Smit, j. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. 6 Riemsdijk, J. van (II), Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief der gemeente Etten, te Breda. Rosmalen, P. J. van (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Royen, Mr. R. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Gelderland, en archivaris van het huis Bergh, te Arnhem. Schoengen, Dr. M. (I), Rijksarchivaris in Overijsel en provinciaal inspecteur van de gemeente- .en waterschapsarchieven in Overijsel te Zwolle. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente Utrecht. Sigal Jr., M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen. Smelt, Mej Dra W. E. (I), archivaris der gemeente Zutphen. Smit, Mr. J. P. W. A. (I), Rijksarchivaris in Noord-Brabant en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Noord- Brabant, te 's-Hertogenbosch. Soest, Mej. Dra M. J. van (II), commies aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Stadermann, G. (II), ambtenaar aan het Departement van Financiën, te 's-Gravenhage. Telders, Mej. G. C. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te 's-Gravenhage. Unger. Dr. W. S. (I), archivaris der gemeente Middelburg. Ven, Dr. A. J. van de (I), chartermeester bij de provinciale inspectie der gemeente- en waterschapsarchieven in Gelderland, te Arnhem- Venne, J. M. van de (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Limburg, te Houthem (L). Verburgt, Mr. Dr. j. W. (I), archivaris der gemeente Leiden. Vermaas, Dr. C. R. (II), archivaris der gemeente Schiedam. Versprille, Mej. A. J. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te Leiden. Visscher, Mej. R. (II), archivaris der gemeente Leeuwarden. Waerden, M. van der, Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief der gemeente, te Eindhoven. Wall, V. I. van de (II), ambtenaar bij den oudheidkundigen dienst in Ned. O.-Indië, te Batavia. Welcker, Mej. C. (II), archivaris der gemeente Kampen. Werkman. Drs. E. J. (I), te Ezinge (Gr.). Wubbe, P. A. A. M. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Overijsel, te Zwolle. 7 Wiersum, Dr. E. (I), archivaris der gemeente Rotterdam. Y perlaan, Mej. J. E. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te Delft. Zeper, Dr. S. A. Waller (I), Rijksarchivaris in Friesland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterchapsarchieven in Friesland, te Leeuwarden. CoRRESPONDEERENDE LEDEN: GuveÜer, Dr. j., Rijksarchivaris-Generaal in België, te Brussel. Graham Botha, C., Hoofd van het archiefwezen in de Unie van Zuid- Afrika, te Kaapstad. Keussen, Prof. Dr. H., oud-archivaris der stad Keulen. Laer, A. F. van, archivaris van de staat New-York, te Albany. Opogensky, Dr. Jan, archivaris aan het Ministerie van Buitenlandsche Zaken, te Praag. Paczkowski, Prof. Dr. Joseph, oud-directeur van het Algemeen Rijks archief van Polen, te Posen. Sildnik, Dr. A., archivaris van Estland, te Dorpat. Stein, Henri, oud-conservator aan de Archives Nationales en professeur aan de Ecole des Chartes, te Parijs. Striedinger, Prof. Dr. Jvo, archivdirektor aan het Beiersche Staatsarchief, te Miinchen. Vittani, Prof. Giovanni, directeur van het Staatsarchief te Milaan. MEDEDEELINGEN VAN HET BESTUUR. Nieuwe leden. - Het Bestuur heeft als leden aangenomen Mej. J. H. Fockema Andreae te Arnhem en de Heeren Dr. W. J. M. Buch te Maastrict en S. Hart te Amsterdam. Bericht van den Penningmeester. - De leden, die hun jaarlijksche bijdrage over 1931-1932 ad f7.50 nog niet hebben betaald, kunnen voor zich en de vereeniging zuinigheid betrachten en den Penningmeester een genoegen bereiden, zoo zij hem vóór 1 Maart 1932 het genoemde bedrag willen toezenden (bij voorkeur door storting op of overschrijving naar postrekening nr. 24214 van Mr. A. le Cosquino de Bussv te Amsterdam) en het bewijs van storting of overschrijving als kwitantie beschouwen. Na 1 Maart 1932 zal over nog met betaalde bijdragen, als dan verhoogd met de kosten van invordering, worden beschikt. Rectificatie. Dr. A. Haga verzocht den redacteur de vol gende rectificatie te willen opnemen: In de vorige aflevering blz. 159, noot 1, in plaats van„en die van te lezen„en de ingekomen brieven bij".

Nederlandsch Archievenblad | 1932 | | pagina 9