110 Gemeente Leiden. Archivaris: Dr. Mr. I. W. Verburgt (1) Wetenschappelijke ambtenaren: Me). A. J. Versp Mej. A. G. de Reede (II). Klerk: C. P. H. Staats. Gemeente Oudewater. Ambtenaar voor het archief: Mej. Dr. M. A. C. M. van Hattum (I). Gemeente Rotterdam. Archivaris: Dr. E. Wiersum (I). Adjunct-archivaris (Hoofdcommies): Mr. H. C. H aze w nke 1 (I). Commies: W. L. Poelmans (II). AC Adjunct-commiezen: W. van der Gaag e). r. Kersbergen (I). Hoogheemraadschap van Rijnland te Leiden. Rlirnh (11) Ambtenaar voor het archief: W. F. van der Burgh (11). Gemeente Schiedam. Archivaris: Dr. C. R. Vermaas (II). Gemeente Schoonhoven. Archivaris: G. Lugard Jr. (II). Gemeente Vlaardingen. Archivaris: M. C. Sigal Jr. (II). Assistente: Mej. A. Maarleveld. Gemeente Woubrugge. Ambtenaar voor het archief: O. C. van Hemessen. Provincie Noord-Holland. Provinciaal Inspecteur: Drs. R. D. Baart de la Faille (I). Gemeente Alkmaar. Archivaris: N. J. M. Dresch (II). Adjunct-archivaris: Ds. H. Makkink (II). Klerk: Th. P. H. Wortel. 111 Gemeente Amsterdam. Archivaris: Mr. A. Ie Cosquino de Bussy (I). Adjunct-archivaris: Mr. W. F. H. Oldewelt (I). Hoofdcommies: N. J. W. Coorengel (II). Commies: Mej. S. Duparc (li). Adjunct-commiezen: H. Nouwen (II); D. Voorthuysen; Mej. N. Viehoff; A. E. d'Ailly. Wetenschappelijk ambtenaar: K. D. Hart mans (II). Gemeente Enkhuizen. Ambtenaar voor het archief: D. Brouwer. Gemeente Haarlem. Archivaris: H. E. Knappert (II). Adjunct-commies: Klerk A. C. Sandijck. Waterschap „De Purmer" te Edam. Archivaris: G. J. de Goede. Provincie Zeeland. Provinciaal Inspecteur: Mr. A. Meerkamp van Embden (I). Ambtenaar: Mr. L. E. de Brakke (I). Gemeente Aardenburg. Archivaris: Ds. A. Mulder (II). Gemeente Goes. Adviseur van het archief: J. de Kruyter (II). Gemeente Hulst. Archivaris: J. Adriaanse. 2) Gemeente Middelburg. Archivaris: Dr. W. S. Unger (I). Gemeente Sluis. Archivaris: Mr. W. Le M a i r. Gemeente Tholen. Archivaris: C. Holiestelle (II). 1) Benoemd na verkregen Ministeriëele machtiging volgens art. 21, al. 3, van de Archiefwet 1918. z) Benoemd na verkregen Ministeriëele machtiging volgens art. 15, al. 4, van de Archiefwet 1918.

Nederlandsch Archievenblad | 1934 | | pagina 4