. (II), adjunct-chartermeester bij het archief der gemeente 's-Gravenhage, IJsvogelplein 19 te 's-Gravenhage. Rehm, G. J. (II), commies bij het archief der gemeente Breda, Klimopstraat 2 te Breda. Renting, drs. R. A. D. (I), archivaris der gemeente Rotterdam, Rijksstraatweg 72 te Rijsoord. Ribberink, mr. A. E. M. (I), chartermeester bij het Algemeen Rijksarchief, Valkenboschkade 506 te 's-Gravenhage. Ringeling, B. (II), hoofdcommies aan de gemeente-secretarie van Naaldwijk, Marocstraat 8 te Naaldwijk. Rogier, J. P. (II), archivaris van het streekarchivariaat ,.De Noordelijke Kem pen", Raadhuis te Oirschot. Rooy, G. V. W. L. van (II), Oranjestraat 6 te Eindhoven. Rooy, H. J. M. van, archivaris van het oud-archief der Godshuizen, Bethanie- straat 37 te 's-Hertogenbosch. Ruland, L. A. (II), archivaris van het Beambtenfonds voor het Mijnbedrijf, Oirduisstraat 12 te Heerlen. Ruys, Mej. L. J. (II), plv. archivaris van het Ministerie van Buitenl. Zaken, Van Hogenhoucklaan 142 te 's-Gravenhage. Schaap, mr. K. (I), archivaris der gemeente Arnhem, Morgensterstraat 20 te Arnhem. Schepman, B. (II), plv. hoofd van het archief der Kon. Landmacht, Van De- venterlaan 20 te Voorburg. Scherft, drs. P. (I), rijksarchivaris in Zeeland, Toorenvlietwegje 8 te Middel burg. Schilfgaarde, mr. A. P. van (I), oud-rijksarchivaris in Gelderland en oud-inspec teur der gemeente- en waterschapsarchieven, archivaris van het huis Bergh, Jansbuitensingel 28 te Arnhem. Schimmel, J. A. (II), commies bij het archief der gemeente Nijmegen, Moluk- kenstraat 154 te Nijmegen. Schrammen, M. H. A. I. (II), hoofd van het bureau archief der Prov. Griffie van Limburg, Koningplein 101e te Maastricht.

Nederlandsch Archievenblad | 1961 | | pagina 6