Rijksarchivaris: Dr. J. W. H. Goossens (I). Chartermeester (Commies): Drs. G. W. A. Panhuysen (1). Hoofdcommies: J. M. van de Venne (II) GEMEENTE- EN WATERSCHAPSARCHIEVEN. Provinciaal Inspecteur: Mr. j. P. W. A. Smit (I). Gemeente Bergen op Zoom. Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief: C. Slootmans. Gemeente Breda. Archivaris: Mej. D. J. C. Mijnssen (II). Gemeente Etten. Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief: J. van Riemsdijk (II). Gemeente 's-Hertogenbosch. Archivaris: H. J. M. Ebeling (II). Gemeente Tilburg. Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief: F. H. M. Ouwerling. Gemeente Waalwijk. Archivaris: J. van der Hammen Nzn. (II). Provincie Gelderland. Provinciaal Inspecteur: Jhr. Mr. A. H. Martens van Seven- hove n (I). Chartermeester (Hoofdcommies)Dr. A. J. van de Ven (I). Gemeente Nijmegen. Archivaris: M. P. M. Daniëls (II). Gemeente Zutphen. Archivaris: Mej. Dr.a W. E. Smelt (I). Provincie Zuid-Holland. Provinciaal InspecteurJhr. Mr. Th. H.j.L. van Rheineck Leyssius (I). N.B. Zie ook hiervóór blz. 112. Gemeente Alphen a/d. Rijn. Archivaris: W. M. C. Regt. Gemeente den Briel. Tijdelijk ambtenaar, belast met het beheer van het archief Dr. P. J, Dobbelaar. Klerk: P. Vlot. Hoogheemraadschap van Delfland te Delft. Adjunct-commies, belast met archiefwerkzaamheden Mej. L. J. R u y s (II). Gemeente Delft. Archivaris Wetenschappelijk ambtenaar (Assistente): Mej.E. Yperlaan (II). Gemeente Dordrecht. Archivaris: J. L. van Dalen (II), Adjunct-commies: C. J. P. Lips. Gemeente Gouda. Archivaris: Mej. Dr.a M. A. C. M. van Hattum (I). Gemeente 's-Gravenhage. Archivaris: Dr. W. Moll (I). Administrateur: W. N. Artzenius (II). Conservatoren: F. C. van der Meer van Kuffeler (II); Drs. N. J. Pabon (I). Wetenschappelijk assistente: Mej. G. C. Telders (II). Bibliotheekassistente: Mej. H. J. J. M. van Diepen. 114 Riiksarchief in Limburo te Maastricht. N.B. De namen der gemeenten, bij welke een te benoemen archivaris volgens art. 7 van het Kon. Besluit van 2 September 1919 (Staatsblad nr. 551) moet voldoen aan de vereischten van de eerste klasse der wetenschappelijke archiefambtenaren, zijn vet gedrukt. Provincie Noord-Brabant. N.B. Zie ook hiervóór blz. 112. 115 Benoemd na verkregen Ministeriëele machtiging volgens art. 15, al. 4, van de Archiefwet 1918.

Nederlandsch Archievenblad | 1933 | | pagina 16