4 Faille, J. Baart de la (II), wet. ambtenaar aan het archief der gemeente Alkmaar, Rosenstraat 35. Fockema Andreae, mr. S. J. (I), rijksarchivaris aan het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage, Jacob Hopstraat 6. Formsma, dr. W. J. (I), rijksarchivaris in Groningen, te Groningen, Nassaulaan 4. Geesink, J. (II), archivaris der gemeente Zwolle, Van Nagellstraat 10. Goudappel, C. D. (II), wet. assistent aan het archief der gemeente Delft, De Vriesstraat 16. Gouw, J. L. van der (II), secretaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Voorschoten, Narcisstraat 56. Graswinckel, jhr. dr. D. P. M. (I), algemeen rijksarchivaris, te 's-Gra venhage, Waalsdorperweg 221. Groesbeek, mr. J. W. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Noord-Holland, tie Koog aan de Zaan, Hoogstraat 58. Grol, H. G. van (II), oud-archivaris der gemeente Vlissingen, te Den Ham (O.) Haer, mej. L. J. van der (II), wet. assistente aan het archief der gemeente 's-Gravenhage, Helmstraat 10. Haga, mr. A. (I), oud-rijksarchivaris in Overijsel, te Zwolle, Badhuis- wal 7. Hardenberg, mr. H. (I), rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, ifie 's-Gravenhage, Van der Aast raat 69. Hart, S. (II), wet. ambtenaar aan het archief der gemeente Amsterdam, Uiterwaardenstraat 1552. Hartmans, K. D. (II), wet. ambtenaar aan het archief der gemeente Amsterdam, Olympiaplein 27 Hattum, mej. dr. M. A. C. M. van (I), archivaris der gemeente Oude water, te 's-Gravenhage, Delistraat 34. Ha ze winkel, mr. H. C. (I), archivaris der gemeente Rotterdam, Essen- laan 79. Heer-ma van Vos-s, dr. A. L. (I), rijksarchivaris in Friesland en inspec teur -der 'gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Leeuwarden, Harlingerstraatweg 52. Hoboken, dr. W. van (I), adjunct-commies aan het archief der gemeente Amsterdam, Brederostraat 932. Hoedemaker, mr. L. ten Cat-e (I), Sperlette, Twelloo. Hoff, mr. B. van 't (I), rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Van Aerssenstraat 70. Hommerich, drs. L. E. M. A. van (II), archivaris der gemeente Heerlen, Ambachtstraat 9. Hommes, mr. H. L. (I), inspecteur der gemeente- en waterschapsarchie ven in Zuid-Holland, te 's-Gravenhage, Statenlaan 98. Jong, dr. J. A. B. M. -de (I), archivaris der gemeente Nijmegen. Jurriaanse, mej. M. W. (II), referendaris aan het Ministerie van Buiten landse Zaken, afd. Archieven, te 's-Gravenhage, Plein 23. Jut, dra. S. M. van Zanten (I), wet. ambtenaar aan het archief der gemeente Leiden, Vreewijkstraat 1. Kersbergen, mej. dr. A. C. (I), hoofdcommies aan het archief der gemeente Rotterdam, te IJselmonde, Bovenstraat 12. Ketner, dr. F. (I), bewerker van het Oorkondenboek van het Sticht Utrecht, te Utrecht, G. van Walenborgstraat 32. Klomp, J. W. M. (II), adjunct-commies aan het archief der gemeente 's-Gravenhage, Galileistraat 185. Kok O.F.M., pater mr. D. de (I), archivaris der gemeente Megen. Kokke, drs. C. Th. (II), oud-archivaris der-gemeente Venloo, te Nijmegen, Ubbergse Veldweg 42. Korvezee, dra. E. H. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Alge meen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Sonderdanckstraat 24. Kruyff, L. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Noord-Brabant, te 's-Heritogenbosch. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het archief der gemeente 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 133. Ku-ile, mr. G. J. ter (I), archivaris -der gemeente Deventer, Sweelinck- straat 21. Kuntz, mej. dr. G. H. (I), archivaris der gemeente Haarlem, Wilsons- plein 9. Lammerts, M. D. (II), hoofdcommies aan -het Algemeen Rijksarchief, te Voorburg, Van Deventerlaan 39. Lasonder, dr. L. W. A. M. (I), oud-archivaris aan het Algemeen Rijks archief, oud-archivaris van de Ned.-Hervormde Kerk, te 's-Graven hage, Laan van Meerdervoort 93. Le Ma-ir, mr. W. (I), archivaris der gemeente Sluis en van het Water schap Het Vrije van Sluis, te Sluis. Leyssius, jhr. mr. H. J. L. Th. van Reineck (I), -oud-inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in Zuid-Holland, te Voorburg, Rodelaan 18. Lindeman O.E.S.A., C. J., archivaris van de Nederlandse Provincie der Augustijnen, te Utrecht, Herenweg 101. Lonsain, B. (II), oud-hoofdcommies aan het Rijksarchief in Groningen, te Zeist, Roemer Visscherlaan 69. Lugard Jr., G. J. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te Deventer, Graaf van Burenstraat 15. Maris, mej. dr. A. J. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijks archief in Utrecht, te Utrecht. Martens van Sevenhoven, jhr. mr. A. H. (I), oud-rijksarchivaris in Gel derland en ou-d-inspeoteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Arnhem, Van Lawick van Pabststraat 38. Mey, drs. P. J. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Meyer, mr. A. T. Schuitema (I), wet. ambtenaar aan het archief der gemeente Groningen, Hoendiepskade 11.

Nederlandsch Archievenblad | 1948 | | pagina 6