6 Mensonides, drs. H. M. (I), archivaris der gemeente Leeuwarden, Mr. P. J. Troelstraweg 56. Moll, dr. W. (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage, Van Blanken burgstraat 68. Mommers, mr, A. R. M. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Stalpaertstraat 112. Mulder, mej. A. W. J. (II), wet. assistente aan het Koninklijk Huis archief, 'te 's-Gravenhage, Jozef Israëlslaan 3. Noordhoff, mr. L. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijks archief in Groningen, te Groningen, Ubbo Emmiussinge! 23. Nuyens, dra. E. M. Th. W. (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Limburg, te Maastricht, Kapoenstraat 23. Nuyens, dr. F. (I), oud-chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Oldewelt, mr. W. F. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente Amster dam, Amsteldijk 67. Panhuysen, dr. G. W. A. (I), rijksarchivaris in Limburg en inspecteur der gemeente- en watersehapsarcbieven in die provincie, te Maas tricht, Scharnerweg 118. Pathuis, A, (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen, Korreweg 186b. Poole, mej. F. A. Ie (II), archivaris van de Kerkvoogdij der Ned. Her vormde Kerk in de classis Leiden, te Leiden, Slingelandtweg 5. Postma, C. (II), adjunct-commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Kamperfoeliestraat 25. Prins, mej. mr. E. C. M. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en archivaris van het Kon. Ned. Gen. van Geslacht- en Wapenkunde, te 's-Gravenhage, Bachmanstraat 28. Roelofsz, mej. M. A. P. (I), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Van Hogenhoucklaan 10a. Rooy, H. J. M. van, archivaris van het oud-archief der Godshuizen, te 's-Hertogenbosch, Bethaniestraat 37. Royen, mr. R. van (I), archivaris der gemeente Leiden, Lammeschans- weg 1 Ruys, mej. L. J. (II), commies aan het Ministerie van Buitenlandse Zaken, afd. Archieven, Plein 23. Scherft, drs. P. (I), archivaris der gemeente Breda, Franklin Roosevelt- laan 62. Schilfgaarde, mr. A. P. van (I), rijksarchivaris in Gelderland, inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie en archivaris van het huis Bergh, te Arnhem, Apeldoornseweg 106. Schrammen, M. H. A. I. (II), hoofd van het bureau der Prov. Griffie van Limburg, te Maastricht, Henri Goovaertsweg 15b. Schurink, drs. H. J. A. M. (I), archivaris der gemeente Tilburg. Tuin straat 93. Sigal Jr., M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen, Kwartel laan 17. 7 Slicher van Bath, dr. B. H. (I), rijksarchivaris in Overijsel, te Berlikum- Veldhoek bij Zwolle, Watersteeg D 1201. Slootmans, C. J. F. (II), archivaris der gemeente Bergen-op-Zoom, Bol werk Noord 69. Sloots O.F.M., C., oud-archivaris van de Ned. Provincie der Minder broeders, te Weert. Smeets, M. K. J. (II), archivaris der gemeente Roermond, Frans Douwen- straat 2. Smit, mr. J. P. W. A. (I), rijksarchivaris in Noord-Brabant en inspecteur der gemeente- en watersehapsarcbieven in die provincie, te 's-Her togenbosch, Vughterweg 17. Son, B. H. M. J. van (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Noord-Brabant, te 's-Hertogenbosch, St. Jorisstraat 11. Stadermann, G. (II), ambtenaar bij de inspectie der gemeente- en water schapsarchieven in de provincie Zeeland en archivaris der gemeen ten Goes, Hulst en Tolen, te Goes, Adriaanstraat 10. Steur, J. (II), conservator aan het Rijksinstituut voor Oorlogsdocumen tatie, te 's-Gravenhage, Klimopstraat 28. Taal, drs. J. (I). archivaris der gemeente Gouda, Burgvlietkade 1. Telders, mej. G. C. (II), conservatrice aan het archief der gemeente 's-Gravenhage, Van Imhoffstraat 22. Timmerman, H. J. M. (II), oud-adjunct-commies aan het Rijksarchief in Zeeland, te Wassenaar, Middelweg 17. Unger, dr. W. S. (I), rijksarchivaris in Zeeland en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Middelburg. Veen, W. K. van der (II), wet. ambtenaar aan het archief der gemeente Groningen, Abel Tasmanstraat 2b. Ven, dr. A. J. van de (I), rijksarchivaris in Utrecht en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Utrecht, Van Lith de Jeudestraat 6. Venne, J. M. van de (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Limburg, te Houthem (L. Verhoeven, dr. F. R. landsarchivaris van Ned.-Indië, te Amsterdam, Parnassusweg 23JII. Visscher, mej. R. (II), oud-archivaris der gemeente Leeuwarden, te Amersfoort, Vondelplein 2. Visser, drs. J. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Vroom, drs. E. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Overijsel, te Groningen, Petrus Campersingel 215. Walland-Diemont, mevr. M. C. G. (II), te 's-Gravenhage, Wassenaarse- weg 103. Wely O.F.M., dr. D. van, archivaris van de Ned. Provincie der Minder broeders, te Weert. Werkman, drs. E. J. (I), rijksarchivaris in Drente, te Assen, Vaart N.Z. 112. Weytens, F. H. C. (II), te Eindhoven, Stratums eind 26.

Nederlandsch Archievenblad | 1948 | | pagina 7