48 49 Kapteyn, P. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeente-archief van Amsterdam, te Hilversum, Oude Amersfoortscheweg 52. Kersbergen, Mej. Dr. A. C. (I), adjunct-commies aan het gemeente-archief, te Rotterdam, Prinses /ulianastraat 62. Kessen, Dr. A. H. M. C. (I), archivaris der gemeente, te Maastricht, H. Goovdertsweg 158. Knappert, HL E. (II), oud-archivaris der gemeente, te Haarlem, Wi/he/minapark 17. Korvezee, Mej. Dra E. H. (I), chartermeestar (commies) met den persoonlijken titel van secretaresse aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Anemoonstraat 121 Kruyff, L. (II), commies aan het Rijksarchief in Overijssel, te Zwolle, Hertenstraat 33. Kuffeler, F. tvan der Meer van (II), conservator aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 133. Kurtz, Mej. Dr. G. H, (I), te Utrecht Potgieterstraat 31. Lammerts, M. D. (II), commies aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg, Noordweg S 249a. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (I), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, archivaris van de Nederlandsche Hervormde Kerk, te 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 93. Le Mair, Mr. W. (I), archivaris der gemeente, te Sluis, Hoogstraat 29. Leyssius, |hr. Mr. Ih. H. L. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Zuidholland, te Voorburg, Roodelaan 18. Lindeman, C., O. S. A., archivaris van de Nederlandsche provincie der Augustijnen, te Utrecht, Rozenstraat 1. I.onsain, B. (II), oud-hoofdcommies aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen, Paterswoldsche weg 35a. Lugard Jr., G. (II). archivaris der gemeente Schoonhoven, te Eefde bij Zutphen, Huize „Daventria" Maris, Mej. Dr. A. j. (I), te Arnhem, Parkstraat 18. Martens van Sevenhoven, jhr. Mr. A. H. (I), Rijksarchivaris in Gelderland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Arnhem, Eusebius Buitensingel 26. Meerkamp van Embden, Mr. A. (I), Rijksarchivaris in Zeeland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Middelburg, Rouaansche Kaai G 118. Meilink, Dr. P. A. (I), Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Viviënstraat 74. Minne, Mr. A. van der (I), archivaris der gemeente, te Leeuwarden, Groote Kerkstraat 9. Moll, Dr. W. (I), archivaris der gemeente, te 's-Gravenhage, Van Blankenburgstraat 68- Molsbergen, Dr. E. C. Godée, Landsarchivaris van Nederlandsch Oost-lndië, te Batavia-C., Mampangweg 18. Mommers, Mr. A. R. M. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Noord brabant, werkzaam voor de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te 's-Hertogenbosch, Vughterweg 4. Moojen, K. (II), oud-commies aan het gemeente-archief, te Amsterdam, Stadhouders kade 97bove'L Moquette, Mej. Dr. H. C. H. (I), oud-adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam, te 's-Gravenhage, Van Bleiswijkstraat 145. Mijnssen, Mej. D. C. (II), archivaris der gemeente Breda, te Ginneken, Chasséstraat 23. Oldewelt, Mr. W. F. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente, te Amsterdann-Z., Zuider- Amstellaan 24. Panhuysen. Dr. G. W. A. (IJ, chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Limburg en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Borgharen (L.), Huize „Maashof" Pol, E. van de (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Malakkastraat 49. Prins, Mej. Mr. E. C. M. (I). chartermeester (commies) aan het Algemeen Rijksarchief en archivaris van het Koninklijk Genootschap voor Geslacht- en Wapenkunde, te 's-Gravenhage, Bachmanstraat 28. Regt, W. M. C., archivaris der gemeente Alphen a/d. Rijn. Riemsdijk, van (II), ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief der gemeente Etten (N.-Br.), te Breda, Resedastraat 14. Roelofsz., Mej. M. A. P. (II), te 's-Gravenhage, Regentesselaan 96. Rooy, H. M. van, ambtenaar bij het Bestuur der Godshuizen te 's-Hertogenbosch, te Vught, Taaistraat 62. Rosmalen, P. van (II), oud-hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gra venhage, Noteboomstraat 30. Royen, Mr. R. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht, Mauritsstraat 115. Ruys, Mej. L. (II), adjunct-commies bij het Hoogheemraadschap van Delfland, te 's-Gravenhage, juliana van Stolberglaan 8""'s. Schilfgaarde Mr. A. P. van (I), charteimeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Gelderland en archivaris van het huis Bergh, te Arnhem, Koningstraat 10. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente, te Utrecht, F. C. Dondersstraat 7c. Sigal ]r., M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen, te 's-Gravenhage, de Per- poncherstraat 136. Sloots, C., O. F'. M., archivaris van de Nederlandsche provincie der Minderbroeders, te Weert (L.). Smelt, Mej. Dra W. E. (I), archivaris der gemeente Zutphen. Smit, (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Louise de Colignystraat 47. Smit, Mr. P. W. A. (I), Rijksarchivaris in Noordbrabant en inspecteur van de gemeente en waterschapsarchieven in die provincie, te 's-Hertogenbosch, Peperstraat 35. Soest, Mej. Dra M. van (I), oud-chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht, jan van Score/straat 20. Stadermann, G., (II), ambtenaar aan het Departement van Financiën, te s-Gravenhage, Schuytstraat 278, l eiders, Mej. G, C. (II), adjunct-commies aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage, Van Imhoffstraat 22. Unger, Dr. W. S. (I), archivaris der gemeente Middelburg. Ven, Dr. A. J. van de (I), chartermeester (hoofdcommies) bij de inspectie der ge meente- en waterschapsarchieven in de provincie Gelderland, te Arnhem, de Wet straat 12. Venne, M. van de (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Limburg, te Houthem (L.). Verburgt, Mr. Dr. W. (I), archivaris der gemeente, te Leiden, Zoeterwoudsche Singel 86. Vermaas, Dr. C. R. (II), archivaris der gemeente, te Schiedam, Lange Kerkstraat 66, Versprille, Mej. A. J. (II), adjunct-commies aan het gemeente-archief, te Leiden, Fruinstraat 8. Visscher, Mej. R. (II), oud-archivaris der gemeente Leeuwarden, te Leeuwarden, Har- lingersingel 13 a. Waerden, M. van der (II), oud-archivaris der gemeente Eindhoven, te Eindhoven, Stratumseind 66. Welcker, Mej. C. (II), archivaris der gemeente, te Kampen, l/sselkade 22.

Nederlandsch Archievenblad | 1936 | | pagina 31