4 5 Hattum, Mei. Dr. M. A. C. M. van (I), archivaris der gemeenten Gouda en Oudewater, te 's-Gravenhage, Delistraat 34. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), archivaris der gemeente, te Rotterdam-O, Esschenlaan 79. Heerma van Voss, Dr. A. L. (I), Rijksarchivaris in Friesland, en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Leeuwarden, Hai linger- straatweg 52. Hoff, Mr. B. van 't (I), archivaris der gemeente, te Deventer, Alexander Hegiusstraat 13. Hommes, Mr. H. L. (I), tijdel. adj.-commies aan het Rijksarchief in Overijssel, te Zwolle, Wilhelminastraat 18a. Hoogenraad, Mej. Dra M. M. (I), te Deventer, Kromme Kerkstraat 18. Hullu, Dr. de (I), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Cadzand. japikse, Dr. N., directeur van het Koninklijk Huisarchief, te's-Gravenhage, Viviënstraat 70. jonge van Ellemeet, |hr. Mr. B. M. de (I), Rijksarchivaris in Utrecht en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Utrecht, Maliebaan 84. joosting, Mr. G. C.'(l), oud-Rijksarchivaris in Groningen en oud-inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Velp (Gld.). lurriaanse, Mej. M. W. (II), te Colombo, Ceylon, Government Archives. Kapteyn, P. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeente-archief van Amsterdam, te Hilversum, Graaf Florislaan 30. Kersbergen, Mej. Dr. A. C. (I), commies aan het gemeente-archief, te Rotterdam, Prinses Julianalaan 62. Kessen, Dr. A. H. M. C. (I), archivaris der gemeente, te Maastricht, H. Goovaerts- weg 15B. Korvezee, Mej. Dra E. H. (I), chartermeester (commies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Sonderdanckstraat 34. Kruyff, L. (II), commies aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 133. Kurtz, Mej. Dr. G. H. (I), archivaris der gemeente, te Haarlem, Lorentzplein 7. Lammerts, M. D. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage, Weissenbruchstraat 374. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (1), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, archivaris van de Nederlandsche Hervormde Kerk, te 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 93. Le Mair, Mr. W. (I), archivaris der gemeente, te Sluis, Hoogstraat 29. Leyssius, ]hr. Mr. H. L. Th. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Zuidholland, te Voorburg, Roodelaan 18. Lindeman, C„ O. S. A., archivaris van de Nederlandsche provincie der Augustijnen, te Utrecht, Rozenstraat 1. Lonsain, B. (II), oud-hoofdcommies aan het Rijksarchief te Groningen, te Zeist, Roemer Visscherlaan 69. Lugard |r„ G. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te Eefde, bij Zutphen, Huize „Daventria". Maris, Mej. Dra. A. (I), adj.-commies aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht, Achter St. Pieter 4. Martens van Sevenhoven, ]hr. Mr. A. H. (I), Rijksarchivaris in Gelderland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Arnhem, Eusebius Buitensingel 26. Meerkamp van Embden, Mr. A. (I), Rijksarchivaris in Zeeland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Middelburg, Rouaansche Kaai G 118. Meilink, Dr. P. A. (I), Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Viviënstraat 74. Minne, Mr. A. van der (I), archivaris der gemeente, te Leeuwarden, Groote Kerkstraat 9. Moll, Dr. W. (I), archivaris der gemeente, te 's-Gravenhage, Van Blankenburgstraat 68. Mommers, Mr. A. R. M. (I), ambtenaar bij de Prov. griffie in Noordbrabant, werkzaam voor de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te 's-Hertogenbosch, Vughterweg 72. Moojen, K. (II), oud-commies aan het gemeente-archief te Amsterdam, Stadhouders kade 97boven. Moquette, Mej. Dr. H. C. H. (I), oud-adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam, te 's-Gravenhage, Van Bleiswijkstraat 185. Mijnssen, Mej. D. C. J. (II), archivaris der gemeente, te Breda, Burg. de Manlaan 6. Oldewelt, Mr. W. F. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente, te Amsterdam-Z., Zuider- Amstellaan 24. Panhuysen, Dr. G. W. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Limburg en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Limmel Maastricht, Meersemerweg 116. Poole, Mej. F. A. le (II), archivaris van de Ned. Hervormde Kerk in de classis Leiden, te Leiden, van Slingelandtweg 5. Prins, Mej. Mr. E. C. M. (I), chartermeester (commies) aan het Algemeen Rijksarchief en archivaris van het Koninklijk Nederlandsch Genootschap voor Geslacht en Wapen kunde, te 's-Gravenhage, Bachmanstraat 28. Riemsdijk, van (II), archivaris der gemeente Etten (N.-BrJ, te Breda, Resedastraat 14. Roelofsz., Mej. M. A. P. (II), adj.-commies a/h. Algemeen Rijksarchief te's-Gravenhage, Schoutenstraat 51. Rooy, H. M. van, ambtenaar bij het Bestuur der Godshuizen en archivaris van het oud-archief dier Godshuizen te 's-Hertogenbosch, Den Bosch, Bethaniestraat 37. Royen, Mr. R. van (I), archivaris der gemeente, te Leiden, Lammenschansweg 1. Ruys, Mej. L. (II), tijdelijk assistente a/h. gemeentearchief van Leiden, te 's-Gravenhage, juliana van Stolberglaan 8"u's. Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Gelderland en^archivaris van het huis Bergh, te Arnhem, Kastanjelaan 20a. Schrammen, M. H. A. S. (II), hoofd van het bureau der Provinciale Griffie van Limburg, te Maastricht, Markt 19. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente, te Utrecht, F. C. Donderstraat 7c. Sigal |r„ M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen, te 's-Gravenhage, Roelofsstraat 36- Slootmans, C. F. (II), archivaris der gemeente, te Bergen-op-Zoom, Bo/werk-Noord 69. Sloots, C. O. F. M., archivaris van de Nederlandsche provincie der Minderbroeders, te Weert (L.). Smelt, Mej. Dra W. E. (I), archivaris der gemeente Zutphen. Smit, (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Daendels- straat 35a. Smit, Mr. P. W. A. (I), Rijksarchivaris in Noordbrabant en inspecteur van de gemeente en waterschapsarchieven in die provincie, te 's-Hertogenbosch, Peperstraat 35. Telders, Mej. G. C. (II), conservatrix aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage, Van Imhoffstraat 22. Unger, Dr. W. S. (I), archivaris der gemeente Middelburg. Ven, Dr. A. van de (I), chartermeester (hoofdcommies) bij de inspectie der ge-

Nederlandsch Archievenblad | 1939 | | pagina 8