4 Graswinckel, Jhr. Mr. D. P. M. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente Vlissingen. Haga, Mr. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Overijsel, te Zwolle. Hart, S. (II), te Amsterdam. Hartmans, K. D. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te Amsterdam. Hattum, Mej. Dra M. A. C. M. van (1) te 's-Gravenhage. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam. Heeres, Prof. Mr. j. E., oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage. Heeringa, Dr. K. (I), Rijksarchivaris in Utrecht en provinciaal inspec teur van gemeente- en waterschapsarchieven in Utrecht, te Utrecht. Heerma van Voss. Dr. A. L. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Hoefer, F. A. (II), oud-archivaris der gemeente Hattem, te Zeist. Hoff, Mr. B. van 't (I), archivaris der gemeente Deventer. Hollestelie, C. (II), archivaris der gemeente 1 holen. Hullu, Dr. J. de (I), oud-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Cadzand. Japikse, Dr. N., Directeur van het Koninklijk Huisarchief, te 's-Gravenhage. Jonge van Ellemeet, Jhr. Mr. B. M. de (I), Rijksarchivaris in Noord- Holland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaps archieven in Noord-Holland, te Haarlem. Joosting, Mr. J. G. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Groningen, te Velp (Gld.). Kapteyn, P. J. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeentearchief van Amsterdam, te Hilversum. Kersbergen, Mej. Dr. A. C. (I), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente-archief te Rotterdam, te IJselmonde. Knappert, H. E. (II), archivaris der gemeente Haarlem. Korvezee, Mej. Dra E. H. (I), chartermeester (commies), met den persoonlijken titel van secretaresse, aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Kruyff, L. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Noordbrabant, te 's-Hertogenbosch. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage. Kurtz, Mej. Dr. G. H. (I), te Utrecht. Lammerts, M. D. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. 5 Lasonder, Di. L. W A. M. (I) archivaris van de Nederlandsche Her vormde Kerk te 's-Gravenhage. Leyssius, Jhr. Mr. Th. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zuid-Holland, te Voor burg. Lonsain, B. (II), commies aan het Rijksarchief in Groningen, te Gro ningen. Lugard Jr.. G. J. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te Eefde bij Zutphen. Makkink, Ds. H. (II), adjunct-archivaris der gemeente Alkmaar. Martens van Sevenhoven, Jhr. Mr. A. H. (I), Rijksarchivaris in Gelder land, en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaps archieven in Gelderland, te Arnhem. Meerkamp van Embden, Mr. A. (I), Rijksarchivaris, in Zeeland en pro vinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zeeland, te Middelburg. Meilink, Dr. P. A. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Moll, Dr. W. (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage. Molsbergen, Dr. E. C. Godée, Landsarchivaris van Nederlandsch Oost- Indië, te Batavia. Moojen, J. K. (II), commies aan het gemeente-archief, te Amsterdam. Moguette, Mej. Dr. H. C. H. (1), oud-adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam, te 's-Gravenhage. Mijnssen, Mej. D. C. J. (II). archivaris der gemeente Breda. Mijnssen, Mr. J. A. G. Verspyck, oud-secretaris van het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Oldewelt, Mr. W. F. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente Amsterdam. Panhuysen, Drs. G. W. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Limburg, te Maastricht. Poelman, Dr. H. A. (I), Rijksarchivaris in Groningen, tevens belast met de waarneming van die functie in Drente en provinciaal inspec teur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Groningen en in Drente, te Groningen. Pol, E. J. van de (II). hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Prins, Mej. Mr. E. L.. M. (I), chartermeester (commies) aan het Alge meen Rijksarchief en archivaris van het genealogisch-heraldisch genootschap „De Nederlandsche Leeuw", te Gravenhage. Regt, W, M. C., archivaris der gemeente Alphen a/d Rijn.

Nederlandsch Archievenblad | 1932 | | pagina 8