2 Afdeeling van archiefambtenaren in dienst van Ruk en Provincie. (I). Bestuur Jhr. Mr. Th. van Rheineck Leyssius, Voorzitter (1936). Dr. A. L. Heerma van Voss, Secretaris (1934). Mej. Dra. E. H. Korvezee, Penningmeesteres (1934). Plaatsvervangende leden: H. Brouwer, L. Kruyff. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur: Jhr. Mr. D. P. M. Graswinckel. Afgevaardigde in „De Centrale": Drs. R. D. Baart de la Faille. Afdeeling van archiefambtenaren in dienst van Gemeenten en Waterschappen (II). Bestuur Mr. A. Ie Cosquino de Bussy, Voorzitter (1936). F. C. van der Meer van Kuffeler, Secretaris (1934). Dr. H. P. Coster, Penningmeester (1935). Plaatsvervangend lid: Dr. W. S. Linger. Vertegenwoordiger uit het HoofdbestuurDr. W. Moll. Afgevaardigde in „De Centrale": Mr. A. Ie Cosquino de Bussy. Eerelid Fruin, Prof. Mr. R. (I), oud-Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage. Gewone leden: Adriaanse, archivaris der gemeente Hulst. Arntzenius, W. N. (II), administrateur aan het gemeentearchief te 's-Gravenhage, te Wassenaar. *Avis, Dr. J. G. (I), te Voorburg. Berends, P. (II), oud-hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te Voorburg. *BerIage, Mej. Dra. G. (II), te 's-Gravenhage. *Beyerman, Mr. Drs. J. J. (I), te Utrecht. Blonden, J. F., archivaris der gemeente Maastricht. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Gelderland, te Velp (Gld.). 3 Bonder, H. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Boogmans, L. archivaris van het Bisdom Haarlem, te Haarlem. Breesnee, Mej. Mr. G. H. C. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Brouwer, H. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Brouwer, Drs. j. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen. *Buch, Dr. W. J. M. (I), te Tilburg. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente Amsterdam. Bijleveld, W. J. J. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente Leiden, te Leiden. Bijlsma, Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage. Campen, Mr. W. C. van (I), chartermeester aan het gemeente-archief, te Utrecht. Coster, Dr. H. P. (I), archivaris der gemeente Groningen. Dalen, J. L. van (II), archivaris der gemeente Dordrecht. Dommisse, C. Poud-archivaris der gemeente Vlissingen, te Maassluis. Doppler, Dr. P. (I), oud-Rijksarchivaris in Limburg, provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Limburg, te Maastricht. Dresch, N. J. M. (II), archivaris der gemeente Alkmaar. Driessen, H. L. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Drossaers, Mej. Dr. S. WA. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Dumoulin, Mr. V. M. L. (1), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noordbrabant, te Vught. Ebeling, H. J. M. (II), archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch. Ebell, Dr. C. C. D. (I), oud-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. *Es, Mej. Mr. J. C. van (I), te 's-Gravenhage. Faille, Drs. R. D. Baart de la (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noord-Holland, te Haarlem. Felix, Mej. Dr. D. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. *Fockema Andreae, Mej. J. H. (II), te Arnhem. Fockema Andreae, Mr. S. J. (I), archivaris van het hoogheemraadschap Rijnland, te Leiden. Formsma, Dr. W. J. (I), chartermeester (commies) bij de provinciale inspectie van de gemeente- en waterschapsarchieven in Overijssel, te Zwolle. *Frank, Drs. A, (II), te Amsterd am. Geesink, J. (II), archivaris der gemeente Zwolle. N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn. N.B. Het jaartal achter de namen der bestuurleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn.

Nederlandsch Archievenblad | 1934 | | pagina 7