158 Gemeente Hulst. Archivaris: Gemeente Middelburg. Archivaris: Dr. W. S. Linger. Gemeente Sluis. Archivaris: Mr. W. Le M a i r. Gemeente Tholen. Archivaris: C. Hol lest el le (II). Gemeente Vere. Archivaris: Mr. L. E. de Brakke (I). Gemeente Vlissingen. Archivaris: H. G. van Grol (II). Gemeente Zierikzee. Ambtenaar voor het archief: P. D. de Vos. Provincie Utrecht. Provinciaal inspecteur: jhr. Mr. B. M. de Jonge van Ellemeet (I). Gemeente Rhenen. Archivaris: Dr. R, Jesse (I). Gemeente Utrecht. Archivaris: Mr. W. C. Schuylenburg (I). Chartermeester: Mr. J. W. C. van Campen (I). Adjunct-commiezen: G. van Klaveren Pzn.; G. Brinkhuis. Provincie Friesland. Provinciaal inspecteur: Dr. A. L. Heerma van Voss (I). Gemeente Leeuwarden. Archivaris: Mr. A. van der Minne (I). 159 Provincie Overiisel. Provinciaal inspecteur: Dr. W. J. Formsma (I). Gemeente Deventer. Archivaris: Mr. B. van 't Hoff (I). Gemeente Kampen. Archivaris: Mej. C. J. Welcker (II). Wetenschappelijk ambtenaar: J. Don (II). Gemeente Zwolle. Archivaris: J. Geesink (II). Provincie Groningen. Provinciaal inspecteur: Drs. J. A. Brouwer (I). Gemeente Groningen. Archivaris: Dr. H. P. Coster (I). Wetenschappelijk ambtenaar: Mej. C. S. W. Kroes (II). Schrijver: H. de Vries. Provincie Drente. Provinciaal inspecteur: Drs. J. A. Brouwer (I). Provincie Limburg. Provinciaal inspecteur: Dr. G. W. A. Panhuysen (I). Gemeente Maastricht. Waarnemend archivaris: Dr. A. H. M. C. Kessen (I). Gemeente Roermond. Archivaris: J. A. C. Pij ls. LANDSARCHIEF TE BATAVIA. LandsarchivarisDr. E. C. Godée Molsbergen. Geen der gemeenten in deze provincie heeft een eigen archivaris. Benoemd na verkregen Ministeriëele machtiging volgens art. 15, al. 4, van de Archiefwet 1918.

Nederlandsch Archievenblad | 1935 | | pagina 5