2 bovendien eenige gemeente-archivarissen benoemd. De Commissie bestaat thans uit de volgende heerenDr. C. Breen, Archivaris der gemeente Amsterdam; H. H. de Carpentier, Secretaris der gemeente Enkhuizen; Dr. H. P. Coster, Archivaris der gemeente Groningen; Mr. G. A. VAN Poelie, Referendaris ter gemeente-secretarie van 's-Gra- venhage; E. G. Konings, Burgemeester der gemeente Overschie; Mr. J. P. W. A. Smit, Rijksarchivaris in Noordbrabant, en Provinciaal Inspecteur van de Gemeente- en Waterschapsarchieven in Noord brabant, te 's-Hertogenbosch]hr. Mr. Th. van Rheineck Leyssius, Hoofdcommies-chartermeester aan het Algemeen Rijksarchief, en Pro vinciaal Inspecteur van de Gemeente- en Waterschapsarchieven in Zuidholland, te 's-Gravenhage, en M. VAN der Waerden, Achivaris der gemeente Eindhoven, alsmede de Directeuren en de Registrator der Vereeniging van Nederlandsche Gemeenten de heeren Mr. A. Jonker, H. Th. Klein en P. Noordenbos. Tijdschrift. Wegens plaatsgebrek zal de in de vorige af levering in uitzicht gestelde Bibliografie der werken van Nederlandsche Archivarissen, zoo mogelijk, eerst in de vol gende in Januari te verschijnen aflevering worden opgenomen. NAAMLIJST DER LEDEN Vereeniging van Archivarissen in Nederland. 1 November 1924. Bestuur Prof. Mr. R. Fruin, Voorzitter. Dr. J. C. Breen, Ondervoorzitter (1925). Jhr. Mr. A. H. Martens van Sevenhoven, Secretaris (1925). Dr. E. Wiersum, Penningmeester (1926). Dr. H. A. Poelman (1927). Dr. L. W. A. M. Lasonder, Redacteur van het Tijdschrift, Adviseerend lid van het Bestuur (1926). 3 Vertegenwoordiger uit het afdeelingsbestuur I. Jhr. Mr. D. P. M. Graswinckel. Vertegenwoordiger uit het afdeelingsbestuur II. Dr. W. Moll. Gewone leden: Acguoy, Mr. J. (1), archivaris der gemeente Deventer. Arntzenius, W. N. (II), conservator aan het gemeente-archief te 's-Gravenhage. Asberg, J. H. E. (II), ambtenaar ter secretarie, belast met het beheer van het oud-archief der gemeente Bergen op Zoom. Bakker, G. Murray, oud-archivaris der gemeente Zaandam, te Amsterdam. Been, J. H. (II), archivaris der gemeente den Briel. Berends, P. (II), oud-hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Berlage, Mej. G. (II), volontaire aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Bijleveld, W. J. J. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente Leiden, te Leiden. Bijlsma, Dr. R. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-rijksarchivaris in Gelderland, te Velp (Gld.). Bonder, H. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Drente, te Assen. Bouricius, Mr. L. G. N. (I), archivaris der gemeente Delft, te Rijswijk (Z.-H.). Breen, Dr. j. C. (I), archivaris der gemeente Amsterdam. Breesnee, Mej. Mr. G. H. C. (I), commies-chartermeester aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Brouwer, H. (I), adjunct-commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Brouwer, J. A. (I), volontair aan het A|gemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Bussy, Dr. A. Ie Cosquino de (I), hoofdcommies-chartermeester aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Coster, Dr. H. P. (I), archivaris der gemeente Groningen. Dalen, J. L. van (II), archivaris der gemeente Dordrecht. Dommisse, C. P. oud-archivaris der gemeente Vlissingen, burge meester van Maassluis. Doppler, Dr. P. (I), rijksarchivaris in Limburg, en provinciaal inspecteur van de Gemeente- en waterschapsarchieven in Limburg, te Maastricht. Dresch, N. M. J. (II), archivaris der gemeente Alkmaar. van de N.B. (I) achter den naam beteekentin het bezit van het radicaal van wetenschappelijk archiefambtenaar der eerste klasse. (II) achter den naam beteekentin het bezit van het radicaal van weten schappelijk archiefambtenaar der tweede klasse. N.B. Het iaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijnhet iaartal achter den naam van den redacteur geeft aan het iaar ziiner aftreding.

Nederlandsch Archievenblad | 1924 | | pagina 7