130 Dr. H. E. van Gelder (I), Oud-archivaris der gemeente 's-Gravenhage, Directeur van den Dienst van Kunsten en Wetenschappen, te 's-Gravenhage. Prof. Dr. E. C. Godée Molsbergen, Oud-Landsarchivaris van Ned. Oost-Indië, te 's-Gravenhage. A. t Hart (II), Oud-commies bij het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Dr. K. Heeringa (1), Oud-rijksarchivaris in Utrecht, te Bilthoven. F. A. Hoefer (II), Oud-archivaris der gemeente Hattem, te Zeist. E. Hoogendijk (II), Oud-hoofdcommies bij het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Dr. J. de Hullu (I), Oud-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Cadzand. Mr. J. G. C. J o o st i n g (I), Oud-rijksarchivaris in Groningen, te Velp (Gld.). P. J. Kapteyn (II), Oud-hoofdcommies bij het archief der gemeente Amsterdam, te Hilversum. H. E. Knappert (II), Oud-archivaris der gemeente, te Haarlem. H. Levelt (II), Oud-archivaris der gemeente, te Bergen-op-Zoom, B. Lonsain (II), Oud-hoofdcommies bij het Rijksarchief in Groningen, te Zeist. K. Moojen (II), Oud-commies bij het archief der gemeente, te Amsterdam. Mej. Dr. H. C. H. Moquette (I), Oud-adjunct-archivaris der ge meente Rotterdam, te 's-Gravenhage. Alb. Oltmans (II), Oud-hoofdcommies bij het Rijksarchief in Gelderland, te Haarlem. W. J. L. Poelmans (II), Oud-hoofdcommies bij het archief der gemeente, te Rotterdam. J. A. C. Pijls, Oud-archivaris der gemeente, te Roermond. W. P. van Rhijn Jr. (II), Oud-adjunct-commies bij het archief der gemeente, te Leiden. P. J. van Rosmalen (II), Oud-hoofdcommies bij het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Dr. M. Schoengen (I), Oud-rijksarchivaris in Overijssel, te Zwolle. Mej. Dra M. van Soest (I), Oud-chartermeester (commies) bij het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Mej. R. Visscher (II), Oud-archivaris der gemeente, te Leeuwarden. Mevrouw J. E. de Vries Yperlaan (II), Oud-ambtenaar bij het archief der gemeente Delft, te Amsterdam. M. vanderWaerden (II), Oud-archivaris der gemeente, te Eindhoven. Dr. S. A. Waller Zeper (I), Oud-rijksarchivaris in Friesland, te Leeuwarden. 131 GEDIPLOMEERDEN ALS WETENSCHAPPELIJK ARCHIEF AMBTENAAR, DIE NIET IN VASTEN ARCHIEFDIENST ZIJN OF GEWEEST ZIJN. 1920. A. H. Drijfhout van Hooff (II), Majoor der Artillerie, te Bergen op Zoom. Mevrouw J. A. Feith - Dittlinger (II), te Batavia. Joh. Smit (II), Onderwijzer aan een O. L. S., te 's-Gravenhage. S. de Jong (II), Onderwijzer aan een O. L. S., te s-Gravenhage. J. J. Moerman (II), Hoofd eener O. L. S„ te 's-Gravenhage. 1921. H. L. van Bemmel (II), te Delft. Mej. Mr. W. M. C. Gey van Pittius (I), te 's-Gravenhage. H. Dommisse (II), Ambtenaar ter Secretarie der gemeente, te Maassluis. G. Koning (II), Directeur van het gemeentelijk bureau voor beroeps keuze, te 's-Gravenhage. R. Brunsting (II), Hoofd eener O. L. S., te 's-Gravenhage. Mej. A. Hooiberg (II), te 's-Gravenhage. 1922. Mej. A. Honigh (II), te 's-Gravenhage. Mej. A. S. M. ten Bosch (II), Ambtenaar aan de O. L. en B., te 's-Gravenhage. Jac. Zwarts (II), te Utrecht. J. M. van Wijhe (II), te 's-Gravenhage. Mevrouw C. J. Tielens - Stoop (II), te Amsterdam. Mevrouw C. B. Vellenga - Smit (II), te Nijmegen. G. Stadermann (II), tijdelijk werkzaam bij het Bureau voor Historische Demografie, te 's-Gravenhage. Mej. Dr. F. Szper (I), Leerares aan het Gymnasium, te Sneek. Mej. Dr. C. C. ter Haar (I), Leerares aan het Gymnasium, te Hengelo (Ov.). 1923. Mej. W. Schuuring (II), te 's-Gravenhage. Mr. D. de Kok, O. F. M. (1), te Weert (L.). Mej. Dra G. Berlage (II), te 's-Gravenhage. Mej, E. Hoogendijk (II), te 's-Gravenhage. N.B. Zoo vóór den naam een geplaatst is, duidt dit aan, dat de betreffende persoon, voorzoover bekend, ook na het afleggen van zijn (haar) examen korter of langer aan een archief is werkzaam gebleven.

Nederlandsch Archievenblad | 1936 | | pagina 9