196 Commiezen: P. J. Kapteyn (II); N. W. J. Coorengel (II)1); C. J. Oimpel (II). Adjunct-commiezen: S. B. J. Denijs (II); J. K. Moojen (II); Mej. S. Duparc (II); H. Nouwen (II). Klerk: Mej. N. Viehoff. Schrijvers: D. VoorthuysenC. F. Jansen. Tijdelijk schrijver: F. van Baaien Gemeente Haarlem. Archivaris: H. E. Knappert (II). Adjunct-archivaris: Klerk: A. C. Sandijck. Provincie Zeeland. Provinciaal Inspecteur: De Rijksarchivaris. Gemeente Goes. Archivaris: J. de Kruyter (II). Gemeente Middelburg. Archivaris: Dr. W. S. Unger (I). Gemeente Tholen. Archivaris: C. Hollestelle (II). Gemeente Vlissingen. Archivaris: H. G. van Grol (II). Tijdelijk k'erk: J. Louwerse. Gemeente Zierikzee. Archivaris: P. D. de Vos2). Provincie Utrecht. Provinciaal Inspecteur: De Rijksarchivaris. Gemeente Utrecht. Archivaris: Mr. W. C. Schuylenburg (I). Tijdelijk Chartermeester: Dr. C. D. J. Brandt (in hoofdzaak werk zaam voor het Oorkondenboek van het Sticht Utrecht). Adjunct-commiezenG. van KlaverenG. Brinkhuis. Provincie Friesland. Provinciaal InspecteurDe Rijksarchivaris. Gemeente Leeuwarden. Archivaris: Mej. R. Visscher (II). Uitsluitend werkzaam voor het nieuw-archief. 2) Benoemd na verkregen ministeriëele machtiging, volgens art. 15, al. 4, van de Archiefwet 1918. 197 Provincie Overijsel. Provinciaal Inspecteur Gemeente Deventer. Archivaris: Mr. J. Acquoy (I). Gemeente Kampen. Archivaris: Mej. C. J. Welcker (II). Provincie Groningen. Provinciaal Inspecteur: De Rijksarchivaris. Gemeente Groningen. Archivaris: Dr. H. P. Coster (I). Tijdelijk ambtenaar: Mej. C. S. W. Kroes. Klerk: H. de Vries. Waterschap Hunsingo te Onderdendam. Archivaris: P. H. Meekhoff Doornbosch (II). Provincie Drente. Provinciaal Inspecteur: De Rijksarchivaris. N.B. Geen der gemeenten in deze provincie bezit een archivaris. Provincie Limburg. Provinciaal Inspecteur Gemeente Maastricht. Archivaris: Dr. J. W. H. Goossens. (I). N.B. De oud-archivaris J. Nuits is nog geregeld in opdracht van het gemeente bestuur werkzaam. NIET MEER OF NOG NIET IN WERKELIJKEN ARCHIEFDIENST ZIJNDE WETENSCHAPPELIJKE ARCHIEFAMBTENAREN. Krachtens artt. 8, 9 en 10 van het Kon. Besluit van 2 September 1919, St.bi. no. 551 W. J. J. C. Bij le veld (II), oud-adjunct-archivaris aan het gemeente-archief van Leiden, te Leiden. Jhr. R. A. P. Sandberg (II), oud-adjunct-archivaris aan het gemeente archief van Amersfoort, te Amersfoort. C. J. Gonnet (I), oud-rijksarchivaris in Noordholland, te Haarlem. Dr. Mr. S. Muller Fzn. (I), oud-rijksarchivaris in Utrecht, te Utrecht. C. de Waard (II), oud-commies aan het rijks-archief in Zeeland, te Middelburg. Dr. H. J. Reynders (I), oud-archivaris der gemeente Amersfoort, te Van Nuys (Californië).

Nederlandsch Archievenblad | 1921 | | pagina 14