212 Rijksarchief in Overijsel te Zwolle. Rijksarchivaris: Dr. M. Schoengen (I). Chartermeester (Commies): Mr. A. Haga (I). Hoofdcommies: J. Geesink (II). Adjunct-commies: P. A. A. M. Wubbe (I). Rijksarchief in Groningen te Groningen. Rijksarchivaris: Dr. H. A. Poelman (I.). Chartermeester (Commies): J. A. Brouwer (I). Commies: B. Lonsain (II). Rijksarchief in Drente te Assen. Waarnemend Rijksarchivaris: Dr. H. A. Poelman (I). Riiksarchief in Limburg te Maastricht. Rijksarchivaris: Dr. P. Dop pier (I). Chartermeester (Hoofdcommies)Dr. J. W. H. Goossens (I). Commies: J. M. van de Venne (II). Commies-chartermeester op non-activiteit: M. H. van Visvliet. GEMEENTE- EN WATERSCHAPSARCHIEVEN. Provincie Noord-Brabant. Provinciaal Inspecteur: Mr. J. P. W. A. Smit (I). Gemeente Bergen op Zoom. Commies ter secretarie, belast met het beheer van het archief: J. H. E. Asberg (II). Gemeente Breda. Archivaris: Mej. D. C. J. Mijnssen (II). Gemeente Eindhoven. Archivaris: M. van der Waerden (II). Gemeente 's-Hertogenbosch. Archivaris: H. J. M. E beling (II). 213 Provincie Gelderland. Provinciaal Inspecteur: Jhr. Mr. A. H. Martens van Seven- hove n (I). Chartermeester: Dr. A. van de Ven (I). Gemeente Hattem. Archivaris: F. A. Hoef er (II). Gemeente Nijmegen. Archivaris-bibliothecaris: M. P. M. Daniëls (II). Gemeente Zutphen. Archivaris: J. Gimberg (II). Provincie Zuid-Holland. Provinciaal Inspecteur: Jhr. Mr. Th. H. j. L. van Rheineck Leyssius (I). Gemeente Alphen a/d. Rijn. Archivaris: W. M. C. Regt. Gemeente den Briel. Archivaris: Joh. H, Been (II). Klerk: PI. Vlot. Hoogheemraadschap van Delfland. Adjunct-commies, belast met het beheer van het archief Mej. A. E. Chavannes (II). Gemeente Delft. Archivaris: Mr. L. G. N. Bouricius (I). Eerste assistente: Mej. J. Yperlaan (II). Tijdelijk ambtenaar: W. H. van der Burgh. Gemeente Dordrecht. Archivaris: J. L. van Dalen (II). Klerk C. J. P. Lips. Gemeente Gouda. Archivaris: N.B. De namen der gemeenten, bij welke een te benoemen archivaris volgens art. 7 van het Kon. Besluit van 2 September 1919 Staatsblad no. 551) moet voldoen aan de vereischten van de eerste klasse der wetenschappelijke archiefambtenaren zijn vet gedrukt. N.B. Zie voor de ordening der gemeente- en waterschapsarchieven bij het Algemeen Rijksarchief. Benoemd na verkregen Ministerieele machtiging volgens art. 15, al. 4, van de Archiefwet 1918.

Nederlandsch Archievenblad | 1928 | | pagina 35