6 Pol, E. J. van de (11), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Prins, Mej. Mr. E. C. M. (1), chartermeester (commies) aan het Alge meen Rijksarchief en archivaris van het genealogisch-heraldisch genootschap „De Nederlandsche Leeuw te s-Gravenhage. Regt, W. M. C., archivaris der gemeente Alphen a/d. Rijn. Riemsdijk, van (II), ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg van het archief der gemeente Etten, te Breda. Roelofsz, Mej. M. A. P. (II), te '-Gravenhage. Rosmalen, P. J. van (11), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Royen, Mr. R. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijks-archief in Utrecht, te Utrecht. Ruys, Mej. L. J. (II), adjunct-commies, belast met archiefwerkzaam heden aan het Hoogheemraadschap Delfland, te 's-Gravenhage. Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Gelderland en archivaris van het huis Bergh, te Arnhem. Schoengen, Dr. M. (1), Rijksarchivaris in Overijsel en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Overijsel, te Zwolle. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente Utrecht. Sigal Jr., M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen. Smelt, Mej. Dra. W. E. (1), archivaris der gemeente Zutphen. Smit, Mr. J. P. W. A. (I), Rijksarchivaris in Noordbrabant en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Noord brabant, te 's-Hertogenbosch. Smit, J (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Soest, Mej. Dra. M. J. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Utrecht, te Utrecht. Stadermann, G. (II), ambtenaar aan het Departement van Fincanciën, te 's-Gravenhage. Telders, Mej. G. C. 'II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te 's-Gravenhage. Unger, Dr. W. S. (I), archivaris der gemeente Middelburg. Ven, Dr. A. J. van de (I), chartermeester (hoofdcommies) bij de pro vinciale inspectie der gemeente- en waterschapsarchieven in Gelder land, te Arnhem. Venne, J. M. van de (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Limburg, te Houthem. Verburgt, Mr. Dr. J. W. (I), archivaris der gemeente Leiden.. Vermaas, Dr. C. R. (II), archivaris der gemeente Schiedam. Versprille, Mej. A. J. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te Leiden. 7 Visscher, Mej. R. (II), archivaris der gemeente Leeuwarden. Waerden, M. van der, ambtenaar ter secretarie der gemeente Eindhoven. Welcker, Mej. C. (II), archivaris der gemeente Kampen. Werkman, Drs. E. J. (I), te Ezinge (Gron.). Wiersum, Dr. E. (I), archivaris der gemeente Rotterdam. Wubbe, P. A. A. M. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchrief in Overijsel, te Zwolle. Yperlaan, Mej. J. E. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te Delft. Zanten Jut, Mej. Dra. S. van (I), te 's-Gravenhage. Zeper, Dr. S. A. Waller (I), Rijksarchivaris in Friesland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Friesland, te Leeuwarden. Cuvelier, Dr. Rijksarchivaris-generaal in België, te Brussel. Graham Botha, C., Hoofd van het archiefwezen in de Unie van Zuid- Afrika, te Kaapstad. Keussen, Prof. Dr. H., oud-archivaris der stad Keulen. Laer, A. J. F. van, archivaris van den staat New-York, te Albany. Opogensky, Dr. Ian, archivaris aan het Ministerie van Buitenlandsche Zaken, te Praag. Paczkowski, Prof. Dr. Joseph, oud-directeur van het Algemeen Rijks archief van Polen, te Posen. Sildnik, Dr., archivaris van Estland, te Dorpat. Stein, Henri, oud-conservator aan de Archives Nationales en profes- seur aan de Ecole des Chartes, te Parijs. Striedinger, Prof. Dr. Ivo, archivdirector aan het Beiersche Staat- archief, te München. Vittani, Prof. Giovanni, directeur van het Staatsarchief, te Milaan. MEDEDEELINGEN VAN HET BESTUUR. Nieuwe leden. Het Bestuur heeft als nieuwe leden aange nomen Mej. M. A. P. Roelofsz te 's-Gravenhage en de Heer Mr. H. Hommes te Groningen. Bericht van den Penningmeester. De leden die hun contributie over 1932—1933 ad f7.50 nog niet hebben betaald, wordt verzocht dit bedrag vóór 1 Maart 1933 over te maken aan den pen ningmeester, Dr. A. L. Heerma van Voss, Engelsche str. 2, Leeuwarden, bij voorkeur door storting of overschrijving op zijn postrekening no. CoRRESPONDEERENDE LEDEN

Nederlandsch Archievenblad | 1933 | | pagina 9