6 Eere-voörzitter Dr. mr. S. Muller Fz. Bestuur N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn; het jaartal achter den naam van den redacteur geeft aan het jaar van zijn aftreding. Prof. mr. R. Fruin, voorzitter (1923). Dr. E. Wiersum, secretaris (1922). Mej. R. Visscher, penningmeesteresse (1922). Dr. K. Heeringa (1921). Mr. Dr. J. C. Overvoorde (1923). Dr. L. W. A. M. Lasonder, redacteur van het tijdschrift, adviseerend lid van het bestuur (1923). Gewone leden Acquoy, Mr. J. (1), archivaris der gemeente Deventer. Arntzenius, W. N. (II), adjunct-commies aan het gemeente-archief van 's-Gravenhage. Bakker, G. Murray, oucf-archivaris der gemeente Zaandam, te Amsterdam. Been, J. H. (II), archivaris der gemeente Brielle. Berends, P. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Graven hage. Berns. Mr. J. L. (I), rijksarchivaris in Friesland, te Leeuwarden. Beth, J. C. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief te 's Graven- hage. Bijleveld, W. J. J. C. (II), oud-adjunct-archivaris aan het gemeente-archief van Leiden, te Leiden. Bijlsma, Mr. R. (1), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Bondam, Mr. A. C. (I), rijksarchivaris in Gelderland, te Arnhem. Bondam, J. K. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief te 's Gravenhage. Bouricius, Mr. L. G. N. (I), archivaris der gemeente Delft. Breen, Dr. J. C. (I), adjunct-archivaris aan het gemeente-archief van Amsterdam. Breesnee, Mej. Mr. G H. C. (I), commies aan het gemeente-archief van Leiden. Brouwer, H. (II), klerk aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Bruggeman, J. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Bruining, Mej. C. E. C. (II), archivaris der gemeente Alkmaar. 7 Bruinvis, C. W., oud-archivaris der gemeente Alkmaar, te Alkmaar. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Coorengel, N. W. J. (II), commies aan het gemeentearchief van Amsterdam. Corstens, Dr. J. F. (I), archivaris der gemeente Breda. Coster, dr. H. P. (I), archivaris der gemeente Groningen. Dalen, J. L. van (II), archivaris der gemeente Dordrecht. Daniels, H. P. M. (II), archivaris der gemeente Nijmegen. Denijs, S. B.J. (II), adjunct-commies aan het gemeente-archief van Amsterdam. Dittlinger, Jkvr. J. A. (II), te 's-Gravenhage. Dommisse, C. P. oud-archivaris der gemeente Vlissingen, burgemeester van Maassluis. Doppler, Dr. P. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Dresch, N. M. J. (II), archivaris der gemeente Schiedam. Driessen, H. L. (II), adjunct-commies aan het rijksarchief in Noordholland, te Haarlem. Drossaers, Mej. Dr. S. W. A. (I), chartermeester (commies) aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Duparc, Mej. S. (II), adjunct-commies aan het gemeeente-archief van Amsterdam. Ebeling, H. J. M. (II), archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch. Ebell, Mr. C. C. D. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Enschedé, J. W., oud-adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Haarlem, te Amsterdam. Faille, R. D. Baart de la (II), commies aan het rijksarchief in Noordholland, te Haarlem. Feith, Jhr. Mr. W. G. (I), chartermeester (commies) aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Flament, A. j. A. (1), rijksarchivaris in Limburg, te Maastricht. Fruin, Prof. Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris te 's-Gravenhage. Geesink, J. (II), commies aan het rijksarchief in Overijsel, te Zwolle. Gelder, Dr. H. E. van (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage. Gimberg, J. (II), archivaris der gemeente Zutfen. Gimpel, C. J. (II), commies aan het gemeente-archief van Amsterdam. Gonnet, C. J. (I), rijksarchivaris in Noordholland, te Haarlem. Goossens, Dr. J. W. H. (I)1), archivaris der gemeente Maastricht. i) Dr. Goossens, 1 November j.l. nog slechts in het bezit van het radicaal van wetenschappelijk archiefambtenaar der tweede klasse, is thans krachtens het Kon. Besluit van 8 November 1920, no. 61 zie hierna bij de Berichten) in het bezit van het radicaal van wetenschappelijk archiefambtenaar der eerste klasse.

Nederlandsch Archievenblad | 1920 | | pagina 9