178 Adjunct-commiezen: H. Nouwen (II); D. Voorthuizen; A. E d'Ailly en S. Hart (II). Wetenschappelijk ambtenaren: K. D. Hartmans (II) en Drs. W J. van Hoboken (I). Bureel-ambtenaar: K. F. Kikkert. Gemeente Haarlem. Archivaris: Mej. Dr. G. H. Kurtz (I). Adjunct-commies: A. C. Sandijck. Waterschap „De Purmer" te Edam. Archivaris: Provinciaal inspecteur: Mr. L. E. de Brakke (I). Gemeente Aardenburg. Archivaris: Gemeente Goes. Archivaris: Mej. Dra. S. van Zanten Jut (I). Gemeente Hulst. Archivaris: Mej. Dra. S. van Zanten Jut (I). Gemeente Middelburg. Archivaris: Dr. W. S. Unger (I), Gemeente Sluis. Archivaris: Mr. W. Le Mair (I). Gemeente Vere. Archivaris: Mr. L. E. de Brakke (I). Gemeente Vlissingen. Archivaris: Mej. I. M. J. Doornbos (II). Waterschap Het Vrije van Sluis. Archivaris: Mr. W. Le Mair (I). Provinciaal inspecteur: Jhr. Dr. B. M. de Jonge van Ellemeet (I). Gemeente Utrecht. Archivaris: Mr. J. W. C. van Cam pen (I). le commiezen: G. van Klaveren Pzn.; G. Brinkhuis. Provinciaal inspecteur: Dr. A. L. Heerma van Voss (I). Toegevoegd ambtenaar: M. P. van Buytenen (I). Gemeente Leeuwarden. Archivaris: Mr. A. van der Minne (I). 179 Provinciaal inspecteur: Mr. H. L. Hommes (I). Gemeente Deventer. Gemeente Kampen. Archivaris: Mej. C. J. Welcker (II). Wetenschappelijk ambtenaar: J. Don (II). Gemeente Zwolle. Archivaris: J. Geesink (II).1) Provinciaal inspecteur: Drs. J. A. Brouwer (I). Gemeente Groningen. Archivaris: Dr, H. P. Coster (I). Wetenschappelijk ambtenaar: Mej. C. S. W. Kroes (II). Ambtenaar: P. Biesta (II). Schrijver: H. de Vries. Provinciaal inspecteur: Drs. J. A. Brouwer (I). Provinciaal inspecteur: Dr. G. W. A. Panhuysen (I). Ambtenaar: J. T. A. de Win (II). Gemeente Heerlen. Archivaris: J. Peters. Ambtenaar, belast met de ordening van het archief: Drs. L. E. M. A. van Hommerich (II). Gemeente Maastricht. Archivaris: Dr. A. H. M. C. Kessen (I). Gemeente Roermond. Archivaris Gemeente Sittard. Ambtenaar, aangesteld om het archief te inventariseeren en beheerenJ. L. Offermans. Gemeente Venlo. Archivaris: Drs. C. Th. Kokke (II). Provincie Zeeland. Provincie Utrecht. Provincie Friesland, Provincie Overiissel. Archivaris: Mr. B. van 't Hoff (I). Provincie Groningen. Provincie Drenthe. N.B. Geen der gemeenten in deze provincie heeft een eigen archivaris. Provincie Limburg. Benoemd na verkregen Ministeriëele machtiging volgens art. 15, al. 4, van de Archiefwet 1918.

Nederlandsch Archievenblad | 1943 | | pagina 4