195 194 GEN. GRONIN Gemeenten Vraag 1. Godlinze. Classis Onderdendam. Adorp. Winsum. Obergum. Vierhuizen c. a. Wetsinge c. a. Eenrum. Uithuizen. Classis s Herlogenbosch Helvoirt. Grave. Boxtel. Oyen. Lith. Boxmeer. Oisterwijk. Oss. Ravestein. Classis Breda. Leur. Moerdijk. Geertruidenberg. Steenbergen. Standaarbuiten. Chaam. Ingekomen stukken worden bewaard. Wordt nu en dan nagezien. Niets bijzonders Niets bijzonders. V eel. Nu en dan nazien en afstoffen. Geregeld nazien. Vraag 2. In houten kist. In een blikken trommel in eene zoo goed als brandvrije kluis. In gewone kast. In blikken trommel. In houten kist. In eene brandkast. Deels in een kistje, deels op eene plank. In gesloten kist. NOORD-BRABAN1 Is reeds beantwoord. Is reeds beantwoord. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. In eene brandkast. Inbinden van ingekomen In kast of kist. stukken. Telkens nazien. In kast of kist. Voldoende. In houten kist of kast. Voldoende. In houten kist of kast. Voldoende. In houten kist of kast. Voldoende. In bouten kist of kast. Voldoende. In houten kist of kast. De vraag is onduidelijk. In houten kist of kast. Vraag 3. Vraag 4. Vraag 5. Aanmerkingen. Ja. Ja. Zoodra de Synode het verlangt. Vrij goed. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Ja. Neen. Ja. Ja. Ja. Ja. 't Zal gebeuren. Ja. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Binnen drie maanden. Met inventaris Ja. Ja. Index ingezonden in 1901. met LIMBURG. I Is reeds beantwoord. Ja. Ja Ja. Ja. Ja. Ja. Is reeds beantwoord. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Over een half jaar. Reeds opgezonden in 1901. Reeds opgezonden in 1901. Niet de moeite waard. Sedert ontvangen. Ja. Ja. Sedert ontvangen. Met inventaris. Ja. Ja. Ja. Ja. Met inventaris. Met inventaris. Ja. Ja. Ja. Neen. Ja. Ja. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Reeds opgezonden in 1901, Met inventaris. Met inventaris. N 2» In de dagen van wijlen d». Koeken is er veel van het archief verloren geraakt; sedert 1886 is men be gonnen alles weder te or denen.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 27