2 Berns, Mr. J. L., rijksarchivaris in Friesland, te Leeuwarden. Bijlsma, Mr. R., adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Rotterdam. Bondam, Mr. A. C., rijksarchivaris in Gelderland, te Arnhem. Bos, Mr. P. G., adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Bouricius, Mr. L. G. N., archivaris der gemeente Delft. Breen, Dr. J. C., adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Amsterdam. Bruggen, L. van, archivaris der gemeente Goes. Bruinvis, C. W., archivaris der gemeente Alkmaar. Dalen, J. L. van, archivaris der gemeente Dordrecht. Dommisse, P. K., archivaris der gemeente Vlissingen. Doppler, Dr. P., hoofdcommies aan het rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Ebell, Mr. C. C. D., rijksarchivaris in Noordbrabant, te 's-Hertogenbosch. J. M. H. Eversen, adjunct-commies aan het rijksarchief in Limburg, te Maastricht. R. D. Baart de la Faille, adjunct-commies aan het rijksarchief in Noord- Holland, te Haarlem. Feith, jhr. mr. J. A., rijksarchivaris in Groningen, te Groningen. Flament, A. J. A., rijksarchivaris in Limburg, te Maastricht. Fruin, Mr. R., rijksarchivaris in Zeeland, te Middelburg. Gelder, Dr. H. E. van, archivaris der gemeente 's-Gravenhage. Gimberg, J., ambtenaar aan het gemeentearchief van Zutfen. Gonnet, C. J., rijksarchivaris in Noordholland en archivaris der gemeente Haarlem. Goossens, Prof. W., archivaris-bibliothecaris te Rolduc. Heeringa, Dr. K., archivaris der gemeente Schiedam. Hezenmans, J. C. A., archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch. Hoefer, F. A., archivaris der gemeente Hattem. Hullu, Dr. J. de, adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Jhr. mr. B. M. de Jonge van Ellemeet, adjunct-commies aan het rijks archief in Utrecht, te Utrecht. Joosting, Mr. J. G. C., rijksarchivaris in Drente, te Assen. Kesper, Dr. L. A., archivaris der gemeenta Gouda. Kramer, Dr. F. J. L., directeur van het huisarchief van H. M. de Koningin, te 's-Gravenhage. Lasonder, L. W. A. M., adjunct-commies aan het rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. P. A. Meilink, adjunct-commies aan het rijksarchief in Groningen, te Groningen. Meurs, Mr. P. A. N. S. van, adjunct-archivaris aan het Algemeen rijks archief, te 's-Gravenhage. 3 Moquette, Mej. dr. H. C. H., adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Rotterdam. Morren, Th., commies aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Muller Fz., Mr. S., rijksarchivaris in Utrecht en archivaris der gemeente Utrecht. Overvoorde, Mr. J. C., archivaris der gemeente Leiden. Schevichaven, H. D. J. van, archivaris der gemeente Nijmegen. Schoengen, Dr. M., rijksarchivaris in Overijsel, te Zwolle. Schuylenburg, Mr. W. C., commies-chartermeester aan het gemeentearchief van Utrecht. Smits, Dr. C. F. X., commies aan het rijksarchief in Noordbrabant, te 's-Hertogenbosch. Swaving, W. O., archivaris der gemeente Middelburg. Uitterdijk, Mr. J. Nanninga, archivaris der gemeente Kampen. Veder, Mr. W. R., archivaris der gemeente Amsterdam. Visvliet, M. H. van, commies-chartermeester op non-activiteit, te Amsterdam. C. de Waard, adjunct-commies aan het rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Wiersum, Dr. E., archivaris der gemeente Rotterdam. Zeper, S. A. Waller, adjunct-commies aan het rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Buitengewone leden Bakker, G. Murray, oud-archivaris der gemeente Zaandam, te Zaandam. Bussy, 1. J. de, oud-archivaris der gemeente Deventer, hoogleeraar te Amsterdam. Colenbrander, Dr. H. T., oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen rijks archief, secretaris der Commissie van advies voor 's Rijks geschied kundige publicatiën, te Voorburg. Dommisse, C. P. I., oud-archivaris der gemeente Vlissingen, burgemeester van Maassluis. Enschedé, J. W., oud-adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Haarlem, te Amsterdam. Gratama, Mr. S., oud-rijksarchivaris in Drente, raadsheer in den Hoogen raad der Nederlanden, te 's-Gravenhage. Heeres, Mr. J. E., oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief, hoogleeraar te Leiden. Kernkamp, W. J., oud-archivaris der gemeente Edam, te Edam. Levoir, C. L., oud-commies-chartermeester aan het huisarchief van H. M. de Koningin, te 's-Gravenhage. Sassen, Aug., oud-archivaris der gemeente Helmond, te 's-Gravenhage.

Nederlandsch Archievenblad | 1908 | | pagina 6