2 3 Afdeeling van Rijksarchiefambtenaren. Bestuur N.B. Het iaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het iaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn. Dr. A. L. Heerma van Voss, Voorzitter (1939). Me(. Dr. D. A. Felix, Secretaresse 1940) H. Bonder, Penningmeesteresse (1940). Plaatsvervangende leden: Mr. A. Haga; Dr. G. W. A. Panhuysen. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur'. |hr. Mr. Th. H. J. L. van Rheineck Leyssius. Afgevaardigde in „De Centrale"* Drs. R. D. Baart de la Faille. Afdeeling van Gemeente- en Waterschapsarchiefambtenaren. Bestuur N.B. Het jaartal achter de namen der Bestuursleden geeft aan het jaar waarin zij niet herkiesbaar zijn. Dr. H. P. Coster, Voorzitter (1939). Mej. D. C. Mijnssen, Secretaresse (1940). Dr. W. S. Unger, Penningmeester (1938). Plaatsvervangend lid Mej. L. Ruys. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur: F. C. van der Meer van Kuffeler. Afgevaardigde in „De Centrale": Mr. A. Ie Cosquino de Bussy. Gewone leden Arntzenius W. N. (II), administrateur aan het gemeente-archief van 's-Gravenhage, te Wassenaar, Wittenburgerweg 86. Avis, Dr. G. (11, te Voorburg, Overburgkade 37. Beijerman, Mr. Drs. (I), archivaris der gemeente, te Dordrecht, Krispijnscheweg gJroodt Bloemen, C. G. H. (II), adjunct-commies met den persoonlijken titel van secretaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Rijswijk (Z.-H.) fulialaant/e 13. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Gelderland, te Velp, Arnhemschestraat 19. Bonder, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage, Bilderstraat 50. Breesnee, Mej. Mr. G. H. C. (I), oud-chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Neuhuyskade 5. Brouwer, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage, Rijklof van Goenstraat 47. Brouwer, Drs. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Gro ningen, en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in de provinciën Groningen en Drente, te Haren (Gr.). Buch, Dr. W. M. (I), te Amsterdam, Alberdingk Tijmstr. 40'. Burgh, W. F. van der (II), ambtenaar ter secretarie van het Hoogheemraadschap van Rijnland, te Leiden, Roodenburgerstraat 12. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente, te Amsterdam-Z, Oranje- Nassaulaan 23. Bijleveld, W. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente, te Leiden, Oegst- geesterlaan 4. Bijlsma, Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage, Prinsevinkenpark 14. Campen, Mr. J. W. C van (I), chartermeester aan het gemeente-archief, te Utrecht, Frederik Hendrikstraat 72. Clement, Drs. A. van der Poest (I), Utrecht, Keistraat 5. Coster, Dr. H. P. (I), archivaris der gemeente, te Groningen, St. Lucasstraat 8a. Crol, Mej. W. A. H. (I). te Rotterdam, Eendrachtsweg 57. Cunen, M. (II), archivaris der gemeente, te Oss, Molenstraat 2a. Dobbelaar, Dr. P. (II), archivaris der gemeente, te Brielle, Voorstraat 8. Dommisse, C. P. oud-archivaris der gemeente Vlissingen, te Katwijk a/Zee, Weth. Meerburghsraat 4. Dommisse, H. (II), ambtenaar ter secretarie, te Maassluis, Prinsenkade 82. Doppler, Dr. P. (I), oud-Rijksarchivaris in Limburg en oud-inspecteur van de gemeente en waterschapsarchieven in die provincie, te Maastricht, Prins Bisschopsingel 27. Dresch, N. M. (II), archivaris der gemeente, te Alkmaar, Emmastraat 25. Driessen, H. L. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem, Apolstraat 6. Drossaers, Mej. Dr. S. W. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Groothertoginnelaan 91. Dumoulin, Mr. V. M. L. (I), chartermeester (hoofdcommies! aan het Rijksarchief in Noord brabant, te Vught, Heiweg 8. Ebeling, H. M. (II). archivaris der gemeente, te 's-Hertogenbosch, Choorstraat 14. Ebell, Dr. C. C. D. (I), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gra- venhage, van Aerssenstraat 81. Es, Mej. Mr. C. van (I), te 's-Gravenhage, Sweelinckstraat 49- Faille, Baart de la (II), te Utrecht, Nassaustraat 4. Faille, Drs. R. D. Baart de la (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noordhoiland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, 1e Haarlem, Marnixstraat 10. helix, Mej. Dr. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg, Hotel „De Abdij" Fockema Andreae, Mej. H. (II), te Arnhem, Hulkesteinsche weg 4. Fockema Andreae, Mr. S. (I), ambtenaar aan de Prov. Griffie, te Zwolle, Blijmarkt 12. Formsma, Dr. W. (I), inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Overijssel, te Zwolle, Parkweg 8. Frank, Drs A. (I), te Amsterdam-C., jon. Daniël Meijerplein 18^"'s. Geesink, (II), archivaris der gemeente, te Zwolle, van Nagelstraat 10 Goede, G. de, archivaris van het waterschap „De Purmer", te Edam. Graadt van Roggen, Mej. Mr. M. (I), verbonden aan de redactie van „De Telegraaf", te Amsterdam-Z., Roelof Hartplein 415. Graswinckel, Ihr. Mr. D. P. M. (I), Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Waalsdorperweg 221 Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente, te Vlissingen, Boulevard de Ruyter 78. Haga, Mr. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Overijssel, te Zwolle, Badhuiswal 7 Hardenberg, Mr. H. (I), chartermeester (adjunct-commies) aan het Rijksarchief, te Maastricht, Wilhelminasingel 32. Hart, S. (II), te Zaandam, Stationstraat 58. Hartmans, K. D. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeentearchief, te Amster dam-Z., Olympiaplein 27

Nederlandsch Archievenblad | 1937 | | pagina 7