114 Omschrijving der stukken. Tijdstip, waarop de vernie tiging geoorloofd is. Belastingen. 45. Strooken en bewijzen, aan handelsreizigers, kramers en alle vagebonden af te geven ten bewijze, dat zij zich schriftelijk bij het gemeentebestuur voor de bedrijfs- lasting hebben aangemeld (art. 34 Wet 2 Oct. 1893, S. 149, Bedrijfsbelasting). 46. Afschriften van kohieren van plaatselijke belastingen. 47. Aangiften of beschrijvingsbiljetten voor plaatselijke belastingen (hoofdelijke omslag, inkomstenbelasting, hondenbelasting enz.). 48. Stokregisters van afgegeven kwijtingen voor plaatselijke heffingen volgens art. 238 Gemeentewet. Verantwoording gemeenteïnkomsten en -uitgaven. 49. Stokregisters van afgegeven zoo gezegelde als ongezegelde bevelschriften van be taling. 50. Registers van ordonnanseering en van afgegeven bevelschriften in gemeenten, waar het houden van stokregisters niet is voorgeschreven. 51. Stokregisters van afgegeven kwitantiën wegens betaling voor leveringen door de gemeente als onderneemster van bedrijven. 52. Processen-verbaal van kasopneming bij den gemeenteontvanger (art. 181 Gemeentewet). 53. De als bijlagen der gemeenterekeningen overgelegde uitgelote schuldbrieven en betaalde coupons. Na 3 jaren. Na 5 jaren. Vijf jaren na de vaststelling van het kohier. (Uitgezonderd die, welke gevolgd zijn door een aanslag, waarover is gere clameerd, ook na de beslissing daarop.) Na vaststelling door Gedepu teerde Staten van de rekening, waarin de heffing is verant woord. Na vaststelling door Gede puteerde Staten van de ge meenterekening, waarin zij verantwoord zijn. Na 5 jaren. Na vaststelling door Gede puteerde Staten van de ge meenterekening, waarin zij verantwoord zijn. Na 5 jaren. Een jaar na de vaststelling door Gedeputeerde Staten van de betrokken rekeningen. 1 15 Omschrijving der stukken. Tijdstip, waarop de vernie tiging geoorloofd is. 54. De bijlagen der gemeenterekeningen, voor zoover die bestaan in afschriften van bescheiden, alsmede de bevelschriften van betaling. Politie. 55. Alle uit plaatselijke verordeningen voort- voortvloeiende aanvragen en vergunningen voor bepaalde zeer tijdelijke handelingen of verrichtingen (zooals het geven van muziekuitvoeringen in een koffiehuis, het openhouden van een koffiehuis na het sluitingsuur, het houden van een optocht, het vervoer van zware vracht enz.). 56. Kennisgevingen van tijdelijke afsluitingen van wegen of vaarten. 57. Dag- en nachtrapporten van de gemeente- veldwacht. Drankwet. Vijftien jaren na de vaststel ling door Gedeputeerde Staten van de betrokken rekeningen. Na één jaar. Na één jaar. I Na één jaar. 58. Adviezen van deskundigen voor de schatting der huurwaarde, wanneer de heffings- verordening voorlichting van een des kundige vereischt. Hinderwet. 59. Proces-verbaal van het voorgevallene op de zitting tot het aanhooren van bezwaren tegen de oprichting eener inrichting (art. 7 der wet). Armenwet. 60. Briefwisseling in verband met het domi cilie van onderstand, de bedeeling enz. van armlastige personen, van vóór de wijziging der armenwet in 1870. Diversen. 61. Eenvoudige geleibrieven. Vijf jaren na het jaar, waar in de schatting is vastgesteld. Nadat het besluit tot ver gunning in kracht van ge wijsde is gegaan. Terstond. Terstond.

Nederlandsch Archievenblad | 1905 | | pagina 21