2 Bijlsma, Mr. R., adjunct-commies aan het gemeentearchief van Rotterdam. Bondam, Mr. A. C., rijksarchivaris in Gelderland, te Arnhem. Bos, Mr. P. G„ adjunct-commies aan het rijksarchief in Groningen, te Groningen. Bouricius, Mr. L. G. N., archivaris der gemeente Vlaardingen. Breen, Dr. J. C., adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Amsterdam. Bruggen, L. van, archivaris der gemeente Goes. Bruinvis, C. W., archivaris der gemeente Alkmaar. Dalen, J. L. van, archivaris der gemeente Dordrecht. Dommisse, P. K., archivaris der gemeente Vlissingen. Doppler, Dr. P., commies aan het rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Ebell, Mr. C. C. D., rijksarchivaris in Noordbrabant, te 's-Hertogenbosch. J. M. H. Eversen, adjunct-commies aan het rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Feith, Jhr. mr. J. A., rijksarchivaris in Groningen, te Groningen. Flament, A. J., rijksarchivaris in Limburg, te Maastricht. Fruin, Mr. R., rijksarchivaris in Zeeland, te Middelburg. Gelder, Dr. H. E. van, archivaris der gemeente 's-Gravenhage. Gimberg, J., ambtenaar aan het gemeentearchief van Zutfen. Gonnet, C. J., rijksarchivaris in Noordholland en archivaris der gemeente Haarlem. Heeringa, Dr. K., archivaris der gemeente Schiedam. Hezenmans, J. C. A., archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch. Hoefer, F. A., archivaris der gemeente Hattem. Hullu, Dr. J. de, adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Joosting, Mr. J. G. C., rijksarchivaris in Drente, te Assen. Kesper, Dr. L. A., archivaris der gemeente Gouda. Kramer, Dr. F. J. L., directeur van het huisarchief van H. M. de Koningin, te 's-Gravenhage. Lasonder, L. W. A. M., adjunct-commies aan het rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Levoir, C. L., commies-chartermeester aan het huisarchief van H. M. de Koningin, te 's-Gravenhage. Meurs, Mr. P. A. N. S. van, adjunct-archivaris aan het Algemeen rijks archief, te 's-Gravenhage. Moquette, Mej. dr. H. C. H., adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Rotterdam. Morren, Th., commies aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Muller Fz., Mr. S., rijksarchivaris in Utrecht en archivaris der gemeente Utrecht. Overvoorde, Mr. J. C., archivaris der gemeente Leiden. 3 Oyen, G. A. Vorsterman van, archivaris der gemeente Aardenburg. Rutgers, Mr. C. P. L., rijksarchivaris in Overijsel, te Zwolle. Schevichaven, H. D. J. van, archivaris der gemeente Nijmegen. Schoengen, Dr. M., commies aan het rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Schuylenburg, Mr. W. C., rechtskundig ambtenaar aan het gemeentearchief van Utrecht. Swaving, W. O., archivaris der gemeente Middelburg. Telting, Mr. A., adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Veder, Mr. W. R., archivaris der gemeente Amsterdam. Visvliet, M. H. van, archivaris der gemeente Delft. Wiersum, Dr. E., archivaris der gemeente Rotterdam. Zeper, S. A. Waller, adjunct-commies aan het rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Buitengewone leden Bakker, G. Murray, te Zaandam, oud-archivaris dier gemeente. Bussy, I. J. de, hoogleeraar te Amsterdam, oud-archivaris der gemeente Deventer. Colenbrander, Dr. H. T., secretaris der commissie van advies voor 's Rijks geschiedkundige publicatiën te Voorburg, oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief. Dommisse, C. P. I., burgemeester van Sluis, oud-archivaris der gemeente Vlissingen. Enschedé, J. W.oud-adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Haarlem, te Bloemendaal. Gratama, Mr. S., raadsheer in den Hoogen raad der Nederlanden, oud rijksarchivaris in Drente, te 's-Gravenhage. Heeres, Mr. J. E., hoogleeraar te Leiden, oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief. Kernkamp, W. J., te Edam, oud-archivaris dier gemeente. Sassen, A., notaris te Helmond, oud-archivaris dier gemeente. Cuvelier, J., sous-chef de section aan de Archives générales, te Brussel. Goovaerts, A., oud-algemeen-archivaris van België, te Brussel. Grove, G. L., ambtenaar aan het rijksarchief, te Kopenhagen. Keussen, Dr. H., adjunct-archivaris aan het stedelijk archief, te Keulen. Stein, H., archiviste-paléographe aan de Archives nationales, te Parijs. Westrin, Dr. Th., archivaris, te Stockholm. CORRESPONDEERENDE LEDEN

Nederlandsch Archievenblad | 1906 | | pagina 6