8 Gratama, Mr. Seerp, oud-rijksarchivaris in Drente, Vice-President van den Hoogen Raad der Nederlanden, te 's-Gravenhage. Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente Vlissingen. Hart, A. 't (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Heeres, Prof. Mr. J. E., oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Heeringa, Dr. K. (I), rijksarchivaris in Zeeland, te Middelburg. Hinsbergen, Ph. J. C. G. van (II), adjunct-commies aan het rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Hoefer, F. A. (II), archivaris der gemeente Hattem. Hollestelle, C. (II), archivaris der gemeente Tholen. Hooff, A. H. Drijfhout van (II), kapitein der artillerie en volontair aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Hoogendijk, E. J. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Huges, Dr. J. (I), archivaris der gemeente Gouda. Hullu, Dr J. de (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Jansen, Mej. P. (II), klerk aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Jong, S. de fll), onderwijzer aan een openbare school te 's-Gravenhage. Jonge, Jkvr. Dr. C. H. de (1), adjunct commies aan het gemeente archief van Utrecht. Jonge van Ellemeet, Jhr. Mr. B. M. de (I), rijksarchivaris in Drente, te Assen. Joosting, Mr, J. G. C. (I), rijksarchivaris in Groningen, te Groningen. Kapteyn, P. J. (II), commies aan het gemeente-archief van Amsterdam. Kernkamp, W. J., oud-archivaris der gemeente Edam, te Edam. Kesper, Dr. L. A., oud-archivaris der gemeente Gouda, te 's-Gravenhage. Knappert, H. E. (II), archivaris der gemeente Haarlem. Kool, Mr. J. W. (I) adjunct-archivaris aan het gemeente-archief van Haarlem. Kramer, Prof. Dr. F. j. Ldirecteur van het huisarchief van H. M. de Koningin, te 's-Gravenhage. Kruijff, L. (II), volontair aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Kruyter, J. de (II), archivaris der gemeente Goes. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Leyssius, Jhr. Mr. L. J. H. Th. van Rheineck (I), chartermeester (hoofd commies) aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Lonsain, B. (II), adjunct-commies aan het rijksarchief in Groningen," te Groningen. Makkink, H. (II), adjunct-archivaris aan het gemeente-archief van Alkmaar. Martens van Sevenhoven, Jhr. Mr. A. H. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. 9 Meerkamp van Embden, Mr. A. chartermeester (hoofdcommies) aan het rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Meilink, Dr. P. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Meurs, Mr. P. A. N. S. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Mijnssen, Mr. J. A. G. Verspyck, tijdelijk commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Moerman, J. J. (II), onderwijzer aan een openbare school te 's-Gravenhage. Moll, Mf. W. (I), adjunct-archivaris (hoofdcommies) aan het gemeente archief van 's-Gravenhage. Mooijen, J. R. (II), adjunct-commies aan het gemeente-archief van Amsterdam. Moquette, Mej. Dr. H. C. H. (I), adjunct-archivaris (hoofdcommies) aan het gemeente-archief van Rotterdam. Mulder, A. (II), hoofd eener school te Berkel en Rodenrijs. Muller Fzn., Dr. Mr. S. (I), rijksarchivaris in Utrecht, te Utrecht. Nouwen, H. (II), adjunct-commies aan het gemeente-archief van Amsterdam. Oltmans, A. (II), commies aan het rijksarchief in Gelderland te Arnhem. Overvoorde, Mr. dr. J. C. (1), archivaris der gemeente Leiden. Poelman, Dr. H. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het rijksarchief in Groningen, te Groningen. Poelmans, W. J. L. (II), adjunct-commies aan het gemeentearchief van Rotterdam. Pol, E. J. van de (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gra venhage. Reynders, Dr. H. J. (I), archivaris der gemeente Amersfoort. Rijperman, Mej. H. H. P. (II), tijdelijk adjunct-commies aan het Bureau van de commissie voor 's Rijks Geschiedkundige Publicatiën, te 's-Gra venhage. Rosmalen, P. J. van (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gra venhage. Sandberg, Jhr. R. A. P. (II), oud-adjunct-archivaris aan het gemeente archief van Amersfoort, te Amersfoort. Schoengen, Dr. M. (1), rijksarchivaris in Overijsel, te Zwolle. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente Utrecht. Sigal, M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen. Smit, J. (II), adjunct-commies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Smit, J. (II), onderwijzer aan een openbare school en volontair aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Smit, Mr. J. P. W. A. (I), rijksarchivaris in Noordbrabant, te 's-Hertogen- bosch.

Nederlandsch Archievenblad | 1920 | | pagina 10