196 NOORD-BRABANT met LIMBURG. 197 Gemeenten. Zevenbergen. Ginneken. Made. Drimmelen. Nieuw-Yosmeer. Oudenbosch. Classis Heusden. Babyloniënbroek. Uitwijk. Giesen en Rijswijk. Cuyk. Classis Eindhoven. Öirschot. Bergeik. Classis Maastricht. Grevenbicht. 1. Yraag 2. Voldoende. Voldoende. Wordt bijzonder behoorlijk verzorgd. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. In eene brandkast. In houten kist of kast. In houten kist of kast In eene ijzeren kist. In houten kist of kast. In kist of kast. In kist of kast. In kist of kast. In kist of kast. Op de galerij van het orgel. Op droge plaats. In eikenhouten kist. Vraag 3. Vraag 4. Vraag 5. Aanmerkingen. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Reeds opgezonden in 1901. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Met inventaris. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Met inventaris. Zal gezonden worden. Classis Assen. Roderwolde. Vries. Peize. Eelde. Beilen. Classis Meppel. Meppel. Ruinerwold. Zuidwolde. Classis Emmen. Borger. Droog houden. Op eene droge plaats in orde houden. Wat wij kunnen. Zooveel mogelijk tegen schadelijke invloeden vrij waren. Toevertrouwd aan de zor gen van den voorzitter des kerkeraads. Bewaren. DRE In eene kast in de pastorie. In verzekerde bergplaats met sloten. In gewone kast. In eene droge boekenkast in de pastorie. In met slot voorziene kast. In houten kist. In goed gesloten kist. In zware kist met sloten. In eene houten kist met twee sloten. NTHE. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja, maar voor uit breiding vatbaar. Ja. Ja. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Afschrift index reeds opgezonden in 1901. Met inventaris, Met inventaris. De Synode kan een in ventaris krijgen. Zoodra het verlangd wordt. Afschrift index reeds opgezonden in 1901.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 28