182 Gewone leden 183 Avis, Dr. G. (I), chartermeester (adj.-commies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden, Engelschestraat 4. Beydals, mej. P. (II), wetensch. ambtenaar aan het archief der gemeente Delft, te Rotterdam, Rcchussenstraat 69. Beyerman, Mr. Drs. I. J. (I), archivaris der gemeente Dordrecht, te Dubbeldam, A 621a. Biesta, P. (II), ambtenaar aan het archief der gemeente Groningen te Sappemeer, Parkstraat 29. Bloemen, C. G. H. (II), commies met den persoonlijken titel van secretaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Rijswijk tZ.-H.), lulialaantje 13. Bolduan, J. G. (II), te Madoen (lava), Benteng Noord 4. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Gelderland, te Velp, Arnhemschestraat 19 Bonder, H, (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage Breitnerlaan 37. Brouwer, H. (IP, hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Ri/klof van Goensstraat 47. Brouwer, Drs. A. (I), Rijksarchivaris in Groningen en Drenthe en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provinciën, te Haren (Gr.), Meerweg 84- Burgh, W. F. van der (II), waarn. archivaris van het Hoogheemraadschap van Rijnland, te Leiden, Roodenburgerstraat 12. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente, te Amsterdam-Z. Oran/'e- Nassaulaan 23. Buytenen, M, P. van (I), ambtenaar bij de inspectie der gemeentearchieven in de provincie Friesland, te Leeuwarden, Goudenregenstraat 41. Bijleveld, W. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente, te Leiden, Breestraat 19. Bijlsma. Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage, Prinsevinkenpark 14. Campen. Mr. J. W. C. van (I), archivaris der gemeente, te Utrecht, Frederik Hendrik straat 72. Cate, Mr. I. Naudm ten (l), te 's-Gravenhage, Utenbroekestraat 35. Clement, Drs. A. van der Poest (I), archivaris der gemeente, te Schiedam, Burg. Knappert/aan 134. Coster, Dr. H. P. (I), archivaris der gemeente, te Groningen, St. Lucasstraat 8a. C-rol, Mej. W. A. H. (I), te Rotterdam, Eendrachtsweg 57. Diemont, Mej. M. C. G. (II), te Bussum, A/Brechtlaan 32. Dobbelaar, Dr. P. (II), archivaris der gemeente, te Brielle, Voorstraat 8. Dommisse, C. P. oud-archivaris der gemeente Vlissirigen, te Katwijk a/Zee. Doornbos, Mej. I. M. J. (II), archivaris der gemeente, te Vlissingen. Nieuwstraat 78. Driessen, H. L. (II) hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem, Zijpendaalscheweg 31. Dumoulin, Mr. V. M. L. (I), oud-chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noordbrabant, oud-archivaris der gemeente, te Vught, Eksterpad 1. Ebeling. H. M. (II), archivaris der gemeente, te 's-Hertogenbosch, Choorstraat 14. Emstede. E. J. Th. A. M. van (II). commies aan het Rijksarchief in Drenthe, te Assen, f aille, Baart de la (II), te Amsterdam, Prinsengracht 719. Laille, Drs. R. D. Baart de la (I), Rijksarchivaris in Noordholland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Haarlem, Marnixstraat 10. Mei- Dr' D- A- O' chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Zeeland' te Middelburg, Hotel Du Commerce. Fockema Andreae, Mr. S. j. (I), griffier der Staten, te Groningen, Moddermanlaan 13. Formsma, Dr. W. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noord brabant. te 's-Hertogenbosch, Geldersche dam 36. Geesink, (II), archivaris der gemeente, te Zwolle, van Nagel/straat 10. Gouw, L. van der (II), te Helmond, Kloosterweide 23. Haga, Mr. A. (P, Rijksarchivaris in Overijssel, te Zwolle, Badhuiswal 7. Hardenberg, Mr. H. (I), chartermeester (comm'es) aan het Rijksarchief in Limburg, te Fleer, St. Ant. v. Paduastraat 23. Hart, S. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeentearchief van Amsterdam, Uiterwaardenstraal 155H. Hartmans, K, D. (II), wetenschappelijk ambtenaar van het gemeentearchief, te Amster- dam~Z„ Olympiaplein 27 Flattum, Mei. Dr. M. A. C. M. van (I), archivaris der gemeenten Gouda en Oudewater te 's-Gravenhage. Delistraat 34. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), archivaris der gemeente, te Rotterdam-O., Esschenlaan 79. Heerma van Voss, Dr. A. L. (I), Rijksarchivaris in Friesland en inspecteur van de gemeente en waterschapsarchieven in die provincie te Leeuwarden, Harlingerstraatweg 52. Hoboken, Drs. W. van (I), adiunct-commies aan het gemeentearchief te Amster dam (W.). Brederostraat 93'H. Hoff, Mr. B. van 't (I), archivaris der gemeente, te Deventer, Zwolsche weg 79. Hommerich. Drs. L. E. M. A. van (II). archivaris der gemeante, te Heerlen, Valken- burgerweg 28a. Hommes, Mr. Fl. L. (I), inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in de pro vincie Overijssel, te Zwolle. Wilhelminastraat 18a. long, Dr. A. B. M. de (I), archivaris der gemeente, te Nijmegen. longe van Ellemeet, Jhr. Mr. B. M. de (I), Rijksarchivaris in Utrecht en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Utrecht, Maliebaan 84. loosting, Mr. G. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Groningen en oud-inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Velp (Gld lurriaanse, Mej. M. W. (II), te Colombo, Ceylon, Government Archives. Kapteyn, P. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeente-archief van Amsterdam, te Hilversum, Celebeslaan 18. Kersbergen, Me|. Dr. A. C. (I), commies aan het gemeente-archief, te Rotterdam Prinses /ulianalaan 62. Kessen, Dr. A. H. M. C. (I), archivaris der gemeente, te Maastricht, Stadsarchief, Vrijthof 47. Ketner, Dr. F. (I) te Utrecht, G. v. Wa/enborchstraat 32. Kok, Pater Mr. D. de, O.F.M. (I), archivaris der gemeente Megen. Kokke. Drs. C. Th. (II), archivaris der gemeente Venlo. Korvezee, Mej. Dra. E. H. (I). chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage, Sonderdanckstraat 34. Kruyff, D. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Noordbrabant, te 's-Hertogenbosch. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 133. Kurtz, Mej. Dr. G. H. (II), archivaris der gemeente, te Haarlem, Lorentzplein 7. Lammerts, M. D. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief te Voorburg, Van Deventer- laan 39. Lasonder, Dr. L. W. A. M, (II), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, oud-archivaris van de Nederlandsche Hervormde Kerk, te 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 93. Le Mair, Mr. W. (I), archivaris der gemeente, te Sluis, Hoogstraat 29. Leyssius, Jhr. Mr. H. L. Th. van Rheineck (II). chartermeester (hoofdcommies) aan

Nederlandsch Archievenblad | 1943 | | pagina 6