si- -4 Jong, Dr. J. A. B. M. de (I), archivaris der gemeente Nijmegen. Jonge van Ellemeet, Jhr. Mr. B. M. de (I), rijksarchivaris in Utrecht en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Utrecht, Maliebaan 84. Jurriaanse, Mej. M. W. (II), archivaris van het Ministerie van Binnen- landsche Zaken, te 's-Gravenlhage, Laan Copes van Cattenburch 88. Kersbergen, Mej. Dr. A. Th. C. (I), commies aan het archief der gemeente Rotterdam, Prinses Julianalaan 62. Ketner, Dr. F. (I), bewerker van het Oorkondenboek van het Sticht Utrecht, te Utrecht, G. van Walenborgstraat 32. Kok O.F.M., Pater Mr. D. de (I), archivaris der gemeente Megen. Korvezee, Mej. Dra. E. H. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Sonderdanckstraat 24. Kruyff, L. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Noord-Brabant, te 's-Hertogenbosch. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het archief der gemeente 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 133. Kuile, Mr. G. J. ter (I), archivaris der gemeente Deventer, Sweelinck- straat 46. Kurtz, Mej. Dr. G. H. (I), archivaris der gemeente Haarlem, Wilson- plein 9. c Lammerts. M. D. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te Voorburg, Van Deventerlaan 39. Lasonder Dr. L. W. A. M. (I), oud-archivaris aan het Algemeen Rijks archief, oud-archivaris van de Nederlandsch-Hervormde Kerk, te 's-Graverihage, Laan van Meerdervoort 93. Le Mair, Mr. W. (I), archivaris der gemeente Sluis en van het Water schap Het Vrije van Sluis, te Sluis. Leyssius, Jhr. Mr. H. J. L. Th. van Reineck (I), oud-chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en oud-inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in Zuid-Holland, te Voor burg, Roodelaan 18. Lindeman, O.S.A., C. J., archivaris van de Nederlandsche Provincie der Augustijnen, te Utrecht, Heerenweg 101. Lonsain, B. (II), oud-hoofdcommies aan het Rijksarchief in Groningen, te Zeist, Roemer Visscherlaan 69. Lugard Jr., G. J. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te Deventer, Wijngaardstraat 22. Martens van Sevenhoven, Jhr. Mr. A. H. (I), oud-rijksarchivaris in Gel- derland en oud-mspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Arnhem, Van Lawick van Pabststraat 38. Meyer, Mr. A. T. Schuitema (I), wetenschappelijk ambtenaar aan het archief der gemeente Groningen, Hoendiepskade 11. Mensonides, Drs. H. M. (I), commies aan het archief der gemeente 's-Gravenhage, Nassau-Dillenburgstraat 25. Moll, Dr. W. (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage, Van Blanken- burgstraat 68. Mommens, Mr. A. R. M. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Stalpaertstraat 112. Moojen, J. K. (II), oud-commies aan het archief der gemeente Amster dam, Stadhouderskade 97. Noordhoff, Mr. L. J. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Overijsel, te Zwolle, Ter Pelkwijkpark 8a. Nuyens, Dr. F. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Panhuysen, Dr. G. W. A. (I), rijksarchivaris in Limburg en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Maas tricht, Scharnerweg 118. Poole, Mej. F. A. le (II), archivaris van de Nederlandsch-Hervormde Kerk in de classis Leiden, te Leiden, Slingelandtweg 5. Postma, C. (II), klerk aan het archief der gemeente Rotterdam. Prins, Mej. Mr. E. C. M. (I), Chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en archivaris van het Kon. Ned. Gen. van Geslacht- en Wapenkunde, te 's-Gravenhage, Bachmanstraat 28. Riemsdijk, J. van (II), archivaris der gemeente Etten, te Breda, Reseda straat 14. Roelofsz, Mej. M. A. P. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage, Van Hogenhoucklaan 10a. Rooy, H. J. M. van, archivaris van het oud-archief der Godshuizen, te 's-Hertogenbosch, Bethaniestraat 37. Royen, Mr. R. van (I), archivaris der gemeente Leiden, Lammenschans- weg 1. Ruys, Mej. L. J. (II), te 's-Gravenhage, Ruychrocklaan 117. Scherft, Drs. P. (I), te Doesburg. Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), rijksarchivaris in Gelderland en archi varis van het huis Bergh, te Arnhem, Apeldoornscheweg 106. Schrammen, M. H. A. I. (II), hoofd van het bureau der Prov. Griffie van Limburg, te Maastricht, Henri Goovaertsweg 15b. Schurink, Drs. H. J. A. M. (II), archivaris der gemeente Tilburg, Tuin straat 93. Sigal Jr., M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen. Slicher van Bath, Dr. B. FI. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem, Poggenbeekstraat 7. Slootmans, C. J. F. (II), archivaris der gemeente, te Bergen-op-Zoom, Bolwerk Noord 69. Sloots O.F.M., C., archivaris van de Nederlandsche Provincie der Minder broeders, ite Weert. Smit, J. (II), oud-hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Daendelsstraat 25a. Smit, Mr. J. P. W. A. (I), rijksarchivaris in Noord-Brabant en inspecteur

Nederlandsch Archievenblad | 1946 | | pagina 3