Riiksarchief in Groningen te Groningen. Gemeente Eindhoven. Gemeente 's-Hertogenbosch. Gemeente Nijmegen. Gemeente Zutphen. 116 Rijksarchief in Friesland te Leeuwarden. Rijksarchivaris: Dr. S. A. Waller Zeper (1). Chartermeester (Commies): Dr. A. L. Heerma van Voss (I). KlerkA. Corée. Riiksarchief in Overiisel te Zwolle. Rijksarchivaris: Dr. M. Schoengen (1). Chartermeester (Commies): Mr. A. Ha ga (I). HoofdcommiesGeesink (II). Adjunct-commies: P. A. A. M. Wubbe (II). Rijksarchivaris: Dr. H. A. Poelman (I). Chartermeester (Commies): Drs. j. A. Brouwer (I). Commies: B. Lonsain (II). Riiksarchief in Drente te Assen. Waarnemend Rijksarchivaris: Dr. H. A. Poelman (II). Riiksarchief in Limburg te Maastricht. Rijksarchivaris: Dr. W. H. Goossens (I). Chartermeester (Commies): Drs. G. W. A. Panhuysen (I). Hoofdcommiesj. M. van de Venne (II). GEMEENTE- EN WATERSCHAPSARCHIEVEN. N.B. De namen der gemeenten, bij welke een te benoemen archivaris volgens art. 7 van het Kon. Besluit van 2 September 1919 (Staatsblad no. 551) moet voldoen aan de vereischten van de eerste klasse der wetenschappelijke archiefambtenaren zijn vet gedrukt. Provincie Noord-Brabant. Provinciaal Inspecteur: Mr. J. P. W. A. Smit (I). Ambtenaar: Mr. A. R. M- Mommers. Gemeente Bergen op Zoom. Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief: C. Slootmans. Gemeente Breda. Archivaris: Mej. D. J. C. Mijnssen (II). 117 Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief M. van der Waerden. Gemeente Etten. Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief J. van Riemsdijk (II). Archivaris: H. J. M. Ebeling (II). Gemeente Oudenbosch. Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief H. Levelt (II). Gemeente Tilburg. Ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg voor het archief F. H. M. Ouwerling. Gemeente Waalwijk. Archivaris: J. van der Hammen Nzn. (II). Provincie Gelderland. Provinciaal Inspecteur: Jh. Mr. A. H. Martens van Seven- hoven (I). Chartermeester: Dr. A. J. van de Ven (I). Archivaris: M. P. M. Daniëls (II). Archivaris: Mej. Dr.a W. E. Smelt (I). Provincie Zuid-Holland. Provinciaal Inspecteur: Jhr. Mr. Th. H. J. L. van Rheineck Leyssius (I). N.B. Zie voor de ordening der Gemeente- en Waterschapsarchieven onder: Algemeen Rijksarchief. Gemeente Alphen a/d. Rijn, Archivaris: W. M. C. Regt. Benoemd na verkregen Ministerieele machtiging volgens art. 15, al. 4, van de Archiefwet 1918.

Nederlandsch Archievenblad | 1931 | | pagina 3