Drossaers, Mej. Dr. S. W. A. (I), hoofdcommies-chartermeester aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Ebeling, H. j. M. (II), archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch. Ebell, Mr. C. C. D. (1), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Enschedé, J. W., oud-adj.-archivaris der gemeente Haarlem, te Overveen. Faille, R. D. Baart de la (I), hoofdcommies-chartermeester aan het Rijksarchief in Noordholland, te Haarlem. Felix, Mej. Dr. D. A. (1), commies-chartermeester aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Fruin, Prof. Mr. R. (1), Algemeen Rijksarchivaris te 's-Gravenhage. Geesink, J. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Overijsel, te Zwolle. Gimberg, J. (II), archivaris der gemeente Zutphen. Goede, G. J. de, archivaris van het waterschap „De Purmer", te Wijdenes. Gonnet, C. J. (1), oud-rijksarchivaris in Noordholland, te Haarlem. Goossens, Dr. J. W. H. (I), commies-chartermeester aan het Rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Graswinckel, Jhr. Mr. D. P. M. (I), commies-chartermeester aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente Vlissingen. Hart, A. 't (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Hazewinkel, Mr. H. C. (1), commies-chartermeester aan het Rijksarchief in Overijsel te Zwolle. Heeres, Prof. Mr. J. E., oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage. Heeringa, Dr. K. (I), rijksarchivaris in Utrecht en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Utrecht, te Utrecht. Heerma van Voss, Dr. A. L. (I), commies-chartermeester aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Hoefer, F, A., archivaris der gemeente Hattem. Hollestelle, C. (II), archivaris der gemeente Tholen. Hooiberg, Mej. A. (II), volontaire aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Huges, Dr. J. (I), oud-archivaris der gemeente Gouda, te Gouda. Hullu, Dr. J. de (I), oud-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Cadzand. Jonge van Ellemeet, Jhr. Mr. B. M. de (I), rijksarchivaris in Noordholland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Noordholland, te Haarlem. Joosting, Mr. J. G. C. (I), oud-rijksarchivaris in Groningen, te Haren (Gr.). Kapteyn, P. J. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeente-archief van Amsterdam, te Amsterdam. 5 Kernkamp, W. te Edam. Kesper, Dr. L. A. (1), oud-archivaris der gemeente Gouda, te's-Gravenhage. Knappert, H. E. (II), archivaris der gemeente Haarlem. Kramer, Prof. Dr. F. J. L., Directeur van het Huisarchief van H. M. de Koningin, te 's-Gravenhage. Kruyff, L. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Noordbrabant, te 's-Hèrtogenbosch, Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), adjunct-commies aan het gemeente-archief te 's-Gravenhage. Lammerts, M. D. (II), klerk aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (I), Archivaris van de Ned. Hervormde Kerk, te 's-Gravenhage. Leyssius, Jhr. Mr. Th. van Rheineck (I), hoofdcommies-chartermeester aan het Algemeen Rijksarchief, en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zuidholland, te s-Gravenhage. Lonsain, B., (II), commies aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen. Lugard Jr., G. J. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te 's-Gravenhage. Makkink, Ds. H. (II), adjunct-archivaris der gemeente Alkmaar. Martens van Sevenhoven, Jhr. Mr. A. H. (I), rijksarchivaris in Gelderland, te Arnhem. Meekhoff Doornbosch, P. H. (II), archivaris van het waterschap Hunsingo, te Baflo. Meerkamp van Embden, Mr. A. (I), rijksarchivaris in Zeeland en pro vinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zeeland, te Middelburg. Meilink, Dr. P. A. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Mijnssen, Dr. J. A. G. Verspijck, commies-secretaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Moll, Dr. W. (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage. Moojen, J. R. (II), adjunct-commies aan het gemeente-archief te Amsterdam. Moquette, Mej. Dr. H. C. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam. Mulder, A. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Oldewelt, Mr. W. F. H. (I), commies-chartermeester aan het Rijks archief in Noordbrabant, te 's Hertogenbosch. Oltmans, A. (II), commies aan het'Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Overvoorde, Mr. Dr. J. C. (I), archivaris der gemeente Leiden. Poelman, Dr. H. A. (I), rijksarchivaris in Groningen en provinciaal

Nederlandsch Archievenblad | 1924 | | pagina 8