Afdeeling VAN R||KSarchiefambtenaren. Afdeeling van Gemeente- en Waterschapsarchiefambtenaren. Bestuur 2 Bestuur Gewone leden 3 N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het |aar, waarin zij niet herkiesbaar zijn. Dr. A. L. Heerma van Voss, Voorzitter (1939). Mej. Dr. D. A. Felix, Secretaresse (1940). H. Bonder, Penningmeester (1940). Plaatsvervangende leden: Mr. A. Haga; Dr. G. W. A. Panhuysen. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur: Jhr. Mr. H. J. L. Th. van Rheineck Leyssius. Afgevaardigde in „De Centrale Drs. R. D. Baart de la Faille. N.B. Het jaartal achter de namen der Bestuursleden geeft aan het jaar waarin zij niet herkiesbaar zijn. Dr. E. Wiersum, Voorzitter (1942). Mej. D. C. Mijnssen, Secretaresse (1940). Mr. A. Ie Cosquino de Bussy, Penningmeester (1941). Plaatsvervangend lid Mej. L. Ruys. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur: Mr. B. van 't Hoff. Afgevaardigde in „De Centrale": Mr. Drs. Beyerman. Arntzenius W. N. (II), administrateur aan het gemeente-archief van 's-Gravenhage, te Wassenaar, Wittenburgerweg 86. Avis, Dr. G. (1), te Voorburg, Overburgkade 37. Beyerman, Mr. Drs. j. (I), archivaris der gemeente, te Dubbeldam, A 621a. Bloemen, C. G. H. (II), commies met den persoonlijken titel van secretaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Rijswijk (Z.-H.) /ulialaantje 13. Bolduan, J. G. (II), te Madioen (Java), Benteng Noord 4. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Gelderland, te Velp, Arnhemscbestraat 19. Bonder, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Breitnerlaan 37. Breesnee, Mej. Mr. G. H. C. (I), oud-chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Neuhuyskade 5. Brouwer, H (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Rijk/of van Goenstraat 47. Brouwer, Drs. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan de Rijksarchie\ 'en in Gro ningen en Drenthe en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provinciën, te Haren (Gr.). Buch, Dr. W. M. (I), te Amsterdam, /an Luykenstraat 24 boven. Burgh, W. F. van der (II), waarn. archivaris van het Hoogheemraadschap van Rijnland, te Leiden, Roodenburgerstraat 12. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente, te Amsterdam-Z, Oranje- Nassau/aan 23. Bijleveld, W. J. J. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente, te Leiden, Boerbavelaan 4. Bijlsma, Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage, Prinsevinkenpark 14. Campen, Mr. W. C. van (I), chartermeester aan het gemeente-archief, te Utrecht, Frederik Hendrikstraat 72. Clement, Drs. A. van der Poest (I), archivaris der gemeente, te Schiedam, Burg. Knappert/aan 134. Coster, Dr. H. P. (I), archivaris der gemeente, te Groningen, St. Lucasstraat 8a. Crol, Mej. W. A. H. (I), te Rotterdam, Eendrachtsweg 57. Cunen, M. (II), archivaris der gemeente, te Oss, Walplein 19. Dobbelaar, Dr. P. (II), archivaris der gemeente, te Brielle, Voorstraat 8. Dommisse, C. P. J., oud-archivaris der gemeente Vlissingen, te Katwijk a/Zee, Weth. Meerburghstraat 4. Dommisse, H, (II), Katwijk aan Zee, Wethouder Meerburghstraat 4. Driessen, H. L. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem, Apolstraat 6. Drossaers, Mej. Dr. S. W. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage, Groothertoginnelaan 91. Dumoulin, Mr. V. M. L. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noord brabant, te Vught, Eksterpad 1. Ebeling, H. M, (II), archivaris der gemeente, te 's-Hertogenbosch, Choorstraat 14. E bel I, Dr. C. C. D. (I), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gra- venhage, van Aerssenstraat 81. Es, Mej. Mr. C. van (I), te s-Gravenhage, Frankenslag 19. Faille, Baart de la (II), te Utrecht, Nassaustraat 4. Faille, Drs. R. D. Baart de la (I), Rijksarchivaris in Noordholland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Haarlem, Marnixstraat 10. Felix. Mej. Dr. D. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg, Hotel „De Abdij". Fockema Andreae, Mej. j. H. (II), te Arnhem, Hulkesteinsche weg 4. Fockema Andreae, Mr. S. (I), ambtenaar aan de Prov. Griffie, te Zwolle, Blijmarkt 12. Formsma, Dr. W. J. (I), inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Overijssel, te Zwolle, Parkweg 8. Frank, Drs. A. (I), archivaris der Ned. Isr. Hoofdsynagoge, te Amsterdam, Sarpbatistraat 90. Geesink, (II), archivaris de gemeente, te Zwolle, van Nagel/straat 10. Goede, G. de, archivaris van het waterschap „De Purmer", 128 Midden Beemster. Graadt van Roggen, Mej. Mr. J. M. (I), verbonden aan de redactie van „De Telegraaf", te Amsterdam-Z„ Roelof Hartplein 4lb. Graswinckel, jhr. Mr. D. P. M. (I), Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Waalsdorperweg 221. Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente, te Vlissingen, Boulevard de Ruyter 78. Haer, Mej. L. j. van der (II), wetenschappelijk assistente aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage, Adriaan Pauwstraat 40. Haga, Mr. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Overijssel, te Zwolle, Badbuiswal 7. Hardenberg, Mr. H. (I), chartermeester (adjunct-commies) aan het Rijksarchief, te Maastricht, Wilhelminasingel 32. Hart, S. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeentearchief van Amsterdam, te Zaandam, Stationstraat 58. Hartmans, K. D. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeentearchief, te Amster dam-Z., Olympiaplein 27.

Nederlandsch Archievenblad | 1939 | | pagina 7