106 Broekhoven, Mej. C. A. A. P. van (II), Laan van België 3 te Roosendaal. Brouwer, H. (II), oud-hoofdarchivist-A bij het Algemeen Rijksarchief en archi varis der gemeente Harderwijk, Laan van Nieuw-Oosteinde 340 te Voor burg. Brugmans, prof. dr. I. J., directeur van het Ned. Econ. Hist. Archief te Am sterdam, Olympiaplein 65 te Amsterdam. Bruin, M. P. de (II), bibliothecaris van de provinciale bibliotheek van Zee land en archivaris van de polder Walcheren, Herengracht 56 te Middelburg. Burgh, W. F. van der (II), waarn. archivaris van het Hoogheemraadschap van Rijnland, Roodenburgerstraat 12 te Leiden. Busch, A. J. (II), adj.-commies bij het archief der gemeente Dordrecht, Hal- lincqlaan 12 te Dordrecht. Buytenen, dr. M. P. van (I), rijksarchivaris in Friesland en inspecteur der ge meente- en waterschapsarchieven, Vredeman de Vriesstraat 1 te Leeuwar den. Campen, mr. J. W. C. van (I), archivaris der gemeente Utrecht, Frederik Hen drikstraat 72 te Utrecht. Camps, dr. H. P. H. (I), chartermeester bij het Rijksarchief in Overijssel, Nadorstweg 18 te Middelburg. Cate, drs. J. A. ten (I), chartermeester le klasse bij het Rijksarchief in Noord- Brabant, Borneostraat 19 te 's-Hertogenbosch. Cate, mr. T. J. Naudin ten (I), archivaris der Ned. Hervormde kerk, Sonder- dankstraat 33 te 's-Gravenhage. Clement, drs. A. van der Poest (I), rijksarchivaris bij het Algemeen Rijksarchief, Julianalaan 90c te Schiedam. Coolhaas, prof. dr. W. Ph., oud-landsarchivaris Nederlands-Indië, Gezichts laan 71 te Bilthoven. Coosen, C., ambtenaar bij het archief- en documentatiedienst van het Kon. Shell Laboratorium, Beresteinlaan 719 te 's-Gravenhage. Coster, dr. H. P. (I), oud-archivaris der gemeente Groningen, Linnaeuslaan 16 te Haarlem. Crol, Mej. W. A. H. (I), conservatrice van de Atlas van Stolk, Eendrachts- weg 57 te Rotterdam. Dam, Th. J. van (II), ambtenaar belast met de verzorging van de oude archie ven der gemeente Enschede, Drienerweg 247 te Enschede. Das, J. (II), archivaris der gemeente Ede, Hillegondalaan 14 te Lunteren. Dekker, drs. C. (I), chartermeester bij het Rijksarchief in Utrecht, Drift 27 te Utrecht. Denijs, S. B. J. H. (II), oud-archivaris der gemeente Ede, Kastanjelaan 1 te Lunteren. Dolk, W. (II), commies-A bij het archief der gemeente Leeuwarden, Nieuwe- stad 156 te Leeuwarden. Don, J. (II), archivaris der gemeente Kampen, Spoorlaan 111, Kampen. Downer, mr. W. (I), commies-A bij het archief der gemeente Leiden, Hoge Rijndijk 77 te Leiden. Doornink-Hoogenraad, Mevr. drs. M. M. (I), archivaris der gemeente Zutphen, Rozenhoflaan 44 te Zutphen. Douma, H. (II), Van Beethovenstraat 51 te Nijmegen. 107 Draak, J. den (II), adj.-commies bij het archief der gemeente Arnhem, Willem Barentzstraat 7 te Arnhem. Driessen, J. F. (II), archief-ambtenaar ter gemeentesecretarie te Kerkrade, Burg. Savelberglaan 77 te Kerkrade. Eeghen, mej. dr. I. H. van (I), adj.-archivaris der gemeente Amsterdam, Prinsengracht 556 te Amsterdam. Es, mej. mr. C. van (I), W. de Zwijgerlaan 12a te 's-Gravenhage. Essink, drs. H. B. M. (I), archivaris van het Streekarchivariaat Land van Cuyk, Grotestraat 40 te Cuijk a/d Maas. Eussen, N. G. H. M. (II), adj.-commies bij het archief der gemeente Heerlen, Reterbekerstraat B 1 te Klimmen. Eijken, mr. E. D. (I), adj.-archivaris bij het archief der gemeente Alkmaar, Nieuwlandersingel 55 te Alkmaar. Faille, J. Baart de la (II), ambtenaar bij het archief der gemeente Alkmaar, Willem de Zwijgerlaan 157 te Alkmaar. Fasel, W. A. (II), commies-A bij het archief der gemeente Kampen, Rondweg 85 te Kampen. Fens, E. (II), archief-ambtenaar bij H.M. Ambassade te Washington c/o Neth. Embassy, 1470 Euclidstr. N.W., 9 Washington D.C., USA. Fockema Andreae, mr. S. J. (I), Hoofd van de afd. Waterstaatsrecht Directie Waterstaat, Zoeterwoudse Singel 56 te Leiden. Formsma, dr. W. J. (I), rijksarchivaris in Groningen en inspecteur der gemeen te- en waterschapsarchieven, Nassaulaan 5 bis te Groningen. Fox, drs. J. (I), chartermeester le klasse bij het Algemeen Rijksarchief, De Moucheronstraat 34 te 's-Gravenhage 7 Geselschap, mr. E. J. (I). archivaris der gemeente Gouda, Neuhuyskade te 's-Gravenhage. Giessel, A. van, archivaris der N.V. „De Sphinx Theodorus Schaepkens- straat 21 te Maastricht. D t Giphart, J. (II), assistent bij het Ned. Postmuseum te 's-Gravenhage, Beetslaan 236 te Rijswijk. Goudappel, C. D. (II), hoofdarchivist bij het archief der gemeente Deltt, Maerten Trompstraat 20 te Delft. Goulooze, H. (II), commies bij het archief der gemeente Dordrecht, Nassau- weg 24a te Dordrecht. Gouw, drs. J. L. van der (I), inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in Zuid-Holland, Narcisstraat 56 te Voorschoten. Graafhuis, A. (II), hoofdcommies bij het archief der gemeente Utrecht, Albert Neuhuysstraat 2a te Utrecht. Greef, A. H. de (II), hoofd van het bureau archief van de prov. griffie van Zuid-Holland, Nieuwe Parklaan 135 te Scheveningen. Groeneveld, dr. C. (II), archivaris van het Kon. Shell Laboratorium, Canme- fatenstraat 21 te Haarlem. Groesbeek, mr. J. W. (I), rijksarchivaris in Noord-Holland en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven, Van Eedenstraat 1 te Haarlem. Haan, mej. drs. A. M. J. de (I), adj.-chartermeester bij het gemeente-archief te 's-Gravenhage, Johan van Hoornstraat 20 te 's-Gravenhage. Haar, dr. C. van de (I), adj.-archivaris der gemeente Haarlem, Jacques Per laan 34 II te Haarlem.

Nederlandsch Archievenblad | 1961 | | pagina 4