TO 4r Aa, Mr. H. (1), te 's-Gravenhage, Van Bylandtstraat 123. Avis, Dr. J. G. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden, Engelsche straat 4. Beydafs, Mej. P. (II), wetensch. ambtenaar aan het archief der gemeente Delft, te Rotterdam, Rochussenstraat 69. Beyerman, Mr. Drs. J. J. (I), archivaris der gemeente Dordrecht, te Dubbeldam, A 621a. Biesta, P. (II), te Groningen, Nieuwe Ebbingestraat 45a. Bloemen, C. G. H. (II), commies met den persoonlijken titel van secre taris aan het Algemeen Rijksarchief, te Rijswijk (Z.H.), julia- laantje 13. Bolduan, J. J. G, (II), te Madioen (Java), Rapwi Evacuatie Tehuis. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-rijksarchivaris in Gelderland, te Velp, Am- hemsche straat 19. Bonder, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Breitnerlaan 37. Brouwer, H. (II), hoofdcommies aan'het Algemeen Rijksarchief, te Voor burg, Laan van Noord-Oosteinde 340. Buytenen, M. P. van (I), ambtenaar bij de inspectie der gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Friesland, te Leeuwarden, Goudenregenstraat 41. Burgh, W. F. van der (II), waarn. archivaris van het Hoogheemraad schap van Rijnland, te Leiden, Roodenburgerstraat 12. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente Amsterdam, Oranje-Nassaulaan 23. Buurman, D. J. G. (II), adjunct-commies aan het archief ter Prov. Griffie van Gelderland, te Arnhem, Renssenstraat 6a. Bijleveld, W. J. J. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente Leiden, Breestraat 19. Bijlsma, Mr. R. (I), oud-algemeen rijksarchivaris, te 's-Gravenhage, Prinsevinkenpark 14. Gampen, Mr. J. W. C. van (I), archivaris der gemeente Utrecht, Frederik Hendrikstraat 72. Cate, Mr. T. J. Naudin ten (I), te 's-Gravenhage, Sonderdanckstraat 33. Clement, Drs. A. van der Poest (I), archivaris der gemeente Schiedam, Burgemeester Knappertlaan 134. Coster, Dr. H. P. (I), archivaris der gemeente Groningen, St. Lucas- straat 8a. Grol, Mej. W. A. H. (I), te Rotterdam, Eendrachtsweg 57. Delahaye, J. S. A. (II), archivaris der gemeente Kerkrade. Doornink-Hoogenraad, Mevr. Dra. M. M. (I), archivaris der gemeente Zutfen. Driessen, H. L. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem, Zijpendaalscheweg 31. 3 Ebeling, H. J. M. (II), archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch, Choor- straat 14. Eeghen, Mej. Dr. I. H. van (I), commies aan het archief der gemeente Amsterdam, Heerengracht 497. Es, G. van (II), commies aan het Rijksarchief in Noord-Holland, te Haar lem, Leidschestraat 26 rood. Faille, J. Baart de la (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het archief der gemeente Alkmaar. Faille, Drs. R. D. Baart de la (I), rijksarchivaris in Noord-Holland en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Haarlem, Marnixstraat 10. Fockema Andreae, Mr. S. J. (I), te Hierden, Villa Sprengloo. Formsma, Dr. W. J. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijks archief in Noord-Brabant, te 's-Hertogenbosch, Graafscheweg 251. Geesink, J. (II), archivaris der gemeente Zwolle, Van Nagellstraat 10. Gouw, J. L. van der (II), adjunct-commies aan het Algemeen Rijks archief, te Voorschoten, Oranjekade 55. Graswinckel, Jhr. Dr. D. P. M. (I), algemeen rijksarchivaris, te 's-Gra- venhage, Waalsdorperweg 221. Groesbeek, Mr. J. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Noord-Holland, te Koog aan de Zaan, Hoogstraat 58. Grol, H. G. van (II), oud-archivaris der gemeente Vlissingen, te Den Ham (O.) Haga, Mr. A. (I), rijksarchivaris in Overijsel, te Zwolle, Badhuiswal 7. Hardenberg, Mr. H. (I), rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Van der Aastraat 69. Hart, S. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het archief der gemeente Amsterdam, Uiterwaardenstraat 1552. Hartmans, K. D. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het archief der gemeente Amsterdam, Olympiaplein 27. Hattum, Mej. Dr. M. A. C. M. van (I), oud-archivaris der gemeenten Gouda en Oudewater, te 's-Gravenhage, Delistraat 34. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), archivaris der gemeente Rotterdam, Esschen- laan 79. Heerma van Voss, Dr. A. L. (I), rijksarchivaris in Friesland en inspec teur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Leeuwarden, Harlingerstraatweg 52. Hoboken, Dr. W. J. van (I), adjunct-commies aan het archief der gemeente Amsterdam, Brederostraat 932. Hoedemaker, L. ten Gate (II), Sperlette, Twelloo. Hoff, Mr. B. van 't (I), rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Van Aerssenstraat 70. Hommerich, Drs. L. E. M. van (II), archivaris der gemeente Heerlen, Ambachtstraat 9. Hommes, Mr. H. L. (I), inspecteur der gemeente- en waterschapsarchie ven in Overijsel, te Zwolle, Wilhelminastraat 18a. GEWONE LEDEN.

Nederlandsch Archievenblad | 1946 | | pagina 2