108 Haer, mej. L. van der (II), chartermeester-B bij het archief der gemeente 's-Gravenhage, Lubeckstraat 104 te 'sGravenhage. Haga, mr. A. (I), oud-rijksarchivaris in Overijssel, Bloemendalstraat 5 te Zwolle. Hamburger-Wolterbeek Muller, mevr. mr. A. A. (I), Flatgebouw ,,De Plan tage", Robert Baeldestraat 149 te Rotterdam-16. Hardenberg, mr. H. (I), Algemeen Rijksarchivaris, Van der Aastraat 69 te 's-Gravenhage. Hart, dr. S. (II), adj.-archivaris der gemeente Amsterdam, Rijnstraat 110 II te Amsterdam. Hart, G. 't (II), commies-A bij het archief der gemeente 's-Gravenhage, Looierslaan 109 te Voorburg. Hartmans, K. D. (II), commies bij de gemeentelijke archiefdienst van Amster dam, Apollolaan 197 I te Amsterdam. Hattum, mej. dr. M. A. C. M. van (I), archivaris der gemeente Oudewater, Malakkastraat 96 te 's-Gravenhage. Hazewinkel, mr. H. C. (I), oud-archivaris der gemeente Rotterdam, Essenlaan 79 te Rotterdam. Helden, A. G. van (II), archivist bij de Staatsmijnen in Limburg, Ed. Wintgens- straat 28 te Treebeek-Heerlen. Hendriks, B. Th. (II), archivist bij de Staatsmijnen in Limburg, Oude Linde straat 48 te Heerlen. Henkens, C. P. J. (II), archivaris der gemeente Weert, Boshoverweg 80 te Weert. Hoboken, dr. W. J. van (I), archivaris der gemeente Amsterdam, Archimedes- plantsoen 20 I te Amsterdam. Hoed, J. den (II), archivaris der gemeente Vlissingen, Boulevard de Ruyter 56 II te Vlissingen. Hoekstra, H. (II), archivaris van de generale synode der Geref. kerken in Nederland, Pieter Wouterstraat 38 te Rotterdam. Hoff, mr. B. van 't (I), rijksarchivaris bij het Algemeen Rijksarchief, Burnier- straat 42 te 's-Gravenhage. Holleman, O. H. W. (II), ambtenaar bij het Ministerie van Buitenl. Zaken, Pauwenlaan 111 te 's-Gravenhage. Hommerich, drs. L. E. M. A. van (I), archivaris der gemeente Heerlen, St. Annalaan 25 te Heerlen. Hommes, mr. H. L. (I), Statenlaan 98 te 's-Gravenhage. Hövell tot Westerflier, J. G. F. M. G. baron van (II), archivaris der gemeente Roermond, Maria Theresialaan 83 te Roermond. Hovy, drs. J. (I), archivaris der gemeente Amersfoort, Everhard Meisterweg 51c te Amersfoort. Japikse, drs. N. M. (I), chartermeester bij het Algemeen Rijksarchief, Smaragd- horst 248 te 's-Gravenhage. Jong, dr. J. A. B. M. de (I), archivaris der gemeente Nijmegen, Adrianaweg 8 te Nijmegen. Jongh, drs. G. J. W. de (I), chartermeester bij het Algemeen Rijksarchief, Trompstraat 30 te Leidschendam. Jurriaanse, Mejuffr. M. W. (II), archivaris van het Ministerie van Buitenl. Zaken, Benoordenhoutseweg 227 te 's-Gravenhage. 109 Keikes, W. H. (II), archivaris van het streekarchivariaat Dokkum c.a., Bir- daarderstraatweg 18 te Dokkum. Kerkkamp A. G. M. (II), archivist bij de Algemene Rekenkamer, Crocusstraat 37 te Wassenaar. Ketner, dr. F. (I), hoofdchartermeester bij het Rijksarchief in Utrecht, Gijsb. van Walenborghstraat 32 te Utrecht. Klaasen, W. (II), Commies le klasse bij het archief der Gemeente Deventer, J. P. Sweelinckstraat 16 te Deventer. Kleyn, Mej. mr. M. E. G. (II), Rijnsburgerweg 181 te Leiden. Klomp, J. W. M. (II), hoofdcommies A bij het archief der gemeente 's-Graven hage, Galileistraat 185 te 's-Gravenhage. Klooster, L. J. van der (II), archivist bij het Algemeen Rijksarchief, Doorn straat 17 te Scheveningen. Koch, dr. A. C. F. (I), archivaris der gemeente Deventer, Rembrandtkade 7 te Deventer. Kokke, drs. C. Th. (II), wet. ambtenaar le klasse bij het Rijksmuseum voor Volkskunde te Arnhem, Beethovenlaan 3 te Velp. Koreman, J. G. J. (II), commies le klasse bij het archief der gemeente Maas tricht, Henri Jonaslaan 30 te Maastricht. Korvezee, mej. drs. E. H. (I), rijksarchivaris in Noord-Brabant, Vugterweg 64 te 's-Hertogenbosch. Kruimel, H. L. (II), hoofdarchivist bij het Algemeen Rijksarchief, gedetacheerd bij het Centraal Bureau voor Genealogie te 's-Gravenhage, Zoutmanstraat 63b te 's-Gravenhage. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), oud-conservator bij het archief der gemeente 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 133 te 's-Gravenhage. Kuile, mr. G. J. ter (I), rijksarchivaris in Overijssel, Willemskade 20 te Zwolle. Kurtz, mej. dr. G. H. (I), archivaris der gemeente Haarlem, Lucas van Leyden- laan 17 te Heemstede. Kuyer, drs. P. Th. J. (I), archivaris der gemeente Schiedam, Nassaulaan 72 te Schiedam. Leeuwen, H. W. van (II), adj.-archivist bij het gemeente-archief te Delft, Goudenregenstraat 280 te 's-Gravenhage. Lennep, jhr. drs. M. J. van (I), archivaris der gemeente Leeuwarden, Emma- plein 2 te Leeuwarden. Leverland, B. N. (II), commies bij het archief der gemeente Leiden, Boerhaa- velaan 7 te Leiden. Lindeman O. E. S. A., C. J., archivaris van de Ned. Provincie der Augustijnen. Ridderstraat 42 te Culemborg. Linssen, J. G. (II), archivist bij het archief van het Algemeen Mijnwerkers- Fonds te Heerlen, Leonard Stassenstraat 64 te Heerlen. Lohmann, drs. C. Th. (I), archivaris van het streekarchivariaat „De Markkant te Etten, Ginnekenweg 22 te Breda. Lonsain, B. (II), oud-hoofdcommies bij het Rijksarchief in Groningen, Prof. van Hamelstraat 24 te Groningen. Loo, E. L. van, chef van het centraal archief van de Staatsmijnen te Heerlen, Molenberglaan 120 te Heerlen. Lugard Jr., G. J. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, Graaf van Buren- straat 34 te Deventer.

Nederlandsch Archievenblad | 1961 | | pagina 5