108 Rijksarchief in Groningen te Groningen. Rijksarchivaris: Chartermeester (Commies): Drs. A. Brouwer Hoofdcommies: B. Lonsain (II). Riiksarchief in Drente te Assen. Waarnemend beheerder: Drs. A. Brouwer (I). Riiksarchief in Limburg te Maastricht. Rijksarchivaris: Chartermeester (Commies): Dr. G. W. A. Panhuysen Hoofdcommies: M. van de Venne (II). GEMEENTE- EN WATERSCHAPSARCHIEVEN. Provincie Noord-Brabant. Provinciaal Inspecteur: Mr. P. W. A. Smit (I). Gemeente Bergen-op-Zoom. Ambtenaar voor het archief: C. Slootmans. Gemeente Breda. Archivaris: Mej. D. C. Mijnssen (II). Gemeente Etten. Ambtenaar voor het archief: J. van Riemsdijk (11). Gemeente 's-Hertogenbosch. Archivaris: H. j. M. Ebeling (II). Gemeente Tilburg. Ambtenaar voor het archief: F. H. M. Ouwerlmg. Gemeente Waalwijk. Archivaris: van der Hammen Nzn. (II) 109 Provincie Gelderland. Provinciaal Inspecteur: Jhr. Mr. A. H. Martens van Sevenhoven (I). Chartermeester (Hoofdcommies): Dr. A. J. van de Ven (I). Gemeente Nijmegen. Archivaris: M. P. M. Daniels (II). Gemeente Zutphen. Archivaris: Mej. Dra, W. E. Smelt (I). Provincie Zuid-Holland. Provinciaal Inspecteur|hr. Mr. Th. H. J. L. van Rheineck Leyssius (I). N.B. Zie ook hiervóór blz. 106. Gemeente Alphen a/d. Rijn. Archivaris: W. M. C. Regt. Gemeente den Briel. Archivaris: Dr. P. J. Dobbelaar (II). Klerk P. Vlot. Hoogheemraadschap van Delfland te Delft. Adjunct-commies, belast met archiefwerkzaamheden Mej. L. J. R uys (II). Gemeente Delft. Archivaris Wetenschappelijk ambtenaar: Mej. J. E. Yperlaan (II). Gemeente Dordrecht. Archivaris: J. L. van Dalen (II). Gemeente Gouda. Archivaris: Mej. Dr. M. A. C. M. van Hattum (I). Gemeente 's-Gravenhage. Archivaris: Dr. W. Moll (I) Administrateur: W. N. Artzenius (II). Conservatoren: F. C. van der Meer van Kuffeler (II); Drs. N. Pabon (I). Adjunct-commies: Mej. G. C. Telders (II). Bibliotheekassistente: Mej. H. J. J. M. van Diepen. NB De namen der gemeenten, bij welke een te benoemen archivaris volgens art 7 Jan het Kon. Besluit van 2 September 1919 (Staatsblad no. 551moet voldoen aan de vereischten van de eerste klasse der wetenschappel.,ke archiefambtenaren, zijn vet gedrukt. N.B. Zie ook hiervóór blz. 107. Adjunct-commies: C. J. P. Lips. Benoemd na verkregen Ministeriëele machtiging volgens art. 15, al. 4, van de Archiefwet 1918.

Nederlandsch Archievenblad | 1934 | | pagina 3